Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Film i TV » Umro Ševa iz Noćne more

#1:  Umro Ševa iz Noćne more Autor: Stella1989 Post Postano: 05.05.2010. 15:33



Za sve ljubitelje Malnarove "Noćne more"...
Ja ju baš i nisam pratila, ali sjećam se ovog čovjeka - legenda!
A ovaj video mi je prepredobar: Noćna mora - Ševa & mobitel osijek031.com smile

Ševa iz Malnarove Noće more, pravog imena Zvonimir Levačić, preminuo je u 68. godini života iz još neutvrđenih razloga. Već tjednima zbog bolesti nije sudjelovao u emisiji, a odbijao je otići u bolnicu.

Tijelo ministra obrane Republike Pešćenice pronađeno je u njegovom domu na Pešćenici te prevezeno na Zavod za sudsku medicinu i kriminalistiku, gdje će se nad njim napraviti obdukcija kako bi se utvrdio točan uzrok smrti, piše zagrebancija.com.

Ševa već nekoliko tjedana nije bio u emisiji zbog bolesti. Bio je jako tvrdoglav te odbijao otići u bolnicu zbog čega se, na koncu, dogodilo najgore.

Prijatelj Božidar Kunštić rekao je za net.hr kako je u posljednjih mjesec dana često vozio Ševu kod doktora.

'U ponedjeljak smo Željko Malnar i ja bili kod Ševe na večeri, Ševa je čistio kuću i bio je dobro raspoložen. Međutim pozlilo mu je u utorak na večer, došla je hitna pomoć ali je Ševa odbio primiti infuziju. Te večeri je umro u snu' izjavio je Božidar Kunštić te nadodao da je Željka Malnara strašno pogodila Ševina smrt i da nije u stanju davati izjave.

Ni Slađa se nije mogla javiti na telefon.
'Slađa se ne može javiti na telefon. Izuzetno joj je žao i teško je prihvatila što je Ševa umro', rekao nam je Slađin impresario Marijan Bistrović.

Tekst: Net.hr

#2:   Autor: Uma Post Postano: 05.05.2010. 20:36

Sad

#3:  Re: Umro Ševa iz Noćne more Autor: simo031 Post Postano: 05.05.2010. 20:44

Počivao u miru . . .

#4:   Autor: Mikro Post Postano: 06.05.2010. 20:53

Počivao u miru Božijem i laka mu Hrvatska gruda!
Osijek031.com » Film i TV » Umro Ševa iz Noćne more


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::