Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Homoseksualnost

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
gaap
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2694
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 02.11.2007. 18:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

DanicaV je napisao/la: ›
Da, mene oni na motorima u principu plaše. Zašto neto tko vozi motorčinu skuplju od prosječnog auta mora biti istetoviran i izgledati kao odbjegli zatvorenik.... možda jednom skontam.



davno je car Rambo rekao...predrasude... zar ti ja izgledam kao odbjeglica!? zar te ja plašim?

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=U2olCKnTVPI
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
1step2far
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3262
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 05.11.2007. 11:28 
Naslov:  Re: Homoseksualnost
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Da, predrasude... Meni je presmijesno kako se gay populacija uglavnom ponasa kao da su pickice. Ni cure se ne ponasaju tako fino i ljigavo. Jezim se od ovog Hrvoja iz BB, tj. ex BB. A tek televizijski homoseksualci poput Jacka iz Will i Grace. Imam neko misljenje da je gay populacija obrazovanija i kulturnija od mnogih ajd nazovimo ih "normalno orijentiranih" ljudi, a kad ih vidim kakvi su mnogi i kako se ponasaju, jeza me hvata.

_________________
Gola sisa je dobra sisa.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mvarga
Offline
Avatar

Ukupno postova: 731
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.11.2007. 12:21 
Naslov:  Re: Homoseksualnost
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

1step2far je napisao/la (Pogledaj post): › Da, predrasude... Meni je presmijesno kako se gay populacija uglavnom ponasa kao da su pickice.
.... Imam neko misljenje da je gay populacija obrazovanija i kulturnija od mnogih ajd nazovimo ih "normalno orijentiranih" ljudi, a kad ih vidim kakvi su mnogi i kako se ponasaju, jeza me hvata.


Oni su samo ljudi kao i svi osali. I da, puno je predrasuda. A predrasude su posljedica stvaranja slike o njima kao ljigi-migi facama. Tak' se bolje prodaje serija ili BB. Ajd nek' je tako. Na smetaju me, niti me hvata jeza od njih. Naprosto ne zanimaju me nešt' posebno. Ništa više od ostalih ljudi.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
insomnia
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2665
Lokacija: Osijek-finally!!!
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 05.11.2007. 17:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

1step2far je napisao/la: ›
Da, predrasude... Meni je presmijesno kako se gay populacija uglavnom ponasa kao da su pickice. Ni cure se ne ponasaju tako fino i ljigavo. Jezim se od ovog Hrvoja iz BB, tj. ex BB. A tek televizijski homoseksualci poput Jacka iz Will i Grace. Imam neko misljenje da je gay populacija obrazovanija i kulturnija od mnogih ajd nazovimo ih "normalno orijentiranih" ljudi, a kad ih vidim kakvi su mnogi i kako se ponasaju, jeza me hvata.

ti zapravo imaš problem s tim što homoseksualci imaju savršeno očupane obrve i kad ti nemaš Wink

_________________
Da se bojim skakavaca, ne bih bosa po livadi hodala!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
1step2far
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3262
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 05.11.2007. 17:58 
Naslov:  Re: Homoseksualnost
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Da, to je tocno! Koja sam ja zenetina od zene! Ah, sada sam napokon spoznala blud svoj i predrasude svoje. Homoseksualci svijeta, ujedinite se i ocupajte mi obrve. Or else!?

_________________
Gola sisa je dobra sisa.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mi2
Offline
Ukupno postova: 36
Lokacija: nekoliko lokacija nekretnine su profitabilne
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 05.11.2007. 21:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

iritiraju ljude na svoj specifičan naćin linijom manjeg otpora prikazuju se kao ugrožena manjina ( skoro kao i srbi )
zanimljivo je to što paradiraju ulicama istiću svoju homoseksualnost svuda nameću se baz razloga ljudima koji uopće nemare za njih posesivni su narcisoidni i ako netko nekim slučajem progovori protiv njih odmah se diže seljačka buna ugroženi su traže se naka ljudska prava
zašto moraju paradirat ulicama kako to da se recimo ne sakupe magistri doktori i slične face ne paradiraju ulicama i ne pokazuju se -odgovor je vrlo jednostavan nemaju vremena za gluposti oni rade i stvaraju (iako ima i među homićima takvih ali gledamo večinu zar ne)
kako to da spremačice ne paradiraju ulicama uz neku glazbu (osim kad traže zasluženu plaću)
i još ima milion primjera
izbor je osoban biti ili nebiti gay no to netreba nametati drugima a to upravo rade no kad se netko usudi bilo što reći protiv onda su jadni i bjedni -ugroženi
Netko je spomenuo Krešu iz BB vrlo dobar primjer jenog narcisoidnog posesivno i napadnog homića koji je pomislio da je bogom dan i da je sve onako kako je on zamislio
on je definitivno primjer za psihiće
udruga je ćak i nešto pokušala utjecati na BB u jednom trenutku kao u obranu njega ali nisu našli za shodno da reagiraju na njegovo napadanje i otvoreno sexualno uznemiravanje muškog dijela ukućana u BB kući
teorija da su oni uvijek u pravu i da su manjina koja je ugrožena ide polako ali sigurno

