Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Doniranje organa

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Poll :: Doniranje organa?

Nosi sve!
81%
 81%  [ 26 ]
Ne dam!
6%
 6%  [ 2 ]
Meni sve treba!
0%
 0%  [ 0 ]
Samo bliznjima
12%
 12%  [ 4 ]
Ukupno glasova : 32


Autor Poruka
Osječanin
Offline
Ukupno postova: 2492
Spol: Muško Muško
Post Postano: 23.10.2007. 21:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zeros je napisao/la (Pogledaj post): ›
Osječanin je napisao/la: ›
A o čemu ti pričaš??? S kim se ti svađaš? O Bože... osijek031.com smile


ja sam samo objasnio kako ljudi nece dati krv iz humanih razloga, nego zbog povlastica koje dobivaju zbog toga.

i dosta o tome....otišli smo u offtopic....


a ti si? ..."vrhovni svećenik" koji zna zašto ljudi daju krv? ne stvarno, što je previše, previše je... osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zeros
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2887
Spol: Muško Muško
Post Postano: 23.10.2007. 21:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zar ti stvarno misliš da svi ljudi koji davaju krv, da je daju samo iz humanih razloga i zato što imaju "srca" , "dušu" i ostala sranja....znam brdo ljudi koji se dogovore, zajedno odu daju krv i poslije na pizzu...

ovo je moj zadnji post na ovu temu....

_________________
----------Daniel Antunović----------

U Bibinim raljama | Legiranje |Triki&TV
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Osječanin
Offline
Ukupno postova: 2492
Spol: Muško Muško
Post Postano: 23.10.2007. 21:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zeros je napisao/la (Pogledaj post): › zar ti stvarno misliš da svi ljudi koji davaju krv, da je daju samo iz humanih razloga i zato što imaju "srca" , "dušu" i ostala sranja....znam brdo ljudi koji se dogovore, zajedno odu daju krv i poslije na pizzu...

ovo je moj zadnji post na ovu temu....


Ništa ja ne mislim ni o ljudima koji daju krv, ni o ljudima koji ne daju niti razmišljam o razlozima jednih i drugih. Šta se to mene tiče? Ali nemj pričati da svi koji daju krv daju zbog nekih povlastica jer time vrijeđaš veliki broj ljudi. Točka.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Allende
Offline
Avatar

Ukupno postova: 536
Lokacija: London
Spol: Muško Muško
Post Postano: 24.10.2007. 0:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nitko se nije sjetio ljudi koji za života doniraju organe....
Osobno znam nekoliko ljudi koji su (doduše svojim najbližima) donirali bubrege...kapa dolje! Svim srcem!
Makedonci kažu:"Ruka koja daje, nema da se suši", ja sam nekoliko puta dao krv i nijednog trena mi nisu pale na pamet pizze, besplatne karte, da li su liječnici lopovi ili nisu...alo, ljudi...ja hoću dati krv, a nekome treba...KRAJ PRIČE!

Što se organa tiče, imam donor card, ali sa uvjetom da mi na sprovodu tamburaši sviraju "Nema ljepše djevojke od Marike ciganke" i tko zaplače da odmah bude udaljen sa sprovoda.

_________________
Najljepse su price na jastuku ispricane i za kafanskim stolom zaboravljene
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
wendy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1104
Lokacija: suicide machine
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 24.10.2007. 1:21 
Naslov:  Re: Doniranje organa
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ljudi danas u svašta vjeruju pa sam odlučila poštovati nečiju odluku da ne želi posmrtno darovati organe. To nije najgora stvar na svijetu, u ime vjere se rade puno ružnije stvari. Uostalom, većina nas neće ni moći donirati organe koji će se svrhovito upotrijebiti.

Osobno, imam donorsku i nadam se da će jednom netko od toga imati koristi.

Što se tiče rasprave o davanju krvi zbog pizze ili nečeg drugog... ma dajte, ljudi, bitno je da se krv dobije. Iz kakvih je pobuda davaoc došao, bolesnima je najmanje važno. Ne plaćaju to bolesnici, pa koga onda briga?! Meni se najčešće stvarno ne da iskoristiti taj bon za pizzu, ali nekad mi baš dobro dođe kad nakon toga nemam nikakve obaveze. Nakon što nam izmuzu pol litre krvi, trebamo se dobro napapat Wink

Sjećam se kako smo u srednjoj svi jedva čekali da postanemo punoljetni kako bi mogli biti ponosni donori Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
1step2far
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3262
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 24.10.2007. 11:01 
Naslov:  Re: Doniranje organa
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kod svoje liječnice sam upisana kao potencijalni donor organa, i mislim da je to u redu. Krv mi nažalost ne žele uzeti jer kažu da sam im preblijeda i da imam tanke nožice, eto to mi je doktor rekao nakon što me odmjerio. A ja zdrava kao dren. Ako mi se ikad nešto dogodi, neka moji organi spase život kome god mogu.

_________________
Gola sisa je dobra sisa.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
SrodnaDuša
Offline
Ukupno postova: 168
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 25.03.2013. 16:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Jedno veliko DA za doniranje organa!

_________________
"Gospodine, čuvaj nas... od svojih 'sljedbenika'!" (s jednog grafita u Londonu)
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: