Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



poginuo Toše Proeski?

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
CatCloe
Offline
Ukupno postova: 3252
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 17.10.2007. 9:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zeros je napisao/la: ›
ja ne mogu vjerovat kakvih GLUPIH ljudi ima na ovom forumu...

kamo sreće da ima samo glupih... ali i ma i zlobnih, isfrustriranih, patetičnih, primitivnih... šta god poželiš osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Metalucifer
Offline
Avatar

Ukupno postova: 599
Lokacija: NYC
Spol: Muško Muško
Post Postano: 17.10.2007. 9:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ela je napisao/la (Pogledaj post): ›
Metalucifer je napisao/la (Pogledaj post): › a joj,šta ćemo sad?

nemogu vjerovati,mislih da imaš srce Sad


Nemam osijek031.com smile Laughing
Vidi ,samo sam htio reći (kao što su neki već rekli) da on nije ništa posebniji ili važniji (meni) nego bilo tko drugi tko na isti način strada.Jebote,na žalost skoro svaki dan neko pogine na istu duminu,pa se ne diže toliko prašine.Nisam to napisao zbog njegove mjuze ili nečeg drugog...zaboli me za to.Žao mi je njega kao čovjeka,ali me nervira to što većina ljudi izigrava nekakvu žalost samo zato jer je to T.P. i zbog ničeg drugog.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Bilke
Offline
Avatar

Ukupno postova: 634
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 17.10.2007. 9:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

aethur je napisao/la: › A gdje je pjesma za onog četrnaestogodišnjaka? ili za motociklista?


Hej, pa ljudi ti već pokušavaju na 100 načina objasniti, ali ti ne tepeš. Smile

Malo si pobrkao lončiće. Javnost ti nije član obitelji.

Zapitaj se, zašto si u srednjoj školi učio o Napoleonu, a nisi o životu jednog kmeta koji je živio 1654-1701 u Francuskoj, imao 5-ero djece od kojih je 4 poginulo u ratu? Znači, ako si učio o Napoleonu, trebao si i o njemu? I još nekoliko milijardi ljudi? Još jednom, javnost nije član obitelji i nema veze s ponašanjem istog.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
davorccc
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1400
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 17.10.2007. 12:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Čujem da mu prodaja zadnjeg albuma ide kao luda, uskoro će na turneju. Stvarno čovjek treba otegnuti papke da se obogati!
( malo crnjaka)


Da nije pjevickao na TV, nitko nebi ni obratio pozornos i živo mu bi se fućkalo za njega.

_________________
Sranje osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
marrai
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1127
Lokacija: Os
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 17.10.2007. 13:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Bio je ambasador dobre volje,svojim humanitarnim radom i dobrotvornim koncertima pomagao je prikupkljanju sredstava za djecu sa posebnim potrebama...

...Idi,idi nesanice da ne vidim tvoje lice,da mi zora bol ne stvara
idi pusti me da je odsanjam...

Počivao u miru.


Zadnja promjena: marrai; 17.10.2007. 13:49; ukupno mijenjano 1 put.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
betty
Offline
Ukupno postova: 838
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 17.10.2007. 13:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nitko tu nije napisao jebem ti medije, nego svi tosu napadaju. ja ga osobno nikad nisam slusala,znam njegove pjesme samo sa radija,ali mi ga je naravno zao,ipak je to jedan mladi zivot.
a sad sto je to medijski popraceno,e pa vidite popraceno je i koliko gaca ima vlatka pokos,za koju ja iskreno ne znam sta radi a za tosu znam. i koliko sam shvatila on je bio pjevac koji za razliku od drugih dobru prodaju svojih cd-a mogao zahvaliti svom radu i trudu a ne skandalima.naravno da je sve to medijski popraceno,ocito je imao svoje fanove i u hrvatskoj,ne znam sta se svi iscudavate, po meni ne treba oplakivat smrt jednog samoubojice kurta cobaina.
znam da je svakome u ovakovoj situaciji tesko,sta vi mislite da je njegovoj obitelji lako u ovakoj situaciji nosit se medijskom eksponiranoscu,lakse je biti anoniman,jer ne znam kako bi vama bilo da vam u ovakvom trenutku kucaju novinari na vrata.
u ovoj prici je tuzno to sto je samo necija smrt mogla skinuti vlatku pokos sa naslovnica i sad se svi bune zasto je on bitan!!pa bitniji je od nje u svakom slucaju.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
neja
Offline
Avatar

Ukupno postova: 619
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 17.10.2007. 14:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

žao mi je mladog čovjeka..
eto i on se upisao u onaj famozni klub 27
RIP

_________________
osijek031.com smile NEJA osijek031.com smile
My dear the Heart which you behold,
Will break when you the same unfold ,
Even so my heart with lovesick pain,
Sure wounded is and breaks in twain.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
cookies
Offline
Avatar

Ukupno postova: 368
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 17.10.2007. 15:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mislim da je to stvarno povezano sa sudbinom...na vrhuncu slave i ode....tragedija....stvarno mi je žao čovjeka....RIP...