_________________
nemojte se ljutiti na nas mi vam to radimo namjerno!!!!!!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mi2
Offline
Ukupno postova: 36
Lokacija: nekoliko lokacija nekretnine su profitabilne
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 05.11.2007. 21:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

1step2far je napisao/la: ›
Da, predrasude... Meni je presmijesno kako se gay populacija uglavnom ponasa kao da su pickice. Ni cure se ne ponasaju tako fino i ljigavo. Jezim se od ovog Hrvoja iz BB, tj. ex BB. A tek televizijski homoseksualci poput Jacka iz Will i Grace. Imam neko misljenje da je gay populacija obrazovanija i kulturnija od mnogih ajd nazovimo ih "normalno orijentiranih" ljudi, a kad ih vidim kakvi su mnogi i kako se ponasaju, jeza me hvata.


jesi li ti gay ili što pričaš
mišljenja si da je ta populacija nekako obrazovanija ili kulturnija od nas ostalih "normalno orijentiranih"
vidimo da si i ti nasjeo njihovom preseravanju pred kamerama i mahanju rukicama sa uzdignutim malim prstom na ruci
kako možeš uopće takvo što napisati a da pri tom ne uvrijediš ogromnu većinu "nas normalno orijentiranih " koji nisu samozvani stilisti bez naobrazbe ili kojekakvi modni i ini dizajneri koje gledaš na tv
gdje su svi oni silni naučici ,doktori, inžinjeri , profesori (ispričavamo se onima koje nismo nabrojili) normalne sex orijentacije

_________________
nemojte se ljutiti na nas mi vam to radimo namjerno!!!!!!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
betty
Offline
Ukupno postova: 838
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 05.11.2007. 21:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

za sta vam sluzi edit?????

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
1step2far
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3262
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 06.11.2007. 11:10 
Naslov:  Re: Homoseksualnost
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Duboko se ispricavam, jer vidim da sam pogresno shvacena. Zapravo pisem bez veze jer ne poznajem ni jednog gaya. Cinjenica koju sam napisala o njihovoj obrazovanosti proizasla je iz moje zatupljenosti americkim serijama u kojima su tako predstavljeni. Slazem se i to da su oni sad jedna vrsta manjine, i da se kao takvi mogu integrirati. Svako ima pravo na svoj stav, pa cak i ja, sitna riba.
Znam koliko je tesko kod nas skolovati se i nakon toga dobiti posao jer sam i sama dio toga i zato pozdravljam sve vrijedne i pametne ljude koji se bore za svoje bolje sutra.
Stoga, mi2 primljeno na znanje.

_________________
Gola sisa je dobra sisa.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mi2
Offline
Ukupno postova: 36
Lokacija: nekoliko lokacija nekretnine su profitabilne
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 06.11.2007. 18:42 
Naslov:  Re: Homoseksualnost
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

1step2far je napisao/la (Pogledaj post): › Duboko se ispricavam, jer vidim da sam pogresno shvacena. Zapravo pisem bez veze jer ne poznajem ni jednog gaya. Cinjenica koju sam napisala o njihovoj obrazovanosti proizasla je iz moje zatupljenosti americkim serijama u kojima su tako predstavljeni. Slazem se i to da su oni sad jedna vrsta manjine, i da se kao takvi mogu integrirati. Svako ima pravo na svoj stav, pa cak i ja, sitna riba.
Znam koliko je tesko kod nas skolovati se i nakon toga dobiti posao jer sam i sama dio toga i zato pozdravljam sve vrijedne i pametne ljude koji se bore za svoje bolje sutra.
Stoga, mi2 primljeno na znanje.



ma ništ i mi smo možda krivo to shvatili
u američkim serijama vidiš svo to blještavilo i sjaj vjeruj mi lažni jer kad bi samo malo iskreniji bili svijet bi se zaprepastio njihovom inteligencijom
poznavanje svoje (da ne govorimo) tuđe zemlje je katastrofalno
opća kultura je nula a o kriminalu ne želimo
sve ono što vidiš nekoj seriji gdje je gay sa pameti je samo fikcija
generalizirat ne želimo ali nema tu ni mrvica pameti

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
morgan
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3963
Lokacija: gone to North Pole
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 06.11.2007. 18:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ono što ti ljudi žele je prihvaćanje i priznanje da nisu različiti od "normalnih" ljudi.svatko bi trebao imati gay prijatelja da mu ta tematika postane malo više osobnija pa da tek onda govori o tome.
nisu ni oni svi jednaki, niti ženskasti. evo vam primjer Dinka Bogdanića - jedan od sudaca u žiriju Zvjezde plešu - za kojeg ja nikad ne bih posmislio da je istospolni obožavatelj.
shvatite da i oni imaju osjećaje koje žele pokazati svijetu i kojih sen e žele stidjeti jer velika većina to smatra bolesnim. Ljubav je ljubav i sve što si dvije punoljetne osobe dogovorno rade za mene nije niti neprirodno niti bolesno.

