Forum: Ljepota, zdravlje, hrana Topic: Tetoviranje, a starci ti brane? --------------------------------------- volume: Kako dokazati 19-estogodisnjakinji da se ne tetovira jer joj starci brane, pogotovo otac. Bar ne na pretjerano vidnom mjestu kao sto je ruka ili noga.Kako? sale car: nikako... ako je ona to zacrtala, ona će to i napraviti... sve ovisi koliko je sigurna u to da želi... ja sam mio 100 % siguran, otišao sam i napravaio... i to je to... stara mi nije na kraju ništa rekla.... idućih mjesec dana... :D Provokator: volume je napisao/la: Kako dokazati 19-estogodisnjakinji da se ne tetovira jer joj starci brane, pogotovo otac. Bar ne na pretjerano vidnom mjestu kao sto je ruka ili noga.Kako? svim ju mogucim i nemogućim silama spriječi da se tetovira, ja sam se tetovirao sa 17 i sad bi si najradje ruku odsjekao jer zbog posla u državnoj firmi redovito imam problema s tetovažom... nije hrvatska još demokratska kao danska, tako da tetovaža može puno toga spriječit , a najviše to da nadje posao kakav želi, vjeruj mi tako je ..jer osjetio sam to na vlastitoj koži, nažalost:( Ingo: volume je napisao/la : Kako dokazati 19-estogodisnjakinji da se ne tetovira jer joj starci brane, pogotovo otac. Bar ne na pretjerano vidnom mjestu kao sto je ruka ili noga.Kako? tako da ju nagovoris da je busenje obrve, uha, jezika ... bas cool i da ce joj to bolje stajati. to uvijek moze skinuti ako pozeli ... tatoo nikako. ili da si tetovira desni guz nake_rado: ... je napisao/la: stara mi nije na kraju ništa rekla.... idućih mjesec dana... :D RLOL RLOL Ma ako je ona karakter ona će se tetovirat. Ako je to nešto što ju je uhvatilo na tjedan dva i već je imala takvih glupih ideja onda će ju i ovo samo popustit. Mother Earth: Uskrati joj pare xD A čovječe, ja već imam pLanove za više tetovaža koje stvarno žeLim već dugo, aL nemam pare da to ostvarim... =/ Pyroclasm: Moj stari je bio mnogo protiv tetovaža. Reko je da je to samo za geliptere, delikvente i huligane. Ja skupio pare, otišo se tetovirat i gotovo. Sad više ne sere. Tu je da ostane i gotovo. Pravo je reko onaj Pikaču. Ako će se tetovirat, onda će to napravit. Ako ju odgovoriš, onda se nije htjela tetovirat to begin with. kolacic: moja frendica ima već 2god tetovažu ispod vrata...i starci joj još nisu vidjeli :D Monstrum: onda ima roditelje kretene kad ne vide svoje dijete -nella-: nije preporučljivo tetovirati se na jako vidljivom mjestu, može te sjebat u životu... danas ti je super, a za 4-5 god ćeš si htjet odrezat taj dio tijela... ako već moraš imat tatoo,neka se NE VIDI Zodijak: meni čim su zabranili otišao sam na prvu tetovažu s 18. =) al je bilo veselja =D Bojo: meni nikad nisu branili...pa se tetovirao sa 18 g...al pametno sam se tetovirao na leđa...tako da kad mi dosadi ne moram ju gledat...i nitko ne može vidjet da imam tetovažu...jedino na kupanju...ha da...a kak ju spriječit...nemam pojma...jako teško :) sale car: ja otkad sam vidio tetovaže sam se htio tetovirati... i stalno sam svima govorio da ću se tetovirati... nitko mi nije vjerovao... a kad sam to napravio onda je bilo zloo i naopako... ali evo, prošlo i tri godine ( mislim ) od moje tetovaže i uopće mi nije žao... čak štoviše, planiram si još koju nabaciti... btw. moja je na podlaktici desne ruke s vanjske strane... :D Pyroclasm: Jel to nešto poput ovog? sale car: hehe... moja je baš u crvenom... jedino mi nije jasno, kako su podlaktice u crvenom, a dlanovi u plavom... ;) padobranac: pa do necije 18. godine imaju pravo odlucivati.. poslije toga, mozes odluciti i sam..no ako zivis kod njih i ovisis o njima, treba ih postovati.. pogotovo, ako oni placaju tu tetovazu.. Provokator: a autor topica ni a ni b ? kak da mi znamo sad kak napreduje njegovo odgovaranje i branjenje :D padobranac: pa tetovira se..nema vremena odgovarati Pyroclasm: Možda su mama i tata uzeli Internet nakon tetovaže. Eto, zli forumaši nagovorili jadno dijete! volume: evo meeeeeeee....lova nije u pitanju jer tetovaza je za džabe.... volume: dakle samo treba dopustenje roditelja koji naravno ne dopustaju tako nesta, eto... tux: volume je napisao/la: evo meeeeeeee....lova nije u pitanju jer tetovaza je za džabe.... Pa kako odbiti ako je tetovaza dzabe :D volume: pa kad starci brane.....:( tux: volume je napisao/la: pa kad starci brane.....:( Jel mozes sredit i njima neku besplatnu tetovazu? ako mozes mozda popuste pa i sebi stave neku :D Pyroclasm: Štatebriga! Tetoviraj se pa onda nek ti deru kožu ako hoće! Brate Gospođo: Pyroclasm je napisao/la : Štatebriga! Tetoviraj se pa onda nek ti deru kožu ako hoće! yup! ne mogu ti ništ sale car: Pyroclasm je napisao/la: Štatebriga! Tetoviraj se pa onda nek ti deru kožu ako hoće! istina... sumnjam da će te izbaciti iz kuće zbog neke škrabotine na ruci, a mogu ti jedni srati... i to je to... napraviš i gotovo... nicoll: za tetovažu ima vremena i ne treba ju prerano napraviti..znam nekoliko njih koji su je htjeli više od ičeg a sad im smeta jer je na preexponiram mjestima... Monstrum: gledaj da li ti se isplati trpit sranja mjesecima, uskraćivanje džeparca, psihičko podjebavanje, ne pričanje, stalno bit pod okom mjesecima s nekom škrabotinom koja ti se vjerovatno 5 godina poslje neće sviđat, a ako budeš radila u državnoj službi ... nećeš radit u državnoj službi jer ne primaju nikog s tetovažom. tetovažu si moš uvijek nabacit jednom kad se odseliš pa sad odvaži da li ti je bolje bit cool i pošarana ili u milosti roditelja. Pyroclasm: Ovisno gdje se tetoviraš Sumnjam da će te netko tražiti da se skineš na razgovoru za posao. Hell, čak i neki naši profesori imaju tetovaže, al se ne vide. Zodijak: Uh dosta profesora ima tetovaže sale car: Monstrum je napisao/la: gledaj da li ti se isplati trpit sranja mjesecima, uskraćivanje džeparca, psihičko podjebavanje, ne pričanje, stalno bit pod okom mjesecima s nekom škrabotinom koja ti se vjerovatno 5 godina poslje neće sviđat, a ako budeš radila u državnoj službi ... nećeš radit u državnoj službi jer ne primaju nikog s tetovažom. tetovažu si moš uvijek nabacit jednom kad se odseliš pa sad odvaži da li ti je bolje bit cool i pošarana ili u milosti roditelja. heh, ja takvih problema nisam imao... znaosam da se neću zaposliti u gradskoj služi, tak da me za to nije bilo briga... :D :D :D