Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Ljubav, romantika » Što kad vam kaže nekon 9mj vez da nije zaljubljen u vas? Idite na [1], 2, 3  Sljedeća  :| |:

#1:  Što kad vam kaže nekon 9mj vez da nije zaljubljen u vas? Autor: Marisabel Post Postano: 13.09.2009. 10:23

BILO I PROŠLO Very Happy

Zadnja promjena: Marisabel; 10.11.2010. 17:09; ukupno mijenjano 2 put/a.

#2:   Autor: PowerPuff Post Postano: 13.09.2009. 10:43

Lijepo su ti drugovi i drugarice rekli da se opustiš..
Živiš najbolje godinice, opusti se i uživaj!
A prava ljubav...neće imati karanfil za reverom, ali prepoznat ćeš ju kada dođe Wink

#3:   Autor: PEGY Post Postano: 13.09.2009. 10:57

Super! Imaš priliku za novi početak.

A i dečko je skroz u redu, čemu forsirati nešto ako jedo od dvoje nije sretno i misli da "to nije ono pravo"?!

Sada si lijepo nađi neku zanimaciju, preboli ga kulturno i damski, dostojanstveno i ne otežavaj situaciju cmizdrenjem,moljakanjem,prijetnjama,proklinjanjima i sl. sranjima. Ako nemožeš biti frend s njim - pa nemoj!

Život je lijep i samo rijetki sretnu od prve ljubav za cijeli žvot, a i tko zna koliko je to prava ljubav a koliko se oni to boje prekinuti-ono ostaju iz navike..

#4:  Re: Što kad vam kaže nekon 9mj vez da nije zaljubljen u vas? Autor: Monstrum Post Postano: 13.09.2009. 11:12

Marisabel je napisao/la (Pogledaj post): › bok!! što kad vam dečko s kojim ste 9mj u vezi kaže da nije zaljubljen u vas, ali da mu je stalo do vas? ja sam se sinoć šokirala na to, nisam očekivala da me neko nakon 9mj zavoli ali da se ne zaljubi, ne znam... kaže vam da mu stalo, vodi vas doma, kaže da hoće ozbiljno a onda šok nije zaljubljen!!!!!!


odjebi ga i nađi si drugog.

#5:  Re: Što kad vam kaže nekon 9mj vez da nije zaljubljen u vas? Autor: 1step2far Post Postano: 13.09.2009. 12:55

Oš neš Bangladeš. Ne bih ostala u vezi s takvom osobom. Ili me voliš ili ne. 9 mjeseci je odlično vrijeme da se osjećaju preberu i razluče kakvo je stanje.

#6:  Re: Što kad vam kaže nekon 9mj vez da nije zaljubljen u vas? Autor: dreamer Post Postano: 13.09.2009. 17:20

Mislim da si postavljanjem ovog pitanja, već bila dala sama sebi odgovor, ne?

Recimo da se meni tako što dogodilo, otpilila bih ga istog trena, jer mi naprosto nije dovoljno biti u vezi s nekim kome je samo "stalo", bez da je zaljubljen u mene... 9 mjeseci? Pa, k vragu, nije prošlo 3 dana, pa si još sređuje misli... osim toga očekujem da je zaljubljen u mene i prije nego što stupi samnom u vezu (Well That's Just Me)

#7:   Autor: majaazdaja Post Postano: 14.09.2009. 8:50

jab ga jos marnila nogom u jaja...cist radi svoje zadovoljstine..i onda si nasla frajera s vecim...srcem

#8:   Autor: bazooka_joe Post Postano: 14.09.2009. 10:23

Ne kužim što si očekivala? Seks i grad romansu? Zaljubljivanje od prvog dana? WTF?
Isto tako - mislim da su ljubav i zaljubljenost dvije različite stvari; zaljubljenost je IMO na neki način opsesije (u negativnom kontekstu), dok je ljubav prava stvar; dok nekoga voliš vidiš negativne aspekte te osobe i ukazuješ joj na njih. To kod zaljubljenih ne postoji; samo odvratno gugutanje i međusobno laskanje. A to (vjerujem) nikome ne koristi...

#9:   Autor: Kloppo Post Postano: 14.09.2009. 13:18

bazooka_joe je napisao/la (Pogledaj post): ›
Isto tako - mislim da su ljubav i zaljubljenost dvije različite stvari; zaljubljenost je IMO na neki način opsesije (u negativnom kontekstu), dok je ljubav prava stvar;


S ovime se apsolutno slažem. Zaljubljenost bar kod mene traje mjesec, dva, a onda to prerasta u nešto više - Ljubav.

Budi sretna da imaš nekog kome je stalo do tebe. A ja sam mislio da cure procvjetaju kad im dečko kaže da ih voli Rolling Eyes , WTF?

#10:   Autor: six Post Postano: 15.09.2009. 11:37

Marisabel je napisao/la: ›
bok!! što kad vam dečko s kojim ste 9mj u vezi kaže da nije zaljubljen u vas, ali da mu je stalo do vas? ja sam se sinoć šokirala na to, nisam očekivala da me neko nakon 9mj zavoli ali da se ne zaljubi, ne znam... kaže vam da mu stalo, vodi vas doma, kaže da hoće ozbiljno a onda šok nije zaljubljen!!!!!!
bolje sad nego kao neki 9 godina Smile)

#11:   Autor: mali_ivica Post Postano: 15.09.2009. 12:15

E jbg da si našla mene nebi to doživila... Very Happy
A ti sad uči na greškama! osijek031.com smile

#12:   Autor: Marisabel Post Postano: 15.09.2009. 18:26

heh, da neg za 9g... iskreno razgovarat ću s njim, ja znam da je cijela ova situacija možda pridonjela tome što ja njemu tokom veze nisam vjerovala zbog prijašnjih iskustava... ali hvala vam... svaki vaš komentar ma koliko dobar ili loš bio ja ga cijenim.....

#13:   Autor: audiworld Post Postano: 15.09.2009. 18:37

pa sad baš nakon 9 mj. da nije ni zaljubljen... zajebi komentare tipa: ko ga jebe, slomi mu noge itd... možda dečko ima nekih problema... ili glumi hard to get...hm...

#14:   Autor: nake_rado Post Postano: 15.09.2009. 19:57

audiworld je napisao/la: ›
možda dečko ima nekih problema...

Zašto bi neko nakon 9 mjeseci morao biti zaljubljen. Zašto bi neko nakon 2 godine morao biti zaljubljen.
Od kada se ljubav počela mjeriti dužinom veze?

#15:   Autor: exHOP3on Post Postano: 15.09.2009. 22:09

nake_rado je napisao/la: ›
Zašto bi neko nakon 9 mjeseci morao biti zaljubljen. Zašto bi neko nakon 2 godine morao biti zaljubljen.
Od kada se ljubav počela mjeriti dužinom veze?

tu se slažem... jebo ja taj instant svijet, svi se žure, stvarnost nije cedevita...
Osijek031.com » Ljubav, romantika » Što kad vam kaže nekon 9mj vez da nije zaljubljen u vas? Idite na [1], 2, 3  Sljedeća  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 3.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::