Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Marin Županović najbolji u švicarskom Nottwilu!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Redakcija 031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 66767
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 10.06.2024. 7:50 
Naslov:  Marin Županović najbolji u švicarskom Nottwilu!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Paraatletičar Marin Županović imao je još jedan uspješan i zapažen međunarodni nastup. Sudjelovao je na WPA Grand Prix mitingu u švicarskom Nottwilu i osvojio prvo mjesto u bacanju koplja u svojoj F54 kategoriji. Vremenski uvjeti nisu išli na ruku natjecateljima, tako da su u globalu izostali bolji rezultati, a članu AK Slavonija-Žito hitac od 22,11 metara bio je dovoljan za pobjedu.

Daljina nije ništa posebno, ali s obzirom na vrijeme teško je bilo očekivati nekakve rekordne domete. Doduše, prvi mi je hitac bio izvanredan, koplje je zaista išlo jako daleko, ali se špicom nije zabilo u travu tako da mi taj pokušaj nije priznat. To me je malo poremetilo, međutim, nije se odrazilo na plasman s kojim, naravno, moram biti zadovoljan. Ono što mi nikako nije odgovaralo odnosilo se na zagrijavanje. Naime, Švicarci nemaju pomoćni teren na kojem bih se mogao pripremiti za natjecanje uz pokoji izbačaj nego postoji samo staza za trkače. To mi je nedostajalo jer sam navikao na svoj ritam uoči nastupa. Sljedećeg vikenda očekuje me novo natjecanje, bit će to Srbija Open”, rekao je Županović.


Tekst i foto: AK Slavonija-Žito

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: