Osječki Rotary club sutra navečer u HNK organizira tradicionalni humanitarni božićni koncert, na kojem će nastupiti Zagrebački solisti. Prihod su, kao i obično, namijenili ljudima u potrebi. No, ovogodišnji koncert pratit će i jedna, iznenada iskrsnula dobrotvorna akcija. N, nakon što su saznali za probleme peteročlane obitelji Augustinović, i njihove teško bolesne trogodišnje kćeri kojoj su prijeko potrebno skupa i njima nedostupna invalidska kolica, Rotarijanci su se udružili s upravom HNK. Zajedničkim snagama će bolesnoj Mariji osigurati potrebnih 16. 000 kuna. HNK se, naime, odrekao najma kojega je Rotary trebao platiti za koncert, a rotarijanci će dodati razliku.
U Vijestima Osječke televizije pogledajte i:
– prijam gradonačelnika i župana
– podjela božićnica u Vukovaru
– policijska akcija “Blagdani bez alkohola”
Osječka televizija – Vijesti, 22.12.2010.
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=DwlXmkunEtE[/youtube]
Više informacija; Osječka televizija
Vijesti Osječke televizije možete svakodnevno pratiti na stranicama portala Osijek031.com.



![Sajam antikviteta [kolovoz, 2026.]](https://www.osijek031.com/wp-content/uploads/2026/08/2026_08_01_sajam_antikviteta_spaic_00002-768x512.jpg)

![[FOTO] 34. Street Race Show](https://www.osijek031.com/wp-content/uploads/2025/09/2025_09_07_street_Race_milicic_004-768x512.jpg)
