Forum: Ljepota, zdravlje, hrana Topic: Praseća gripa --------------------- gaap: edit: obrisano! molim redakciju da ne mijenja moje postove... ako je nešto uvredljivo brišite, gazite, kažnjavajte, al nemojte da mene ljudi pljuju i oprtužuju da širim paniku i to još nepismeno! hvala! tonya: A gdje će praseća gripa nego u prijestolnicu kulena, šunki, kobasa i slanine? LOL MissTake: to ipak smo IN Ingo: nadam se da je jucer bila vani ... recimo u tvrdji ... pa da je malo djirala okolo da svima iz drustva isprica kako joj je bilo :) vozila se busom, tramvajem ... i kasljala ljudima u lice. Otofx: SHUT DOWN EVERYTHING! chaknoris: :wink: bazooka_joe: Panika na Twitteru: essek031: Mislim da bi stranke trebale ubaciti u program i borbu protiv svinjske gripe na ovim predstojecim nam izborima... Honor: Jebiga . . . Gotovo je , izađite na ulice pocnite paliti i pljackati i izgubite djevicanstvo ako do sada niste samo je najvaznije da sirite sto vise panike mozete i prekinete misliti na recesiju i krizu. . . Svinjskom gripom protiv recesije !:lol: Josephine: odlican vam je naslov. odlican. mozda da prvo POTVRDE radi li se uopce o svinjskoj gripi, a onda mozete poceti siriti paniku jos vise. :rolleyes: ePo: Josephine je napisao/la : odlican vam je naslov. odlican. mozda da prvo POTVRDE radi li se uopce o svinjskoj gripi, a onda mozete poceti siriti paniku jos vise. :rolleyes: I ja kažem(n) poison_ivy: Svaka cast autoru ovog posta, ali se mogao barem malo potruditi da i gramatiku dotjera. Frost: Slažem se s ovim za naslov. Ajme bombastike. Još malo pa će počet iskakat članci ko na Indexu. MissTake: nemojte u subotu ići van ostnatie doma idite u nedjelju samo u crkvu i molite se za one koji će oboliti od mogućeg krmećaka i za one koji nemaju posao jer su dobili otkaz zbog zabrane rada nedjeljom pa sad neće moći kupiti tamiflu te se vlasnici farmaceutskih tvrtki neće moći obogatiti baš toliko puno.izmolite još koji očenaš jer ako nas ova gripa ne uplaši i ne počnemo ko' ofce kupovati sve moguće ljekove protiv gripe, onda će nam krnknuit još neku goru :shock: Frost: Svinjska gripa... šta je slijedeće? Mačji kašalj? LOL gaap: Josephine je napisao/la : odlican vam je naslov. odlican. mozda da prvo POTVRDE radi li se uopce o svinjskoj gripi, a onda mozete poceti siriti paniku jos vise. :rolleyes: poison_ivy je napisao/la: Svaka cast autoru ovog posta, ali se mogao barem malo potruditi da i gramatiku dotjera. šta mene jebete, ja sam otvorio topic sa tri linka (24 sata, net.hr i dnevnik.hr) i ni riječi više, a moj je naslov bio praseća gripa u osijeku? a to što je redakcija 031 nakon toga intervenirala, njihova sramota, a ne moja... zato ja brišem svoj post, zapravo njihov! MissTake: de nemoj tako sad će im skočiti statistika moraju biti fini Josephine: gaap je napisao/la: šta mene jebete, ja sam otvorio topic sa tri linka (24 sata, net.hr i dnevnik.hr) i ni riječi više, a moj je naslov bio praseća gripa u osijeku? a to što je redakcija 031 nakon toga intervenirala, njihova sramota, a ne moja... zato ja brišem svoj post, zapravo njihov! ok, ok, sorry, onda tko god da je prepravio naslov je idiot. neka bar stave upitnik na kraj recenice. :D MissTake: sad će pasti server gaap: Josephine je napisao/la: gaap je napisao/la: šta mene jebete, ja sam otvorio topic sa tri linka (24 sata, net.hr i dnevnik.hr) i ni riječi više, a moj je naslov bio praseća gripa u osijeku? a to što je redakcija 031 nakon toga intervenirala, njihova sramota, a ne moja... zato ja brišem svoj post, zapravo njihov! ok, ok, sorry, onda tko god da je prepravio naslov je idiot. neka bar stave upitnik na kraj recenice. :D hoću ispriku redakcije i pečene prasiće za sve forumaše, i piva uz to... MissTake: gaapa za