Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Fotografija, digitalna fotografija » Fotograf za vjenčanja ? Idite na [1], 2  Sljedeća  :| |:

#1:  Fotograf za vjenčanja ? Autor: snaša Post Postano: 16.08.2008. 7:10

Možete li mi preporučiti dobrog fotografa za vjenčanje...naravno ovdje u osijeku..hvala.

#2:   Autor: Bilke Post Postano: 16.08.2008. 19:27

Boris Jurić svakako. Navigira doduše na relaciji Osijek-Zagreb, ali je najbolji. Topla preporuka.

#3:   Autor: chufy17 Post Postano: 18.08.2008. 0:36

Leon produkcija....najbolji fotograf....imaju najbolje slike....LEON PRODUKCIJA
evo ti link pa se sama uvjeri a možeš viditi i video na youtubu napiši leonprodukcija i on ti nađen...ja ti ga preporučujem a vidio sam kako dosta fotografa slika vjenčana i ostali su staršni...

#4:   Autor: butterflyeffect Post Postano: 14.10.2008. 0:34

Naravno,nama su radili svatove.INFINITY STUDIO. Dečki su mladi,perspektivni,znaju poslušati želje i sve se s njima može lijepo dogovoriti.Ukratko profesionalci! Toplo preporučam..Smile) Web stranica im je u izdradi...

#5:   Autor: kudjaokomtiskokom Post Postano: 14.10.2008. 0:44

ono sto sam vidjela radove - Maja Perić.
evo njezine galerije.

#6:  Re: Fotograf za vjenčanja ? Autor: D Post Postano: 14.10.2008. 9:59

Također preporučujem INFINITY studio.
prezadovoljni smo.
a dečki su mladi, kreativni i stvarno se čovjek uz njih ugodno osjeća i dobije kvalitetan zapis tog velikog dana.

#7:   Autor: epona Post Postano: 14.10.2008. 10:52

Jos jedna topla preporuka-Mihaela Ban. Super rade, fotografije su prekrasne!

#8:   Autor: saba Post Postano: 14.10.2008. 15:44

butterflyeffect je napisao/la: ›
Naravno,nama su radili svatove.INFINITY STUDIO. Dečki su mladi,perspektivni,znaju poslušati želje i sve se s njima može lijepo dogovoriti.Ukratko profesionalci! Toplo preporučam..Smile) Web stranica im je u izdradi...


i ja preporučujem njih.... a web će uskoro...

#9:  Re: Fotograf za vjenčanja ? Autor: iwona Post Postano: 14.10.2008. 16:04

I meni se sviđa kako radi Infinity studio.Odlični su!
Kako doznajem od upućenih sa foruma,dio fotki se može vidjeti ovdje

galerija


Leon produkcija radi isto ok,ali su pre,preskupi...

#10:   Autor: Circa Post Postano: 14.10.2008. 16:10

butterflyeffect je napisao/la: ›
Naravno,nama su radili svatove.INFINITY STUDIO. Dečki su mladi,perspektivni,znaju poslušati želje i sve se s njima može lijepo dogovoriti.Ukratko profesionalci! Toplo preporučam..Smile) Web stranica im je u izdradi...
iwona je napisao/la: ›
I meni se sviđa kako radi Infinity studio.Odlični su!
Kako doznajem od upućenih sa foruma,dio fotki se može vidjeti ovdje

galerija


Leon produkcija radi isto ok,ali su pre,preskupi...

Buahahaahahahahaha!!!
Koje samoreklamiranje!!! Sramotno!!!

#11:   Autor: nake_rado Post Postano: 14.10.2008. 16:33

Circa je napisao/la: ›
butterflyeffect je napisao/la: ›
Naravno,nama su radili svatove.INFINITY STUDIO. Dečki su mladi,perspektivni,znaju poslušati želje i sve se s njima može lijepo dogovoriti.Ukratko profesionalci! Toplo preporučam..Smile) Web stranica im je u izdradi...
iwona je napisao/la: ›
I meni se sviđa kako radi Infinity studio.Odlični su!
Kako doznajem od upućenih sa foruma,dio fotki se može vidjeti ovdje

galerija


Leon produkcija radi isto ok,ali su pre,preskupi...

Buahahaahahahahaha!!!
Koje samoreklamiranje!!! Sramotno!!!

I meni se činilo ali nisam htjeo ništa reći Smile

#12:   Autor: iwona Post Postano: 14.10.2008. 20:30

Ako misliš da je samoreklamiranje,misli..svatko može reći što želi.Moram te samo razočarati da ova tema ne ide u tako dramatičnom smjeru kako ti priželjkuješ.

Ja sam njihov rad vidjela i vjerujem da ću ih uzeti da mi rade svatove,ali daleko od toga da nema kvalitetnijih i boljih..ja samo kažem što mislim i što mi se svidjelo..A tko voli,nek izvoli!-pa tako i ti i svi ostali.
Bilo bi dosadno kada bi svi mi razmišljali i vidjeli stavri jednako

#13:   Autor: iwona Post Postano: 14.10.2008. 20:35

A uostalom,Circa vidjeh tvoje slike i rad.Što se i ti ne ubaciš u fotkanje vjenčanja pa opališ po konkurenciji? Smile Što više,to bolje nama na izbor

#14:   Autor: Digital studio Vision Post Postano: 01.12.2008. 20:55

STUDIO VISION, usluge snimanja i fotografiranja vjenčanja i drugih svečanosti vise o svemu na našoj web stranici http://www.studio-vision.hr/

Zadnja promjena: Digital studio Vision; 15.12.2009. 20:06; ukupno mijenjano 2 put/a.

#15:   Autor: nazareth Post Postano: 08.04.2009. 1:44

Samo ću reći da sam "Veliki popravak" svog vjenčanja odnjela u Višnjevac.
Na glavnoj cesti znam da se bave po reklami na zgradi sa svim vrstama digitalnog tiska i reklama i iznenadila sam se kada sam vidjela da imaju ful digitalni foto laboratorij. Naime čovjeku sam povjerila DV kazetice iz svatova i objasnila mu što želim, prije toga razočarana uratkom " profesionalnog studija" koji se reklamira na sva zvona ! Čovjek mi je izmontirao vjenčanje pre dobro čak i više od mojih očekivanja po super korektnoj cijeni.
Osijek031.com » Fotografija, digitalna fotografija » Fotograf za vjenčanja ? Idite na [1], 2  Sljedeća  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 2.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::