Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Nightlife » Rock, punk, metal mjesta za izaci u Osijeku Idite na [1], 2, 3, 4  Sljedeća  :| |:

#1:  Rock, punk, metal mjesta za izaci u Osijeku Autor: Mystique Post Postano: 02.10.2010. 16:37

za koji dan dolazim u osijek,studirat.nacula sam da je osijek vecinom grad narodne glazbe,i cajki... Rolling Eyes
zanima me,ima li u osijeku mjesta gdje se pusta rock,metal,punk,ili jazz,blues
???

#2:   Autor: Kodrann Post Postano: 02.10.2010. 16:41

imaš klub mini teatar. imaju loš program, al jbg
"alternativci" ti se u zadnje vrijeme četvrtkom i subotom naveče okupljaju preko puta tvrđe kod "školjke". tamo moš cugat i barit
od kafića, imaš cadillac koji je znao/zna bit okupljalište ne-cajkaroša
u tvrđi ti u caffe-u "top" se pušta rock i sl. glazba
ak ti treba još taki neki "info" javi slobodno.
P.S. droga ti je skupa pun k ovdje Razz

pozdrav i moja sućut što dolaziš u ovu rupčagu od grada Wink

#3:   Autor: Mystique Post Postano: 02.10.2010. 16:47

hvala na informiranju Smile

pozdrav i tebi Wink pa,vidjet cemo,sigurno je da ne moze bit bolji od zg Razz

#4:   Autor: Kodrann Post Postano: 02.10.2010. 16:51

mislim, za izlazak je stvarno katastrofa
najbolje ti pušit travu kod kuće i slušat old school death & thrash metal XD

#5:   Autor: Mother Earth Post Postano: 02.10.2010. 16:55

Mini Teatar je tvoje odredište Very Happy

#6:   Autor: Kodrann Post Postano: 02.10.2010. 16:58

Mother Earth je napisao/la (Pogledaj post): › Mini Teatar je tvoje odredište Very Happy


već si zamišljam curu kako ulazi u prazan hladan podrum i razmišlja: bože moj, gdje sam ja to došla Razz
valjda će prvi put potrefit da bude ljudi

#7:   Autor: Mystique Post Postano: 02.10.2010. 16:59

to sam i planirala,ako izlasci odpadnu.
moras me i o "tom" informirat Very Happy ipak sam nova u gradu

#8:   Autor: Mystique Post Postano: 02.10.2010. 17:07

pa ja volim hladne,mracne i (ne)prazne podrume Very Happy
a valjda

#9:   Autor: Kodrann Post Postano: 02.10.2010. 17:07

eo ak te heavy metal zanima imaš 15. u teatru neki Slayer tribute bend iz mađarske + domaće thrash metal snage Vortex (super praše momci)
prati ovaj forum pa ćeš otprilike biti upoznata s događanjima u gradu
ako ti je to nekog prosječnog izlaska di možeš vani sjest i zajebavat se s nekim, onda odeš preko puta tvrđe do školjke tamo bude hrpa mladeži
sam sad dolazi hladno vrijeme jbg

#10:   Autor: Kodrann Post Postano: 02.10.2010. 17:08

Mystique je napisao/la (Pogledaj post): › pa ja volim hladne,mracne i (ne)prazne podrume Very Happy
a valjda


gle, ja ti iznajmim svoj za sitne pare onda Razz Wink

#11:   Autor: Sir William Post Postano: 02.10.2010. 17:17

mini teatar saka u zadnje vrijeme, ali tu i tamo dovedu neko od paznatijih imena, i onda bude dobro za ne pre veliku cijenu upada..

moj savjet ti je da se skompaš s ekipom nekom na fuksu i da visite kod nekog u stanu/kući ako je moguće.. pogotovo sad u zimskom semestru.. i samo ponekad odete vanka ako vam ovo prvo dosadi..

a što se vanka tiče, nitko nije spomenuo excalibur.. uglavnom svira neki rock bilo domaci ili strani, atmosfera je super, i pivo je hladno.. i potpuno je izolirano od klinaca i svega što s klincima dolazi.. moj no1 choice..

#12:   Autor: Kodrann Post Postano: 02.10.2010. 17:18

ja većinu puta kad sam u excaliburu bio bilo prazno... ovo za klince stoji. najjače mi jednom bilo kad su u kutu lik i butra sjedili i sakrivali se. ehh te vanbračne romanse
@ mistična - dodah te na fb što si ga okačila u profilu pa se javi ako budeš imala pitanja nekih Wink

#13:   Autor: Mystique Post Postano: 02.10.2010. 17:27

ma hladno vrijeme nikad nije bio problem Smile
mene vise zanima ak mi mozes sto nabavit za pusit?

#14:  Re: rock,punk,metal Autor: FunkyLady Post Postano: 02.10.2010. 17:28

Osobno volim Big Ben.. Nije mjesto gdje se možeš doći razbacati, ali je odlično za popiti pivo i slušati live svirke Jimmya i Livia Smile

#15:   Autor: Sir William Post Postano: 02.10.2010. 17:30

Kodrann je napisao/la: ›
ja većinu puta kad sam u excaliburu bio bilo prazno..

draže mi je da bude praznije nego punije neg što treba.. itak nam treba bar 2 stola kad dođemo xD..

Kodrann je napisao/la: › najjače mi jednom bilo kad su u kutu lik i butra sjedili i sakrivali se

pa kad se nemoš na sredini sobe sakrit..
Osijek031.com » Nightlife » Rock, punk, metal mjesta za izaci u Osijeku Idite na [1], 2, 3, 4  Sljedeća  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 4.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::