Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Ljubav, romantika » Ima li onih 55 + Idite na [1], 2  Sljedeća  :| |:

#1:  Ima li onih 55 + Autor: mirna- Post Postano: 12.09.2010. 11:50

Slučajno naletjela na Forim o31. Ovdje sam , ali nije to moj grad,iako ga srcem i dušom želim prihvatiti. Nažalost toliko sam sama, da mi i grad postaje tmuran, neprijateljski raspoložen...Možda zato što mi je 55 plus....Ima li negdje moje generacije, za razgovore, prijateljska druženja, čavrljanje. Zaista želim biti " lega", ali nikako da pronadjem lege! Pozdrav svima

#2:   Autor: silence Post Postano: 16.09.2010. 11:08

od 69 pogleda- klikova vjerujem da nema ni jedan od 55+ kako si napisala, nije moje da pametujem ali mislim da si promasila mjesto za pronalazenje lega. Mozda da se malo angaziras vise uzivo, mislim da susjedstvo, radno mjesto, prijatelje koje valjda imas pa na taj nacin prosirujes krug prijatelja..poznanika..I zasto bi morao biti 55 plus a ne i neki minus Laughing

#3:   Autor: Frost Post Postano: 17.09.2010. 0:13

nije ti ovo iskrica osijek031.com smile

#4:   Autor: rori 1 Post Postano: 17.09.2010. 7:08

Mirna,
Dobro došla u Osijek i zaista se nadam da češ se uklopiti.Znam da je teško biti novi u bilo kojem okruženju i da je početak jako težak ali moraš ići dan za danom.Teško češ na forumu upoznati ljude za kavu i druženje u ovom virtualnom svijetu ljudi su nestvarni vidiš samo njihove ideje ,misli ,stavove i ništa drugo .Prave kvalitete ili ono drugo je skriveno i nedostupno.Pokušaj pronaći ljude za razgovor u nekim svojim hobijima ili interesima .Pošto si nova u gradu možeš uvijek na forumu pitati za sadržaje u gradu koji te eventualno zanimaju i sigurno češ od ljudi dobiti odgovor i smjernicu kuda da kreneš.Želim ti svu sreću u snalaženju i pronalasku pravih prijatelja ove virtualne bolje zaboravi. Smile

#5:  Re: Ima li onih 55 + Autor: simo031 Post Postano: 17.09.2010. 8:06

35+ se još i nađe, no 55+ teško. Ali nas to ne spriječava da se družimo u ovom virtualnom svijetu, gdje smo svi mladi, lijepi itd. Ugodan boravak na forumu @mirna-.

#6:   Autor: eseker Post Postano: 17.09.2010. 12:33

Ja ću za koji dan biti taj, a na ovaj forum dolazim uglavnom uvečer nakon teške večere kad mi treba pomoć za probavu jer razmišljanja velikog broja mladih ovdje djeluju kao najbolji laksativ... osijek031.com smile

#7:   Autor: mirna- Post Postano: 18.09.2010. 9:21

Frost je napisao/la (Pogledaj post): › nije ti ovo iskrica osijek031.com smile


hm...."iskrica" oprosti ne znam o čemu ti...vrijedjaš li ...ili? Nisam zaista imala namjeru ovdje nikoga povrijediti , a molim da se tako i Ti ponašaš!
I pitanje, sastaju li se negdje ,gdje , članovi 31. com.oprostite ali Osijek mi je jako malo poznat. pozdrav

#8:   Autor: -nella- Post Postano: 18.09.2010. 10:17

@mirna iskrica je portal koji služi za pronalaženje partnera, i da, to je bilo vrijeđanje, ili možda samo bezazleni humor, ali činjenica je da ovdje nećeš naći društvo kao takvo, već ovaj forum služi samo za virtualno raspravljanje na teme, i naravno ubijanje dosade. Zato ovdje ne pokušavaj naći prijatelje, već, kako je netko već napisao, dođeš na forum kad imaš probavnih problema i to se brzo riješi kad vidiš kakvih sve ima razmišljanja.

