Forum: Čavrljanje Topic: Anakonda sretan rođendaaaan! ------------------------------------ Poppy: inače čestitke šaljem na PM, al nisam sigurna da anakondi PM šljkaka, pa evo ovako! Sve naj, naj! :D nake_rado: sssssssssretan rodendan :D :cheers: PuKoTiNa: hepi b_day, sve naj^^ heart3: :happybday: sve najbolje... :drunk::hug::winkiss: Monstrum: sretan rođoš sve naj :D pumpkin: Sretan rođendan! zeros: zmijo, sve najbolje.... aethur: zeros je napisao/la: zmijo, sve najbolje.... X Leteci mungos: Tansre djorosh! Ce biti kolaca i torti od pijeska?! ;-) allein: Sretan rođendan! Neka Pakiji naprave torticu hehe :) OligofreniDikobrazoid: Sve najbolje zmijetino i da se vrneš iz pješčanika što sooner.... Živa ti men bila i :cheers: MissTake: čestitka i da što prije dođeš na cugicu u exc malecka: sretan rođendan.... Jeff Murdock: Sretan rođendan Ane! A ovako bi ti omiljene kolege čestitale:lol: morgan: još jedna godina i još jedna koža presvučena...svako dobro i puno sreće u svemu što radiš. tonya: Sretan ti, sretaaan rođendaaan!