Forum: Čavrljanje Topic: nova vjera ------------------ :::Bruno:::: Evo mucime ovo pitanje. Naprimjer Izmislio sam neku vjeru, Smislio glavnog Boga i njegovu porodicu, Napisao Plan i program vjere, Uspostavio temelje vjere kojecu uskoro zastitit teskim dogmama daih nitko nece moc razdrmat. Jos samo trebam vjrnike. I trebao bih napravit prijavu vjere tj da postane legalna,registrirana i prijavljena. Kakose to radi?" betty: ti imas malo previse vremena,ha?ja mislilm da ti se to nesto u UN-u mora priznati ali moras imati jako velik broj pripadnika toj tvojoj novoj religiji,a ako tom cruisenije uspio neces ni ti. gospodar majmuna: mislim da možeš prijaviti vjersku zajednicu kao udrugu i da dobiješ neke olakšice kod poreza bez obzira da li si priznat kao vjera ili si samo neki ludjak s kultom...bili smo imi nekoć u sekti sv.Dabra ;) saba: i ja bi u sektu svetog dabra :::Bruno:::: inače sam ovo c/p s jednog foruma... koja lolčina :D gospodar majmuna: saba je napisao/la : i ja bi u sektu svetog dabra nem asekte svetog dabra..iako bih mogao upitati glavne i odgovorne osobe možda još imaju štogod od prvobitnih materijala na kojima se da nešto nastaviti:) betty: :::Bruno::: je napisao/la: inače sam ovo c/p s jednog foruma... koja lolčina :D ooo sto tebe nasmijava.... kelly: Jel se organizira kakav kirbaj za Dabrovo? LOL PsychoSoldier: eo ti odgovor koji sam ti jucer dao: morao bi skupiti velik broj vjernika/pripadnika te vjere da bi ostali ljudi poceli tu tvoju novu vjeru dozivljavati kao vjeru i prihvatila ju,a do tada bi bila samo nekakva wicked sekta...a ti glavni wicked sektaš RLOL gospodar majmuna: kelly je napisao/la : Jel se organizira kakav kirbaj za Dabrovo? LOL ne...samo orgije Monstrum: Imao i ja sektu u srednjoj školi s još par legosa "Sveti Amaristi" i pili smo samo amaro jedno vrijeme dok se jednom nismo prepili istog pa nam se smučio, a tako je i vjera pala u zaborav i propala :D saba: onda skupi svu papirologiju i ima da oživimo tu sektu Monstrum: Koju, "Amariste" il "Dabrovaše" ? saba: ma u dabra ipak su tam oorgije za Dabrovo gospodar majmuna: ugledajmo se u kršćanstvo i uspješno asimilirajmo običaje prijašenjih religija samo ih preimenujemo nećemo piti amaro nego gin Monstrum: saba je napisao/la : ma u dabra ipak su tam oorgije za Dabrovo Ja b orgijo na Dabrovo:lol: insomnia: Monstrum je napisao/la: saba je napisao/la : ma u dabra ipak su tam oorgije za Dabrovo Ja b orgijo na Dabrovo:lol: :lol::lol::lol: e, ne treba ti uopće puno sljedebenika da bi registrirao vjeru.. jedan moj prijatelj je to htio. I stvarno imaš neke porezne olakšice!! kužiš, osnuješ vjeru, a poslije se brineš oko sljedbenika.. pa naći će se već budaletina:Dal ajd neku zanimljivu, s nekim neobičnim blagdanima i to.. nemoj nešt tipičnog PuKoTiNa: Monstrum je napisao/la: saba je napisao/la : ma u dabra ipak su tam oorgije za Dabrovo Ja b orgijo na Dabrovo:lol: A jel mozhe, kad je vech krenulo u tom smjeru, da se registrira i neka sveta biljka koja che se upotrebljavati u obredima... Mislim stvarno, kakvo je to orgijanje bez dobre droze....