Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Fotografija, digitalna fotografija » Popravak Olympus digitalnog fotoaparata [servis]?

#1:  Popravak Olympus digitalnog fotoaparata [servis]? Autor: Anait Post Postano: 12.11.2009. 16:14

eto, ne znam vise kog da pitam pa cu tu.
dakle, imam digitalni fotoaparat (Olympus) na kojem su pukla ona vratasca (il kako se to vec zove!?) za zatvaranje pretinca sa baterijama, i sad naravno baterije ispadaju van. polijepim ja to, al nista..
i sad me zanima dali postoji neko mjesto gdje bi mogla to odnest da srede??
inace, fotic je star 5 god. i naravno garancija je odavno nevazeca, i da - nije kupljen u os.
pa eto ako netko zna bila bi bas zahvalna Smile

#2:  Re: Popravak digitalnog fotoaparata Autor: asko Post Postano: 12.11.2009. 21:25

lala je napisao/la (Pogledaj post): › eto, ne znam vise kog da pitam pa cu tu.
dakle, imam digitalni fotoaparat (Olympus) na kojem su pukla ona vratasca (il kako se to vec zove!?) za zatvaranje pretinca sa baterijama, i sad naravno baterije ispadaju van. polijepim ja to, al nista..
i sad me zanima dali postoji neko mjesto gdje bi mogla to odnest da srede??
inace, fotic je star 5 god. i naravno garancija je odavno nevazeca, i da - nije kupljen u os.
pa eto ako netko zna bila bi bas zahvalna Smile

piše ti na garanciji tko je serviser bez obzira jel ona važi ili ne

Adresa:
OVLAŠTENI OLYMPUS SERVIS
RECRO D.D.
Avenija Većeslava Holjevca 40
HR – 10000 ZAGREB

Tel: 01/ 3650-774
Fax: 01/ 3650-798
Email: [email protected]
URL: http://www.recro.hr/servis


Radno vrijeme:
8:00 - 12:00 i 13:00 - 18:00 ponedjeljak - četvrtak
8:00 - 12:00 i 13:00 - 15:00 petak


nazovi pa pitaj da li imaju koga u os da radi za njih iako sumnjam

#3:   Autor: josephine01 Post Postano: 12.11.2009. 21:36

Ma nije valjda Olympus! Very Happy
I meni se dogodila ista stvar, nakon pola godine korištenja. I još tri osobe koje poznajem s fotićem iste marke imaju indentičan problem.
Osijek031.com » Fotografija, digitalna fotografija » Popravak Olympus digitalnog fotoaparata [servis]?


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::