preCjednika gaapa za gradonačelnika gaapa za moderatora :winkiss: gaap: predomislio sam se, neću ispriku, hoću pivo i prasiće za sve, a umjesto isprike da se na grbu redakcije 031 toj bolesnici koja naranča kupi i odnese! Monstrum: men prase men men jel može gemišt, nekako mi bolje paše :) MissTake: men' pivo i bureka Frost: Monstrum je napisao/la: men prase men men jel može gemišt, nekako mi bolje paše :) di ćeš prase jebote, još da ti neko gripozno uvale :D Josephine: gaap je napisao/la : hoću ispriku redakcije i pečene prasiće za sve forumaše, i piva uz to... prasiće na meksički ili...?:lol: Leon: ... nake_rado: Leon je napisao/la: ... e ovo je offtopic LOL Frost: http://doihavepigflu.com/ LOL fuldstændigamok: kyx: a jel ja moram pojest cijelu svinju da dobijem gripu??? sta ako pojedem par kila cevapa? dobijem herpes? Frost: Ne, onda dobiješ samo temperaturu ili proljev (ovisi koji dio svinje si jeo) LOL Monstrum: kyx je napisao/la : a jel ja moram pojest cijelu svinju da dobijem gripu??? sta ako pojedem par kila cevapa? dobijem herpes? da i to spolni :) gaap: zašto ovaj topic u kojem širim paniku još nije obrisan!?!?? alo centrala! tonya: I gdje su naši prasići?! Frost: tonya je napisao/la: I gdje su naši prasići?! U krevetu s temperaturom 39 LOL nake_rado: tonya: Frost je napisao/la: tonya je napisao/la: I gdje su naši prasići?! U krevetu s temperaturom 39 LOL Uuuu, treba im obloge staviti! LOL Ili pojačati tu temperaturu na 250. :D Frost: tonya je napisao/la: Uuuu, treba im obloge staviti! LOL Oblog od rakije i bijelog luka im dat! :D tonya: I krevetić od krumpirića! Frost: tonya je napisao/la: I krevetić od krumpirića! :o kak sam to zaboravio :o :o i kuvat im ekstra jakog čaja, indijskog sa litrom nacijeđenog limuna! anakonda: Frost je napisao/la :tonya je napisao/la: I krevetić od krumpirića! :o kak sam to zaboravio :o :o i kuvat im ekstra jakog čaja, indijskog sa litrom nacijeđenog limuna! ....NE; DEMIT!!!....samo ih polijevati lagano pivom...... nake_rado: Jab bio svinja na krevetu od krompirića lagano poljevan pivom. A dobro, navečer ću bit svinja koja će ležat u šatoru lagano poljevati pivom ćevape i krompiriće LOL kyx: krmče,vepar... nake_rado: MissTake: nake_rado je napisao/la :Leon je napisao/la: ... e ovo je offtopic LOL i tako još jedan slučaj nepravde di je sad moderator da dodijeli 1 žuti :) morgan: ljudski duh je neuništiv pimp my mask Necro: hahahah xD Ludi su... morgan: pa ja ću poludit od ovog Matakovića!!! Anait: evo nesta zanimljivo: :-) (skinuto sa stranice zamirzine.net) Kanabisom protiv svinjske gripe Američka tvrtka specijalizirana za istraživanje kanabisa u medicinske svrhe tvrdi da je spas od svinjske gripe nadohvat ruke, a leži u zabranjenim zelenim biljkama. 12. lipnja 2009 Svjetska zdravstvena organizacija proglasila je pandemiju svinjske gripe (H1N1), čime je razina opasnosti s faze pet podignuta na šesti stupanj, a isto upozorenje vrijedi i za Hrvatsku. Sve veći broj zaraženih i oboljelih od svinjske gripe u svijetu natjerao je stručnjake WHO-a da po prvi puta nakon 41 godine proglase pandemiju, tj. podignu razinu alarmantnosti na šesti, najviši stupanj. Virus A (H1N1) svinjske gripe zarazio je 27.737 osoba u 74 zemlje i usmrtio 141 osobu, a istraživači centra za istraživanje kanabisa CSI (Cannabis Science Inc.) tvrdi da lijek leži nadohvat ruke. Naime, dr. Robert Melamede, znanstveni direktor istraživačkog centra tvrdi da ekstrakt kanabisa nudi pojedine sastojke koje se mogu primjenjivati u liječenju najgorih bolesti današnjice, uključijući infenktivne bolesti poput svinjske gripe. ’’Endokanbinoidi su prirodni način pomoču kojih se može spriječiti pretjerana osjetljivost imuniteta na virus tipa H1N1’’, tvrdi Melamede.