_________________
osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
aethur
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2861
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 17.10.2007. 17:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Toše Proeski je bio pjevač. Javna ličnost. Zbog toga je razumljivo da će više pozornosti biti usmjereno na njega, i javnosti, konkretno medija, i malih ljudi, koji su u njemu vidjeli svog idola. Međutim, problem je u tome što se njegova smrt nepotrebno i pretjerano eksponira sada. Naslovnice triju novina danas (koliko sam vidio, GS, VL i JL), "poginuo Toše Proeski". Što njegova smrt uistinu znači meni, ili bilo kome drugome, osim njegovoj najužoj obitelji? Meni iskreno ništa. On je bio pjevač, volio ja njegove pjesme ili ne, to sada nije bitno, no on je za mene bio samo jedan od mnogih celebritya na ovom svijetu. Isto kao što me briga koliko bundi i gaćica ima Vlatka Pokos i koliko je novaca joj Dikan dao na kartici (što većina vas prezire kada se spominje u medijima), tako, iskreno, meni niti njegova smrt ne pridaje veću važnost od tisuću drugih ljudi koji godišnje pogine na cestama. Moje mišljenje je, i bit će, da je sva ova medijska strka, poput snimanja auta u kojem je poginuo ili rekonstrukcije cijelog događaja apsolutna nepotrebna. Isto tako je nepotrebno i sedam stranica na forumu oko njegove smrti. Toše je bio samo čovjek. Njegova smrt nije ni više niti manje važna od smrti onoga dječaka kojega sam jučer spominjao. Ali zbog cjelokupnog odnosa javnosti ispada (barem meni, opet napominjem da je to samo moje mišljenje, ne mora se nitko slagati s njim) da je važnija.

_________________
Can't stand me now...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zeros
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2887
Spol: Muško Muško
Post Postano: 17.10.2007. 17:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

neki ljudi nikad nece shvatit...ili možda ne žele shvatit....ajd dobro
meni se više ne da objašnjavat....

_________________
----------Daniel Antunović----------

U Bibinim raljama | Legiranje |Triki&TV
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ela
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2074
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 17.10.2007. 17:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@aerthur zašto si se ti toliko zapalio oko ovoga?
ovo već poprima razmjere koje mi nisu jasni

_________________
ne čini ono što želiš da ti čine,ukusi su različiti
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ela
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2074
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 17.10.2007. 17:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zeros je napisao/la (Pogledaj post): › neki ljudi nikad nece shvatit...ili možda ne žele shvatit....ajd dobro
meni se više ne da objašnjavat....

neki ljudi ne žele shvatiti Wink
i nema smisla išta im objašnjavati

_________________
ne čini ono što želiš da ti čine,ukusi su različiti
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
aethur
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2861
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 17.10.2007. 17:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@ela - jednostavno želim pojasniti svoj pogled na cijelu situaciju. i to je to.
@zeros - možda ja neću to shvatiti na način kako ti ili većina gleda. moje stajalište je drugačije od tvog i ja sam ga, smatram, dovoljno argumentirao.

_________________
Can't stand me now...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ela
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2074
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 17.10.2007. 17:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

o.k. svako ima pravo na svoje mišljenje naravno...
tvoj pogled na cijelu situaciju nam je svim vrlo jasan,sam ne kontam kako neko može tupiti svoje i ne saslušati neko drugo mišljenje...
Bilke ti je na sve dao vrlo dobro objašnjenje a i Allende,svaka čast na objašnjenju...
svima je nama vrlo žao svakog mladog života izgubljenog na cesti,ali te ljude neznamo ovo je bio neko poznat...kapiš
btw.nisi mi odgovorio ništa u vezi pjesme ili se nisi još usaglasio sam sa sobom

_________________
ne čini ono što želiš da ti čine,ukusi su različiti
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
aethur
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2861
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 17.10.2007. 17:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pjesma da... zaboravih na to... kao što rekoh taj tekst sam dobio na mail... primijeti kako je prezime pogrešno napisano, ja sam samo citirao od riječi do riječi... inače to nije bilo upućeno tebi, uopće ne znam zašto si se osjećala prozvanom... ne znam ni ja koja je bila omiljena pjesma motociklista... ali i da znam ne bih ljudima slao na mail... inače pročitao sam sve komentare i razumio sam tuđa mišljenja, i sve je dobro objašnjeno... ali to je moje mišljenje, jer me uistinu živcira cijela medijska histerija oko smrti jednog pjevača kada se takve stvari svaki dan događaju. istina, on je bio poznat, dakle razumljivo je to sve, ali... to je globalan problem, što smo voajeri i što nas više zanimaju slavne osobe, nego kako nam živi susjed...

_________________
Can't stand me now...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: