Forum:	Čavrljanje
Topic:	Amerikanka pozvala policiju ....
----------------------------------------

_Jimmy_:
... jer joj je podvaljen "lažni kokain"
Koliko glup moraš biti da ovo napraviš ?
link

Monstrum:
Pa kontam si da joj je od prekomjernog uživanja istog mozak ošo baj baj, glupi Ameri

jocika:
Evo idem odmah sjest, hik, u:auto: i na policiju, hik, prijavit mog, hik, birtijaša, hik, stavlja previše vode u vino, hik, koje mi podvaljuje... hik...

tamna strana:
...a što drugo ocekivati od izroda kao što je americki narod......8)

Poppy:
a jel prijavila društvu za zaštitu potrošača?!

malecka:
_Jimmy_ je napisao/la: 
Koliko glup moraš biti da ovo napraviš ?

pa očito jako glup...možda ej ona jadnica mislila da je anpravila neš pošteno... ono za dobrobit drugih mušterija...pa i njima na podvale... :wink::roll:
