Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Hardware » Canon pixma multifunkcionalni printer - brzina skenera?

#1:  Canon pixma multifunkcionalni printer - brzina skenera? Autor: evil monkey Post Postano: 17.10.2010. 14:35

imam 3 godine star canon pixma mp450 kojemu treba oko 20 sec da skenira obicnu c/b stranicu s 300dpi. Zanima me zna li netko (odn. da li je mjerio, jer sluzbeni podatak za brzinu canonovih pixma multifunkc. skenera nisam uspjela naci nigdje na netu) kolika je brzina skena na novijim pixma mp modelima od mp550 nadalje (slabiji modeli me ne zanimaju)?

radi se o tome da sam preko nekoliko puta skenirala na canonovom profesionalnom fotokopirnom stroju koji ima opciju skena gdje je sken radio potpuno jednakom brzinom kao i kopiranje - znam da se performanse profesionalnih strojeva razlikuju od uredjaja za kucnu upotrebu, ali bih bez obzira voljela imati brži flatbed skener (koji je ujedno i printer).
Osijek031.com » Hardware » Canon pixma multifunkcionalni printer - brzina skenera?


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::