Forum: Čavrljanje Topic: Nadgrobni lampioni s porno slikama ------------------------------------------ Elena_Os: Ispod poklopaca lampiona kriju se muška i ženska spolovila, oralni i analni seks. Proizvođač tvrdi da “nikog normalnog ne mogu smetati takve slike". Šokirao sam se kad sam otvorio paket lampiona. Na unutarnjoj strani četiri poklopca bila je slika muškog spolovila i golih ženskih tijela, rekao je Damir Hrastinski (45), koji je lampione kupio u Metrou na Jankomiru. Damir Hrastinski zgrožen je propustom proizvođača i kaže kako pokojnici ne zaslužuju da im zapali lampione s pornografskim slikama. Za Metro Aro nadgrobne lampione proizvodi tvrtka Net d.o.o. iz Šenkovca kraj Čakovca. Direktor Neta Željko Vugrinec ne vidi ništa sporno u tome što su se na unutarnjoj strani poklopca pojavile slike gologa ženskog i muškog tijela, spolovila i čina seksa. Na naše pitanje kako je moguće da pri proizvodnji nitko nije uočio eksplicitne slike, Vugrinec je zaprijetio tužbom jer ga napadamo. - Nismo odgovorni za sadržaj na poklopcu. Za proizvodnju koristimo stare ploče iz tiskare, a to što su neke ploče bila od pornografskih časopisa nismo krivi.Mi samo prerađujemo otpad i čuvamo okoliš - rekao je Željko Vugrinec. 24 sata Tko kaže da paljenje lampiona ne može biti zabavno!?! :lol: GasssoLina: strašno...još će u poklopcima biti video isječci neke pornjave..istina..sex i nudizam prodaju sve... :shock: allein: Svake godine ista priča. Ovo je već nekoliko puta bilo. Veliki skandal. Šta se ima uopće gledati šta je s unutrašnje strane lima od lampiona?? aggy: zar nece tu unutrasnju stranu svejedno spalit plamen? mozda to ima određenu poruku... :) fairy: neukusno... drachen: koliko ja vidim ti se radi o recikliranim porno casopisima na krivom mjestu u krivo vrijeme... i sad se vi jadni zgrazate.. velika stvar... zeros: U cijeloj toj prici, najviše me zgrožava izjava proizvođača “nikog normalnog ne mogu smetati takve slike". .....ej, pa stani malo.....nisu to seksualna pomagala da mogu biti takvog sadržaja..... pumpkin: Ideš, pa to nema ni u Alan Fordu. tamna strana: ....da li se ti lampioni mogu kupiti u veleprodaji......8) Bilke: Pa dobro, čovjek je našao svoju plavu kravu. Napravio je nešto o čemu se priča. Vjerujem kako će jedan broj ljudi sad iz znatiželje tražiti upravo takve lampione, pokazati prijateljima/obitelji, komentirati kako je neukusno, a na kraju ih ipak zapaliti na groblju. :) nake_rado: A koda ce ti neko gledat sta ti je ispod poklopca...prebolesno... tonya: Ja nikad nisam naišla na porno časopise na poklopcu lampiona. Samo na paštetu argetu. Uvijek me zanimalo kakve to veze ima... mladen.jr: Jel se može naručiti cijeli session fotki? drachen: tamna strana je napisao/la : ....da li se ti lampioni mogu kupiti u veleprodaji......8) to se i ja pitam davorccc: Porno slike za bolju prodaju! veri najs!!! Ajkula: meni kad umrem nek se ne pale lampioni, samo treba poklopce donijet Loona: drachen je napisao/la: tamna strana je napisao/la : ....da li se ti lampioni mogu kupiti u veleprodaji......8) to se i ja pitam povukao ih je Metro iz prodaje.. mene osobno to ne bi smetalo.. već dugo znam da se na tim lampionima koristi reciklirani materijal za poklopce, pa da sam i naišla na neki takav ne bih napravila paniku oko toga.. mislim da je mrtvima svejedno.. svijeće palimo iz običaja i poštovanja prema mrtvima.. naravno da bi se neka bakica onesvijestila, ali kontam da je preveć ova halabuka koja se podigla oko toga.. Naišla sam na sto čuda tih poklopaca na kojima je bilo i dijelova crne kronike, Arene, pašteta i sto drugih stvari koje onda isto tako nisu primjerene za paliti na groblju.. ovako su povlačenjem tih lampiona iz prodaje u Metrou, čovjeku koji je planirao nešto malo zaraditi i pošteno je izradio te lampione, uništili i trud i zaradu.. da je neki tajkun sigurno mu se to ne bi dogodilo.. Da se mene pitalo, ja bi ih ostavila u prodaji pa tko hoće neka kupi, tko neće ne mora.. Čovjek je sam izjavio da koriste stare ploče i samim time recikliraju i čuvaju okoliš, a to što im se zaletila takva ploča - vjerojatno stvarno nije njegova krivica. tamna strana: ...a što ceš kad smo mi takav narod....kad nekome krene....treba ga odmah sjebati....da covjek ne bi nešto zaradio......jer ako je meni krepala krava....nek susjedu krepaju dvije.....8) ...ovo je samo jedan primjer....kako se zna dici buka oko gluposti...a što je najgore....vecina takvih stvari se događa samo da bi neke jeftine novine imale senzacionalisticki naslov....i da bi prodali stotinjak novina više......stvarno su današnji novinari.....prodane duše......8) Loona: tamna strana je napisao/la: vecina takvih stvari se događa samo da bi neke jeftine novine imale senzacionalisticki naslov....i da bi prodali stotinjak novina više......stvarno su današnji novinari.....prodane duše......8) Pa imenujmo te novine!! - 24 sata - najgluplje, najdebilnije, najjadnije i najgore "dnevne novine" (ako ih možemo tako nazvati uopće) na planeti i šire...:puke: