ReArt festival
60 objava u 60 tema; 2 korisnika.
Teme s ovim tagom
Događaji - najave i recenzije
- Dvorana Yoga home: Radionica - Ecstatic dance [siječanj, 2026.] 1 objave
- Dvorana Yoga home: Radionica - Ecstatic dance [studeni, 2025.] 1 objave
- GEA centar kulture tijela: Ecstatic dance radionica 1 objave
- Kuća Biljkinog oca: Radionica ecstatic dancea 1 objave
- Kuća Biljkinog oca: Ljetno izdanje ecstatic dance radionica 1 objave
- Dvorana Yoga home: Ecstatic dance - radionica svjesnog i slobodnog plesa u Osijeku 1 objave
- Dvorana Yoga home: Radionica - Ecstatic dance [ožujak, 2025.] 1 objave
- Yoga home: Ecstatic dance radionica [veljača, 2025.] 1 objave
- Yoga Shala dvorana: Novi ciklus ecstatic dance plesnih radionica [listopad #2, 2024.] 1 objave
- ReArt festival [2024.]: Plesna predstava "Arbyte 2.0." 1 objave
- ReArt festival - zimsko izdanje 1 objave
- GISKO: Radionice plesa "Ecstatic Dance" 1 objave
- Dvorana Yoga home: "Ecstatic Dance Osijek" - radionica svjesnog plesa 1 objave
- Dvorana Yoga home: Radionica "Spring equinox dance" 1 objave
- 8. ReArt festival - Zimsko izdanje [2022.] 1 objave
- ReArt festival [program, 2022.] 1 objave
- Urban Style u Osijeku i Dardi [2020.] 1 objave
- ReArt Božić 2019.: Bliži se vikend u znaku kreative uz ReArt - božićno izdanje! [program] 1 objave
- ReArt festival 2019. [program] 1 objave
- ReArt Piknik [2019.] 1 objave
- Božićni ReArt sajam [2018.] [program] 1 objave
- Akademija za umjetnost i kulturu Osijek: Radionice "Kreiram svoje slobodno vrijeme" / "Kreiram svoju ulogu u zajednici" / "Kreiram svoj budžet" 1 objave
- ReArt festival 2018.: Regoč i slavenska mitologija 1 objave
- Kreativna riznica [2018.] [program] 1 objave
- ReArt Piknik [2018.] 1 objave
- Dom željezničar: Otkačeno plesni maskenbal [2018.] 1 objave
- ReArt festival 2017. - Priča bez kraja [program] 1 objave
- ReArt Piknik [2017.] 1 objave
- Backyard Art Festival [2017.] 1 objave
- ReArt božićno izdanje [2016.] 1 objave
- Esseker centar: InterCoolFest- festival interkulturalnosti [2016.] 1 objave
- Epic: Noisome Mind, Chains Of Suffering, Bad Blood, Kymera / ReArt Džemper Party 1 objave
- Proljetni ReArt festival [2016.] - Put u središte Zemlje najavljuje program [program] 1 objave
- Muzej Slavonije: Muzejsko edukacijska akcija "KLIK na MUZEJ u Tvrđi" 1 objave
- Božićni ReArt sajam umjetnosti i rukotvorina [2015.] [program] 1 objave
- ReArt festival Osijek [2015.] [program] 1 objave
- Natječaj za izlaganje i/ili prodaju na ReArt festivalu umjetnosti i rukotvorina [2015.] 1 objave
Vijesti
- Servisne informacije: [23. lipnja 2023.] 1 objave
- [FOTO] Počeo je ovogodišnji ReArt festival 1 objave
- Servisne informacije: [24. lipnja 2022.] 1 objave
- Kako se Osječani planiraju zabavljati ovoga ljeta 1 objave
- Akademija organizirala novu mrežnu panel-raspravu KoronaOSKultura-21 1 objave
- Servisne informacije: [11. prosinca 2020.] 1 objave
- [FOTO] Počeo je ReArt festival umjetnosti i kreativnosti! 1 objave
- [INTERVJU] Urbane intervencije - intervju s Slađanom Zubić 1 objave
- [FOTO i VIDEO] Dobrodošli na planet ReArt 1 objave
- Ovogodišnje izdanje ReArt festivala privuklo brojne posjetitelje! 1 objave
- Predstavljen program ovogodišnjeg ReArt festivala [2018.] 1 objave
- Doza plesa i raznih događanja trećeg dana Kreativne riznice 1 objave
- [FOTO] Božićni ugođaj u Esseker centru - Počelo još jedno izdanje ReArt festivala [2017.] 1 objave
- [FOTO] ReArt festival uspješno priveo kraju svoju "Priču bez kraja" 1 objave
- Predstavljen bogat i zanimljiv program ReArt festivala 2017. 1 objave
- Započeo ReArt Piknik [2017.] 1 objave
- Projekt Papergirl Osijek 2016. vraća se na ulice našeg grada 1 objave
- [FOTO] Drugi dan ReArt festivala završio paljenjem 'Bića iz središta zemlje' 1 objave
- [FOTO] Prvi dan ReArt festivala ispunio visoka očekivanja 1 objave
- Unatoč tome što Osijek nije postao EPK 2020., svi planirani projekti će se realizirati! 1 objave
- Završilo je drugo po redu božićno izdanje ReArt festivala [2015.] 1 objave
- Božićni ReArt sajam umjetnosti i rukotvorina je počeo! [2015.] 1 objave
- [FOTO] Legice s ReArt-a 1 objave