Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Hardware » [Problem] Printer ne printa Idite na [1], 2  Sljedeća  :| |:

#1:  [Problem] Printer ne printa Autor: PEGY Post Postano: 03.12.2009. 10:29

Printer mi od jučer ne printa dokumente s kompa koji su mi potrebni, stvarno potrebni.
Skenira i kopira, ali ne printa. Komp. sustav ga prepoznaje, ali kad pošaljem tekst na printanje on ga samo slaže "2 documents pending for.."
Pokušavam naći grešku u programima ali ne ide mi.

#2:   Autor: nake_rado Post Postano: 03.12.2009. 10:31

Jel ne printa i nepotrebne dokumente ili samo potrebne?

#3:   Autor: PEGY Post Postano: 03.12.2009. 10:36

Ne printa ništa, probala sam svašta isprintati al ne reagira" samo slaže dokumente za printanje na hrpu". Ja stisnem "Print" on ga preradi za printanje i ne počne raditi. ne pošalje ni obavijest za neku grešku ni ništa.

Sve se bojim da su Windowsi XP sp2 profes. u pitanju. A tu sam tele.I još ne mogu ni na podršku jer su kopirani.

#4:   Autor: PEGY Post Postano: 03.12.2009. 13:23

E pa sad printa. www.epson.com

#5:   Autor: _Jimmy_ Post Postano: 03.12.2009. 13:26

reinstaliraj ga

#6:   Autor: PEGY Post Postano: 03.12.2009. 13:30

Nisam morala dirati OS. Bilo je dovoljno da printer ugasim, izvučem iz struje i nakon par min opet sve uključim i na epson.com pokrenem daljinsko skeniranje printera i automatsko otklanjanje greške,to radi samo u Inter.Expl. a ja sam jučer imala neki update Mozille, možda je to nešto zeznilo. Sad je OK.

#7:   Autor: PEGY Post Postano: 29.12.2010. 9:38

Eto sad opet imam problem s tim j... printerom.
Kada ga priključim na laptop tekstualne stranice printa mi crveno i neznam kako to riješiti. Kada isti tekst pošaljem na drugi komp i printam istim tim printerom dobijem crna normalna slova, samo sa laptopa piše crveno.
I nemogu nači ništa u properties što bi ličilo na podešavanje boje, tj podešeno je na automatic. Na laptopu imam W7, a na ostalim kompovima W xp pa je i podrška sa epsona totalno drugačija i mislim da je tu negdje greška-ALI GDJE??
Možda netko već imao takvih problema?

#8:   Autor: exHOP3on Post Postano: 29.12.2010. 10:56

dok naštimavaš dokument za printanje tam negdje mora biti opcija boja gdje možeš naštimat crno/bijelo printanje, ili ti se možda potrošila crna...
EDIT: ovo drugo zanemari, sad sam skužio da si napisala das printala s istim printerom na drugom računalu...

#9:   Autor: PEGY Post Postano: 29.12.2010. 15:33

uopće mis e ne otvori opcija podešavanja dokumenta za printanje ( kao što ima u Wxp) već čim kliknem na print on ga šalje na printanje ništa me ne pita (koliko stranica,ovo-ono).

#10:   Autor: DonQuijote Post Postano: 29.12.2010. 16:34

je li printer i dalje printer ako ne printa?

#11:   Autor: josephine01 Post Postano: 29.12.2010. 16:38

DonQuijote je napisao/la (Pogledaj post): › je li printer i dalje printer ako ne printa?


onda je neprinter. nisi nikad čuo za neprinter? Zbunj, zbunj

#12:   Autor: DonQuijote Post Postano: 29.12.2010. 16:41

josephine01 je napisao/la: ›
DonQuijote je napisao/la (Pogledaj post): › je li printer i dalje printer ako ne printa?


onda je neprinter. nisi nikad čuo za neprinter? Zbunj, zbunj

poznato mi...

#13:   Autor: help Post Postano: 29.12.2010. 18:58

PEGY je napisao/la: ›
uopće mis e ne otvori opcija podešavanja dokumenta za printanje ( kao što ima u Wxp) već čim kliknem na print on ga šalje na printanje ništa me ne pita (koliko stranica,ovo-ono).


iz kojeg programa printaš, koji printer imaš ?

provjeri u control panel->printers and faxes jel postoji tamo tvoj printer i onda desni klik na njega i set as default (ako već nije).. probaj printat

#14:   Autor: bazooka_joe Post Postano: 29.12.2010. 19:11

PEGY je napisao/la: ›
uopće mis e ne otvori opcija podešavanja dokumenta za printanje ( kao što ima u Wxp) već čim kliknem na print on ga šalje na printanje ništa me ne pita (koliko stranica,ovo-ono).


Rabi File -> Print (oliti Office sfera -> Print).

#15:   Autor: snaša Post Postano: 30.12.2010. 6:50

Moj epson je izletio kroz prozor..isto je tako se predomišljao,oće-neće.
Osijek031.com » Hardware » [Problem] Printer ne printa Idite na [1], 2  Sljedeća  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 2.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::