Forum:	Čavrljanje
Topic:	dali vam se...
----------------------

batrljak:
tako je, dali vam se sere nakon prve jutranje kave i cigarete? :?:

aethur:
batrljak je napisao/la: 
tako je, dali vam se sere nakon prve jutranje kave i cigarete? :?:

jel ti postaješ mentalno nestabilan nakon prve kave i cigarete?

heart3:
Ne pušim,niti pijem kavu ujutro... RLOL

_Jimmy_:
heart3 je napisao/la: 
Ne pušim,niti pijem kavu ujutro... RLOL

također :D

Sale car:
pa jebes ti taj dan koji nije pocet sa sranjem...
Ako ne seres onda neces imati kvalitetan dan... :D :D :D

wendy:
batrljak je napisao/la :tako je, dali vam se sere nakon prve jutranje kave i cigarete? :?:
Naravno da ne, pa cure ne kake:no:

lucky cat:
Pa naravno..pogotovo kad vecer prie pijem votku.I :sranje:to kao cure ne seru, nitko ne prdi i sl. zast se ljudi srame priznat??? pa ne bi mogli zivjet da ne obavljamo uz disanje,prehranu i ostale potrebe i ovo... :1eye: kisss

Sale car:
lucky cat je napisao/la: 
Pa naravno..pogotovo kad vecer prie pijem votku.I :sranje:to kao cure ne seru, nitko ne prdi i sl. zast se ljudi srame priznat??? pa ne bi mogli zivjet da ne obavljamo uz disanje,prehranu i ostale potrebe i ovo... :1eye: kisss

Potpisujem.... Stvarno ni meni nije jasno sta tu ima lose.... pa ljudi smo, to je prirodna potreba, a svi od toga rade tabu temu.... gluposti....

goose:
batrljak je napisao/la :tako je, dali vam se sere nakon prve jutranje kave i cigarete? :?:
redovito :D

betty:
goose je napisao/la: 
batrljak je napisao/la :tako je, dali vam se sere nakon prve jutranje kave i cigarete? :?:
redovito :D

da, i najgore mi je kad ne popijem prvu kavu kod kuce jer kasnim pa ju popijem na faksu ili nakon predavanja, ne moram vam ni opisivat muku kroz koju prolazim.

Sale car:
betty je napisao/la: 
goose je napisao/la: 
batrljak je napisao/la :tako je, dali vam se sere nakon prve jutranje kave i cigarete? :?:
redovito :D

da, i najgore mi je kad ne popijem prvu kavu kod kuce jer kasnim pa ju popijem na faksu ili nakon predavanja, ne moram vam ni opisivat muku kroz koju prolazim.

Ne moras opisivati... mislim kako je veci problem kada stisne a na cijeloj bausteli nema jebenog WC-a... na faksu barem ima WC....

aggy:
batrljak je napisao/la :tako je, dali vam se sere nakon prve jutranje kave i cigarete? :?:
ma ja puno pricam nakon svake kave:wink:

zeros:
batrljak je napisao/la: 
tako je, dali vam se sere nakon prve jutranje kave i cigarete? :?:

Kavu ujutro ne pijem, ne pušim, ali svejedno mi se sere :shit:

CatCloe:
wendy je napisao/la: 
batrljak je napisao/la :tako je, dali vam se sere nakon prve jutranje kave i cigarete? :?:
Naravno da ne, pa cure ne kake:no:

mnoge kake, ali kroz krivi otvor LOL

wendy:
CatCloe je napisao/la :mnoge kake, ali kroz krivi otvor LOL
Hihi:naughty:

heart3:
CatCloe je napisao/la: 
mnoge kake, ali kroz krivi otvor LOL

Me too! RLOL

Mladjo:
kakvo je to glupo pitanje, ne samo da mi se sere nego i serem. najgore je prije ispita serem i po nekoliko puta. i nakon trovača mi se ujutro užasno sere. što bi rekao naš prijatelj fićo gašparić krv ćeš pišat i trule gume srat

toni:
serem rijetko, al cesto.

betty:
toni je napisao/la: 
serem rijetko, al cesto.
 RLOLRLOLRLOL

Circa:
batrljak je napisao/la: 
tako je, dali vam se sere nakon prve jutranje kave i cigarete? :?:

Meni se nekad sere...

Monstrum:
Circa je napisao/la :batrljak je napisao/la: 
tako je, dali vam se sere nakon prve jutranje kave i cigarete? :?:

Meni se nekad sere...
I ja sam jednom srao LOL

toni:
bas idem srat.

mladunce:
a koliko ste najvise puta dnevno isli kakit? ne racuna se ono kad si bolestan pa imas srolju i seres 100 puta na dan i na kraju zavrsis u bolnici.

ruana:
ne pijem kavu i ne pusim

Loona:
goose je napisao/la: 
batrljak je napisao/la :tako je, dali vam se sere nakon prve jutranje kave i cigarete? :?:
redovito :D

potpisujem..iako nije uvijek nužno tako..

Monstrum:
Evo baš nešt ispijam kavu, pušim pljugu i kontam si da bi baš mogo na "kembridž" :D

game:
wendy je napisao/la: 
batrljak je napisao/la :tako je, dali vam se sere nakon prve jutranje kave i cigarete? :?:
Naravno da ne, pa cure ne kake:no:

a, znaš, možda ponekad i kake, ali samo cvijeće ;)
