Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Kućni ljubimci, životinje » Konji...

#1:  Konji... Autor: Hrska Post Postano: 12.11.2009. 17:16

Bliži se rođendan moje djevojke, i pošto ona obožava konje, odveo bih ju njegdje gdje može vidjeti, približiti se, a možda i zajahati (ako je moguće) konja... Gdje se to može u Osijeku??? hvala unaprijed...

#2:   Autor: MissTake Post Postano: 12.11.2009. 17:18

konjički klub, pampas, ne znam koliko pola sat jahanja, ali možeš uplatiti treninge za mj dana ili ovako pojedinačne satove
nije skupo

KONJIČKI KLUB OSIJEK
Adresa:
Pampas bb, 31000 Osijek
Tel.:
031 37 79 99

#3:  Re: Konji... Autor: wendy Post Postano: 12.11.2009. 19:55

Konjički klub Capistro u Bilju

Salaš Ipša u Čemincu

Konjički klub Gaj, Osijek

KK / EC Baranja u Dardi, Ljudevita Gaja bb, 31326 Darda.

KK / EC "SLAVONIJA I BARANJA", Osijek, Vodenička 8 Tel. 031/507-050, Fax. 031/507-050, Mob. 098/223-445

KK / EC "NEMETIN" Ergela "MATA", Osijek, Nemetin 29 Mob. 091/2017-338

KK / EC "ĐAKOVO", Pastuharna, Tel. 031/813-286, Fax. 031/813-286

Eto, nazovi broj kluba/ergele koji ti najbolje odgovara pa se dogovori, većina njih je poprilično fleksibilna Wink Ako bi malo "intimniju" atmosferu, u Karancu se možeš obratiti Sklepiću ili gospodinu Marku.

Eto, nadam se da će ti koristiti. I lijepo od tebe što ju na taj način želiš razveseliti Wink

#4:   Autor: Mother Earth Post Postano: 13.11.2009. 11:45

Da, baš si se Lijepo sjetio Smile

#5:   Autor: audiworld Post Postano: 13.11.2009. 11:55

imaš u ZOO vrtu ponija..tam klinci slave rođendan pa se s njim zajebavaju:-D

#6:  Re: Konji... Autor: Antonija1996 Post Postano: 13.05.2017. 21:41

Lijep pozdrav Smile mene zanima ima li u Osijeku konički klub koji zapošljava volontere? S konjima sam cijeli život i znam sve o njima, ali nemam nikakvu licencu jer nažalost nisam bila u novčanoj mogućnosti za licencu pa mi je to veliki nedostatak

#7:   Autor: jacika Post Postano: 14.05.2017. 7:36

..Hura,.mlada.damo..to.je.duh.kakav.valja.razvijati.i.poticati.svaku.pozitivu!..........................................Moj.ti.je."tip"..Udruga."Mogu"..jer.je.to.i.terapija.za.djecu.sa.zdravstv.teškoćama...ako.ti.ovo.izgleda.ok.(a.možda.se."pika".i.u."papirologiju".za.volomtirajuće.aktivitete..javi..pa.idemo.dalje.s.uputama..Živa,.a.i.zdrava.6ila..svoje.želje.:OStvarila!Smile))

#8:   Autor: jacika Post Postano: 14.05.2017. 7:37

..Hura,.mlada.damo..to.je.duh.kakav.valja.razvijati.i.poticati.svaku.pozitivu!..........................................Moj.ti.je."tip"..Udruga."Mogu"..jer.je.to.i.terapija.za.djecu.sa.zdravstv.teškoćama...ako.ti.ovo.izgleda.ok.(a.možda.se."pika".i.u."papirologiju".za.volomtirajuće.aktivitete..javi..pa.idemo.dalje.s.uputama..Živa,.a.i.zdrava.6ila..svoje.želje.:OStvarila!Smile))
Antonija1996 je napisao/la: ›
Lijep pozdrav Smile mene zanima ima li u Osijeku konički klub koji zapošljava volontere? S konjima sam cijeli život i znam sve o njima, ali nemam nikakvu licencu jer nažalost nisam bila u novčanoj mogućnosti za licencu pa mi je to veliki nedostatak

#9:   Autor: Antonija1996 Post Postano: 23.05.2017. 17:44

jacika je napisao/la: › ..Hura,.mlada.damo..to.je.duh.kakav.valja.razvijati.i.poticati.svaku.pozitivu!..........................................Moj.ti.je."tip"..Udruga."Mogu"..jer.je.to.i.terapija.za.djecu.sa.zdravstv.teškoćama...ako.ti.ovo.izgleda.ok.(a.možda.se."pika".i.u."papirologiju".za.volomtirajuće.aktivitete..javi..pa.idemo.dalje.s.uputama..Živa,.a.i.zdrava.6ila..svoje.želje.:OStvarila!Smile))
Antonija1996 je napisao/la: ›
Lijep pozdrav Smile mene zanima ima li u Osijeku konički klub koji zapošljava volontere? S konjima sam cijeli život i znam sve o njima, ali nemam nikakvu licencu jer nažalost nisam bila u novčanoj mogućnosti za licencu pa mi je to veliki nedostatak
naravno da mi je okej, bila bi jako sretna da mogu bilo šta raditi u vezi konja Smile možete li me uputiti kako da dođem do vas?

#10:   Autor: jacika Post Postano: 23.05.2017. 19:48

Drage.volje,.samo.ukucajte:.udruga.Mogu...i.tamo.su.svi.podaci..;-)..........................mislim.da.je.gđa.Koprivmjak..voditeljica...provjerit.ću.i.sama.,pa.dodati.podatke.koji.su."ključ".za.priliku.da.se.povežete.i.aktivirate.Wink<3

#11:   Autor: Antonija1996 Post Postano: 23.05.2017. 20:24

jacika je napisao/la: › Drage.volje,.samo.ukucajte:.udruga.Mogu...i.tamo.su.svi.podaci..;-)..........................mislim.da.je.gđa.Koprivmjak..voditeljica...provjerit.ću.i.sama.,pa.dodati.podatke.koji.su."ključ".za.priliku.da.se.povežete.i.aktivirate.Wink<3
odlično, stvarno Vam hvala puno na pomoći Smile))

#12:   Autor: jacika Post Postano: 26.05.2017. 6:12

Antonija1996 je napisao/la: ›
jacika je napisao/la: › Drage.volje,.samo.ukucajte:.udruga.Mogu...i.tamo.su.svi.podaci..;-)..........................mislim.da.je.gđa.Koprivmjak..voditeljica...provjerit.ću.i.sama.,pa.dodati.podatke.koji.su."ključ".za.priliku.da.se.povežete.i.aktivirate.Wink&lt;3
odlično, stvarno Vam hvala puno na pomoći Smile))
...Javi,.kako.ide.sve.i.je.li.teško.povezivati.svoje.želje.i.pritom.čak.i.pomagati.drugima..go,.ahead!<3
Osijek031.com » Kućni ljubimci, životinje » Konji...


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::