Forum: Čavrljanje Topic: Potražujem mačića! -------------------------- insomnia: Razmišljam o nabavci mačića.. Vidjeh da je bila neka tema o mačićima, no međutim od prije 2 god.. pa me zanima ima li netko nešto ''friškijeg'' ? ;) Tu kod mene u okolici nitko nema, pa ako ima netko od Vas, forumaša,možda mačića viška (po mogućnosti muškog) ... I, ako možda imate i sliku mačića, možete i nju šibnuti.. (nisam u Os, pa čisto da vidim onda ovako kakav je mačak u pitanju.. :)) Thanx! nake_rado: ja sam macan i po mogucnosti sam musko, i nisam skup LOL ruana: mozda ja imam nest CatCloe: prošetaj iza supera, tj. iza francka i naći ćeš nekoliko. stari su možda dva mjeseca.. insomnia: CatCloe je napisao/la: prošetaj iza supera, tj. iza francka i naći ćeš nekoliko. stari su možda dva mjeseca.. ok! reći ću boyfriendu da škicne za mene. thanx! MissTake: koliko moraju biti max stari... probat ću ti preko frenda nabaviti... ima ih svakavih boja insomnia: MissTake je napisao/la: koliko moraju biti max stari... probat ću ti preko frenda nabaviti... ima ih svakavih boja pa ono, da ne budu baš jaaako mali.. tipa, par dana.. a opet, da ne bude ni neki stari mačor, već prekaljen ;)boja nije bitna! super, thx MissTake: raspitam se samo sad nije sezona mačića, nema više malih... tek s proljeća. jedino ako uspijem ufatit' koje jesenjsko izdanje insomnia: ok, ma ako uspiješ, ok, ako ne, opet ok.. thx još jednom! ..ma, zaljubih se u jednog mačića iz zgrade neki dan, već ga htjedoh prisvojiti, al se ispostavilo da je već nečiji.. pa me sad uhvatila tuga.. za mačićem.. MissTake: posladoh poruku pa ću vidjeti jel' se ima još nešto na lageru ;) pumpkin: Evo baš čitam novine, u oglasu piše da poklanjaju mačiće, mješance domaće i norveške šumske mačiće (što god to bilo), stare 2 mjeseca, na tel 271-117, 098/339 242, te jednog mačića na 098/ 901 95 96. Pazi da ih Monstrum ne dovati... MissTake: nažalost na lageru ima samo mačaka, nema mačića pa ako ima zainteresiranih insomnia: bed za mačiće.. ne bih mačku, bed mi je zbog potomaka, faze veljače i to.. ..budem probala s ovim što mi je @pumpkin dala.. thx anyway evo obrisah ;) MissTake: a de zlo jedno obrisalas sam taj koment kad si ga stigla samo quotati kasno sam skontala grešku tonya: Nazovi azil, oni će te uputiti. Iako ne postoji azil za mačke, ima ljudi koji drže kod kuće napuštene mačke, a ne znaju što će s njima. Vjerujem da ih ima svih uzrasta, boja i oblika. :) morgan: pumpkin je napisao/la: norveške šumske mačiće (što god to bilo), to su ti oni super debelog krzna,znaju skijati i tokom godine rade kao drvosječe.poznaju u potrebu motorne pile stoga im je ne drži nadohvat da ti ne bi malo namještaj ispilali...iako one to rade i svojim kandžama.... MissTake: evo što reče google 1step2far: Trebaš papigu? Kićo će mi snijeti veliko jaje! Ima i mici i kučića u vinogradima. Samo reci, svega ima... I četeveronožnih vunenih travojedića.