^_^ A i neko prinoshenje zhrtvi u obliku iritantnih rodjaka, punica i opchenito napornih osoba ne bi bilo na odmet... :idea: gospodar majmuna: PuKoTiNa je napisao/la :Monstrum je napisao/la: saba je napisao/la : ma u dabra ipak su tam oorgije za Dabrovo Ja b orgijo na Dabrovo:lol: A jel mozhe, kad je vech krenulo u tom smjeru, da se registrira i neka sveta biljka koja che se upotrebljavati u obredima... Mislim stvarno, kakvo je to orgijanje bez dobre droze....^_^ A i neko prinoshenje zhrtvi u obliku iritantnih rodjaka, punica i opchenito napornih osoba ne bi bilo na odmet... :idea: postoji sveta biljka dabrova...breza mali_ivica: :::Bruno::: je napisao/la : Evo mucime ovo pitanje. Naprimjer Izmislio sam neku vjeru, Smislio glavnog Boga i njegovu porodicu, Napisao Plan i program vjere, Uspostavio temelje vjere kojecu uskoro zastitit teskim dogmama daih nitko nece moc razdrmat. Jos samo trebam vjrnike. I trebao bih napravit prijavu vjere tj da postane legalna,registrirana i prijavljena. Kakose to radi?" Napravi to sve što si rekao na internetu možda nešto i zaradiš! Vidiš kako je ovdje : 1) Neki ljudi pišu... 2) Neki uređuju najave... 3) A samo par njih vrti lovu od portala... Smješno, ali eto sami smo si krivi što to sami nismo napravili.... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: saba: a na dabrovo velike orgije organizirane uz puno piva PuKoTiNa: where do I sing up za ovu religiju?^^ aethur: PuKoTiNa je napisao/la : where do I sing up za ovu religiju?^^ zašto bi želio pjevati za tu religiju? betty: PuKoTiNa je napisao/la: where do I sing up za ovu religiju?^^ RLOLRLOLRLOLRLOL aethur je napisao/la: PuKoTiNa je napisao/la : where do I sing up za ovu religiju?^^ zašto bi želio pjevati za tu religiju? :band: insomnia: [quote="betty"] PuKoTiNa je napisao/la: where do I sing up za ovu religiju?^^ RLOLRLOLRLOLRLOL aethur je napisao/la: PuKoTiNa je napisao/la : where do I sing up za ovu religiju?^^ zašto bi želio pjevati za tu religiju? :band: [/quote :afro:možda neka religija in memoriam jimmiju hendrixuLOLLOL PuKoTiNa: Citat: zašto bi želio pjevati za tu religiju? kad se najedesh svete dabrove biljke, pochnesh sa pjevanjem, a zavrshish ajmemilamajkomojapitajbogagdje...XD Citat: možda neka religija in memoriam jimmiju hendrixu e, pa sad, di ste navalili... one religion at a time...XD P.S. - "sing up"->prijaviti se :idea: P.P.S. - ovogorejebiochistiispadpreseravanjazakojisamprimjerenokazhnjenodprovidnosti :D bazooka_joe: Samo se vi zajebajejte, tako su se iss i oni drugi zajebavali pa vid' sada... betty: bazooka_joe je napisao/la: Samo se vi zajebajejte, tako su se iss i oni drugi zajebavali pa vid' sada... sta je bilo?? gospodar majmuna: PuKoTiNa je napisao/la: Citat: zašto bi želio pjevati za tu religiju? kad se najedesh svete dabrove biljke, pochnesh sa pjevanjem, a zavrshish ajmemilamajkomojapitajbogagdje...XD Citat: možda neka religija in memoriam jimmiju hendrixu e, pa sad, di ste navalili... one religion at a time...XD P.S. - "sing up"->prijaviti se :idea: tako je jedan religija po jedna religija P.S. "sign up"-prijaviti se ;) PuKoTiNa: Citat: tako je jedan religija po jedna religija P.S. "sign up"-prijaviti se I stand corrected... :oops::oops::oops:*paper bag on face*