P.S ne znam sastaju li se forumaši, ako da, vjerojatno je to malena grupica istomišljenika.

#9:   Autor: mirna- Post Postano: 18.09.2010. 10:51

izgleda da sam zalutala, imala sam želju pronaći društvo, prijatelje, jer samoća je teška. Ipak hvala , razumjela sam....i ovdje očito je kao u našoj lijepoj sve " u banani"!!!!!

#10:   Autor: Carobnica Post Postano: 18.09.2010. 11:19

@mirna-, ne predaj se i ne uzimaj za ozbiljno sve što neki forumaši napišu. Ni u stvarnom životu vjerojatno ne uzimaš izjave svih jednako k srcu, već ih važeš prema onome tko ih je dao. U ovom slučaju ti je najlakše kliknuti na profil drugih korisnika i pogledati što su ranije pisali, kako bi dobila bolju sliku tko ti što piše. Možeš li doista ozibljno i k srcu uzeti nešto što su napisali Frost ili always ready?

U sličnoj situaciji sam kao i ti, nešto mlađa doduše, i volim ovdje biti, makar samo čitajući što drugi pišu. Ono što pročitam je ponekad zabavno, ponekad tužno, nekad bi iskočila iz vlastite kože kad vidim kako neki ljudi razmišljaju, a ponekad doista rješava probavne probleme. U svakom slučaju, jedan svjetionik više u svakodnevnom životu.

#11:   Autor: water Post Postano: 18.09.2010. 11:42

ismijavate rasprave forumaša ovdje, a sami se uopće ne razlikujete od njih. zapravo još ste gori...
kao, ovdje ste, sveprisutni, a sve vam je super glupo.

to je kao kad su ljudi halapljivo gledali big brother ne bi li najžešće komentirali neukost, neipsmenost i glupost protagonista, a ustvari su i sami takvi.

ljudi, širok vam internet za pronalazak sajtova, tema i komentara koji su vam po mjeri...

#12:   Autor: -nella- Post Postano: 18.09.2010. 12:54

@carobnica nije mi bila namjera uvrijediti @mirnu nego sam joj odgovorila na pitanje koje je postavila u temi, nigdje nema loše namjere, samo sam napisala kako je. Dobrodošla je na forum kao i svi članovi, naravno, da ubije dosadu uz virtualne rasprave, ali kao što rekoh ovdje vjerojatno neće naći prijatelje kao takve.

#13:   Autor: mirna- Post Postano: 18.09.2010. 13:52

water je napisao/la: ›
ismijavate rasprave forumaša ovdje, a sami se uopće ne razlikujete od njih. zapravo još ste gori...
kao, ovdje ste, sveprisutni, a sve vam je super glupo.

to je kao kad su ljudi halapljivo gledali big brother ne bi li najžešće komentirali neukost, neipsmenost i glupost protagonista, a ustvari su i sami takvi.

ljudi, širok vam internet za pronalazak sajtova, tema i komentara koji su vam po mjeri...


ajme meni, ko koga ismijava....pa ni slova nisam napisala da bi nekog povrijedila....jer moguće, islila sam da je ovo ozbilkan portal, prvi puta sam tu, u ovom gradu se ne snalazim....pa čemu odmah pljuvanje.....hej ljudi , zašto postajemo zvijeri???????

#14:   Autor: -nella- Post Postano: 18.09.2010. 14:19

@mirna mislim da taj post koji je napisala @water nije namijenjen tebi.

Ne brini se toliko tko što ovdje piše, samo opušteno. Sretno s prilagođavanjem gradu i njegovim dobrim i lošim stranama.

#15:   Autor: mirna- Post Postano: 18.09.2010. 15:28

imala želju , volju, nadala se, pronaći bar virtualne prijatelje,,,,,ipak nije ovo za mene. Hvala vam koji ste mi dali podršku....a "hvala" i o nima koji su me ispljuvali.....na PM. Odlazim, sretno vam....

"ne čini drugima, što ne želiš da tebi čine!"
Osijek031.com » Ljubav, romantika » Ima li onih 55 + Idite na [1], 2  Sljedeća  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 2.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::