Forum: Čavrljanje Topic: Seks sa biciklom ------------------------ Osječanin: Pih, više ne možeš ni bicikl poševiti a da ne završiš u zatvoru. Kuda ovaj svijet ide... :D http://www.jutarnji.hr/cudne_vijesti/clanak/art-2007,10,29,,96037.jl Circa: Mene zanimaju okolnosti price. Mozda je bicikl pristao na seks... Ipak, ako se radi o silovanju, dao Bog da u paklu gorio... Koliki bicikli ne mogu mirno spavat zbog ovakvih manijaka... Pa ti ostavi bicikl na stubistu... Uma: pa stvarno, mislim nevjerovatno....jadan covjek...a tako je normalno to što je radio!al kud baš bicikli he he RLOL MissTake: mislim da je bicikl izazivao Osječanin: Circa je napisao/la : Mene zanimaju okolnosti price. Mozda je bicikl pristao na seks... Ipak, ako se radi o silovanju, dao Bog da u paklu gorio... Koliki bicikli ne mogu mirno spavat zbog ovakvih manijaka... Pa ti ostavi bicikl na stubistu... Koliko vidim, ovo je intimno druženje bicikla i njegovog vlasnika u privatnosti sobe..Pitanje je kako je vodio ljubav? Gdje je "gurao"?LOL ajwar: sigurno je imao dobar sic :D kak moraš bit u qurcu da ideš trpat bicikl RLOLRLOLRLOL Circa: Osječanin je napisao/la: Circa je napisao/la : Mene zanimaju okolnosti price. Mozda je bicikl pristao na seks... Ipak, ako se radi o silovanju, dao Bog da u paklu gorio... Koliki bicikli ne mogu mirno spavat zbog ovakvih manijaka... Pa ti ostavi bicikl na stubistu... Koliko vidim, ovo je intimno druženje bicikla i njegovog vlasnika u privatnosti sobe..Pitanje je kako je vodio ljubav? Gdje je "gurao"?LOL U onu rupu di sic ulazi, malo pljunes i milina... Osječanin: Fetiš brate, fetiš..Bolje da trpa biciklu nego ovci ili kravi... :lol: Osječanin: Circa je napisao/la :Osječanin je napisao/la: Circa je napisao/la : Mene zanimaju okolnosti price. Mozda je bicikl pristao na seks... Ipak, ako se radi o silovanju, dao Bog da u paklu gorio... Koliki bicikli ne mogu mirno spavat zbog ovakvih manijaka... Pa ti ostavi bicikl na stubistu... Koliko vidim, ovo je intimno druženje bicikla i njegovog vlasnika u privatnosti sobe..Pitanje je kako je vodio ljubav? Gdje je "gurao"?LOL U onu rupu di sic ulazi, malo pljunes i milina... Mislim da je pitona nabacio na sic, uhvatio se za ručke i laganim potezima gurao neman po sicu... :laugh: Poppy: MissTake je napisao/la: mislim da je bicikl izazivao je, je, naguzio se! :) Kugla: A i taj bicikl, ode s njim u sobu i kao ništ ne želi. Ma daaaaj... vučica: to je svima isprika :) Bojo: bicikl napumpao svoje atribute,bile gume napumpane,lijepo oblikovane,još gole gume...uh...idem u podrum na svoj bicikl :) tamna strana: ...koliko je samo njega žena odjebalo....kad je pristao na sex s biciklom.....8) ela: jaooo a moj na popravku :S RLOLRLOL davorccc: http://www.jutarnji.hr/cudne_vijesti/clanak/art-2007,10,29,,96037.jl [/quote] E tako vam je to kada su spremačice narajcane, a dečkić vježbao za "šule po francuskoj". Bila je to osveta! wendy: RLOL A jadan čovjek... mislim, kakav apsurd... za šta će mu suditi? Seksualno uznemiravanje bicikla? Šta su onda trebali raditi mojoj frendici koja je priznala da se svojedobno seksualno iživljavala na svojim plišanim igračkama u nedostatku boljeg rekvizita... U svakom slučaju, i jednom i drugom svaka čast na maštovitostiLOL morgan: podsjetilo me na jednu karikaturu gdje časne voze bicikle po drndavoj cesti a glavna im sestra veli : Dobro ,sad je vrijeme da vratite siceve! nake_rado: mozda je prije tog bicikl njega...ko zna sta se dogadalo dok ga ovi nisu otkrili... 1step2far: Ni stara dobra gospodja Desanka Sakic vise nije sto je nekad bila. Eh, bicikl... Odmah se sjetim kako je Mr. Garrison iz South parka imao analni biciklisticki stimulator. Mozda je tom ciki taj crtani lik uzor. Trebao bi pisati Dnevnik nejebice kao u Kliku, a ne sokirati sobarice. pumpkin: RLOLNe znaš tko je luđi, on ili ovi koji ga za to tjeraju po sudu. Koga briga ak se bicikl ne buni? :dntknw: