Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Društvo, život, lifestyle » besplatno pravno savjetovanje u osijeku?

#1:  besplatno pravno savjetovanje u osijeku? Autor: evil monkey Post Postano: 05.03.2009. 15:06

da li se u osijeku negdje moze dobiti besplatan pravni savjet? (radi se o oporucivanju i nasljednom pravu)

ako ne, zna li netko kojeg odvjetnika koji se bavi nasljednim pravom?

#2:   Autor: esseker81 Post Postano: 19.08.2014. 15:07

Gdje se moze dobiti besplatno pravno savjetovanje u Osijeku,vezano uz prava radnika?
Znam da cu mnogima izmamiti osmjeh,al zbilja trebam savjet

#3:   Autor: silence Post Postano: 25.08.2014. 16:44

esseker81 je napisao/la (Pogledaj post): › Gdje se moze dobiti besplatno pravno savjetovanje u Osijeku,vezano uz prava radnika?
Znam da cu mnogima izmamiti osmjeh,al zbilja trebam savjet


Prava radnika Mr. Green

Nema besplatnih pravnih savjeta.
Imaš dvije opcije
1. U županiji predati zahtjev za besplatni pravni savjet, pa kad i ako ti ga odobre, iz liste odvjetnika koji pružaju besplatne pravne savjete (koji nisu besplatni ali ih ti ne plaćaš) izabereš jednog

2. Sam se prihvatiš proučavanja Zakona o radu koji je bio važeći u vrijeme dok si radio

Eventulano sam odabereš odvjetnika, odeš i izneseš mu problem. Ako su u pitanju neke pare koje ti duguju dogovoriš da ukoliko uspije naplatiti da ćeš mu onda platiti u odredjenom postotku. Prethodno ga upoznaš sa svojim naumom, da ne bi bilo nesporazuma. (ovo je iz mog osobnog iskustva)
Osijek031.com » Društvo, život, lifestyle » besplatno pravno savjetovanje u osijeku?


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::