Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Mobiteli » Mogu li se kupiti baterije za mobitel zasebno i gdje?

#1:  Mogu li se kupiti baterije za mobitel zasebno i gdje? Autor: Squido165 Post Postano: 18.09.2010. 17:21

Dobio sam novi mobitel, i kao što svi znate, prva 3 puta se mora mobitel potpuno isprazniti pa napuniti do kraja... ja sam čim sam ga dobio uključio USB u laptop da si prebacim pjesme itd. ... zaboravio sam da za to vrijeme mi se mobitel punio.. isključio sam ga sa USB-a, ali od tad mi baterija traje puno kraće nego što bi trebala Sad :/
Pa se sada raspitujem, mogu li negdje kupiti novu bateriju?

#2:   Autor: tamna strana Post Postano: 18.09.2010. 18:22

ako ocekuješ da ce ti baterija trajati onoliko koliko ti piše u upustvu...onda zaboravi da ce ti nova baterija trajati nešto duže...
to što nisi prva tri puta ispraznio i napunio do kraj..nema nikakve veze...

za svaku bateriju je najbolje da se UVIJEK isprazne i napune do kraja...jer s time produžuješ vijek trajanja baterije..a ne da ti baterija se brže ili sporije isprazni.....

#3:   Autor: exHOP3on Post Postano: 18.09.2010. 19:27

ček, glazba na mobitelu, dakle, otkad slušaš glazbu na mobitelu baterija ti kraće traje osijek031.com smile
navedi koji je mobitel, možda nisi jedini, a i provjeri dal su ti bluetooth i 3G isključeni...

#4:   Autor: Squido165 Post Postano: 19.09.2010. 15:58

exHOP3on je napisao/la (Pogledaj post): › ček, glazba na mobitelu, dakle, otkad slušaš glazbu na mobitelu baterija ti kraće traje osijek031.com smile
navedi koji je mobitel, možda nisi jedini, a i provjeri dal su ti bluetooth i 3G isključeni...

Imam LG GD510 Pop, nisu mi uključeni bluetooth i 3G

#5:   Autor: nake_rado Post Postano: 19.09.2010. 16:02

Nemoguće je da ti zbog prvog punjenja baterija puno manje radi, bar koliko ja znam.
tamna strana je napisao/la: ›
za svaku bateriju je najbolje da se UVIJEK isprazne i napune do kraja...jer s time produžuješ vijek trajanja baterije..a ne da ti baterija se brže ili sporije isprazni.....

Slažem se s ovim.

#6:   Autor: simo031 Post Postano: 19.09.2010. 22:28

nake_rado je napisao/la: ›
Nemoguće je da ti zbog prvog punjenja baterija puno manje radi, bar koliko ja znam.
tamna strana je napisao/la: ›
za svaku bateriju je najbolje da se UVIJEK isprazne i napune do kraja...jer s time produžuješ vijek trajanja baterije..a ne da ti baterija se brže ili sporije isprazni.....

Slažem se s ovim.

Tvrdnja stoji. Za sve vrste baterija je najbolje da se prazne do kraja.
Osijek031.com » Mobiteli » Mogu li se kupiti baterije za mobitel zasebno i gdje?


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::