_________________
Zašto bi se izlagali mamurluku? Ostanite pijani
Kad čovjek umre, ne zna da je umro, i to je samo teško drugima.
Isto je i kada je čovjek glup.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Zodijak
Offline
Ukupno postova: 543
Lokacija: Halloweentown
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 07.11.2007. 0:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Iako mi je muka već od tih tema o geyevima, reći ću samo da mi smetaju te njihove parade. Inače, u društvu imamo nekoliko pedera i bi cura, i ja ne vidim ništa čudno/drukčije na njima. Uopće se ne ponašaju stereotipno kakvima ih zamišlja većina. Ok, imam ja svoje mišljenje o svemu tome, ali tko sam ja da to nekom nabijam na nos?! Ne moram ja nikoga podnositi, no barem sam tolerantan. I ne mora se to ticati samo gejeva.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mladjo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2890
Lokacija: Madrid
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.11.2007. 1:13 
Naslov:  Re: Homoseksualnost
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ja u osnovi mislim da većinu ljudi, između ostalog i mene, zapravo boli kurac za gayeve. ne u smislu da ih ja ne volim, jer ne volim etiketiranje bilo kakve vrste, već smatram normalnim da me se seksualna orijentacija pojedinca ne tiče niti me se treba ticati. ne vidim zašto bi ikome od nas to trebalo biti bitno, ne vidim karakternu osobinu koja razdvaja homoseksualce od heteroseksualaca. i mene osobno smetaju gay parade ali ne zato što mi nisu oku ugodne već zato što mislim da se pravi problemi (čitaj zatucane glave) nikad neće riješit na takav način. kontam da trenutno živimo u vremenu kada je jednostavno moderno biti gay, kada nas se bombardira s gayevima na sve strane, kroz sitcome, realitye, filmove, ali bojim se da se sve to ne radi iz želje da se šira populacija senzibilizira, već da se netko stavi pare u džep. dovoljno je pogledati koliko se prašine diglo oko brokeback mountaina ili gaya u bb, i koliko je to u konačnici povećalo gledanost navedenog. nadam se da se varam, ali bojim se da kad "gay revolucija" prođe neće doći do klika u ludim glavama i budale će ostati budale.

_________________
"When bad men combine, the good must associate; else they will fall one by one, an unpitied sacrifice in a contemptible struggle"

osijek031.com smile" Bolje jedno vruće pivo nego četri ladna, bolje jedna stara baba nego djeva mlada!" osijek031.com smile
Motor"Whose bike is it baby? It's Zeds. Who is Zed baby? Zed's dead."Motor
osijek031.com smile"Važno je zvati se Mladen!" osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
CatCloe
Offline
Ukupno postova: 3252
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 07.11.2007. 9:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mladjo je napisao/la: ›
ja u osnovi mislim da većinu ljudi, između ostalog i mene, zapravo boli kurac za gayeve. ne u smislu da ih ja ne volim, jer ne volim etiketiranje bilo kakve vrste, već smatram normalnim da me se seksualna orijentacija pojedinca ne tiče niti me se treba ticati. ne vidim zašto bi ikome od nas to trebalo biti bitno, ne vidim karakternu osobinu koja razdvaja homoseksualce od heteroseksualaca. i mene osobno smetaju gay parade ali ne zato što mi nisu oku ugodne već zato što mislim da se pravi problemi (čitaj zatucane glave) nikad neće riješit na takav način. kontam da trenutno živimo u vremenu kada je jednostavno moderno biti gay, kada nas se bombardira s gayevima na sve strane, kroz sitcome, realitye, filmove, ali bojim se da se sve to ne radi iz želje da se šira populacija senzibilizira, već da se netko stavi pare u džep. dovoljno je pogledati koliko se prašine diglo oko brokeback mountaina ili gaya u bb, i koliko je to u konačnici povećalo gledanost navedenog. nadam se da se varam, ali bojim se da kad "gay revolucija" prođe neće doći do klika u ludim glavama i budale će ostati budale.

osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
1step2far
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3262
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 07.11.2007. 10:35 
Naslov:  Re: Homoseksualnost
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mogla bih otvoriti temu na opcu glupost stanovnika Sjedinjenih americkih drzava. Imam priliku malo gledati MTV sad kad sam u Njemackoj jer nemam satelitsku ni kabelsku doma pa mi dodje da se zbljuvkim od onih serija tipa Next, Exposed itd. gdje je svaka djevojka prototip Paris Hilton, glupo se hihoce i ne zna tko je potpredsjednik SAD? A mi moramo biti upuceni u sve, jer pogledajte sta sve ucimo na fakultetima. Da smo na Harvardu ili MIT pa rasturili bi njihove guzice samo tako. Ne doslovno, ha ha.

_________________
Gola sisa je dobra sisa.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: