Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



poginuo Toše Proeski?

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
zeros
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2887
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.10.2007. 21:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

aethur je napisao/la: ›
"A gdje je pjesma za onog četrnaestogodišnjaka? ili za motociklista?


Razlika je kad pogine neko nepoznat ili neko poznat.....ja necu zalit za nekom osobom koja je meni nepoznata i koju nisam nikad u svom životu vidio...ali ak je ta osoba meni poznata, to je vec druga prica (u ovom slucaju tose je bio poznata licnost na ovim prostorima).....ne možeš uspoređivat te dvije stvari.....ajmo onda i moga dedu oplakivat koji je umro prošle godine

_________________
----------Daniel Antunović----------

U Bibinim raljama | Legiranje |Triki&TV
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Balkanska svinja
Offline
Ukupno postova: 50
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 16.10.2007. 21:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

baš. i moju baku skup s njim. PLAČITE FORUMAŠI!!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
aethur
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2861
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.10.2007. 21:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zeros je napisao/la: ›
aethur je napisao/la: ›
"A gdje je pjesma za onog četrnaestogodišnjaka? ili za motociklista?


Razlika je kad pogine neko nepoznat ili neko poznat.....ja necu zalit za nekom osobom koja je meni nepoznata i koju nisam nikad u svom životu vidio...ali ak je ta osoba meni poznata, to je vec druga prica (u ovom slucaju tose je bio poznata licnost na ovim prostorima).....ne možeš uspoređivat te dvije stvari.....ajmo onda i moga dedu oplakivat koji je umro prošle godine

naravno da je razlika... ali tolka histerija... koji je kurac ljudima? big brother nije dovoljan? sutra će prodavati majice s likom tošea, za mjesec dana izić će šesnaest kompilacija najvećih hitova... zarada na smrti... ma dosta o ovome...

_________________
Can't stand me now...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Balkanska svinja
Offline
Ukupno postova: 50
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 16.10.2007. 21:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nis ti baš skontao zerosa čini mi se

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zeros
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2887
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.10.2007. 21:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nisi me skonto....sjeti se Johna Lennona, Kurt Cobain, Elvisa Presleya .....koje dan danas ljudi oplakuju... a zašto???? zato što su poznate licnosti


Zadnja promjena: zeros; 17.10.2007. 10:25; ukupno mijenjano 3 put/a.

_________________
----------Daniel Antunović----------

U Bibinim raljama | Legiranje |Triki&TV
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Balkanska svinja
Offline
Ukupno postova: 50
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 16.10.2007. 21:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

dobro , sad si i ti otišao krivom drinom.....

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
insomnia
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2665
Lokacija: Osijek-finally!!!
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 16.10.2007. 21:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zeros je napisao/la: ›
nisi me skonto....sjeti se Johna Lennona, Kurt Cobain, Elvisa Presleya .....koji su danas dan popularni i koji ostvaruju zaradu od nekoliko milijuna dolara godišnje... a zašto???? zato što su popularni
Tu je razlika između "velikog" covjeka i "malog" covjeka

i šta sad to znači.. ? ne kontam.. ? da je bitno da li je netko ''velik'' ili ''mali'' čovjek da bi se oplakivalo.. čovjeka se oplakuje kad umre, pa bio taj čovjek baba Janja iz Piškorevaca, ili Kurt Cobain.. A to što baba Janja nije bila poznati glazbenik u vrijeme svoje smrti, to je njen problem.

_________________
Da se bojim skakavaca, ne bih bosa po livadi hodala!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
cane
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2460
Lokacija: Cherryville
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.10.2007. 21:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ma pustite čovjeka da počiva u miru!

_________________
Global warming is coming in two days before the day after tomorrow!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zeros
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2887
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.10.2007. 21:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ne kažem da ne bi trebalo oplakivati babu janju....ali više ce ljudi oplakivati za tošom (ili nekom drugom poznatom licnosti) nego za babom janjom.
Kad neku osobu svakodnevno gledaš na TV, svremenom dobivaš osjecaj kao da je poznaješ i kad ta osoba umre (u ovom slucaju pogine) normalno da ce ti biti zao....a kad procitas u novinama da je nepoznati ubojica ubio na benziskoj crpki Đuru Trstovića dok je sipao lož ulje , neces ni najmanju tugu osjetit zato što tog covjeka nikad u zivotu nisi vidjela

_________________
----------Daniel Antunović----------

U Bibinim raljama | Legiranje |Triki&TV
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Balkanska svinja
Offline
Ukupno postova: 50
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 16.10.2007. 21:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

baš jebote, šta ljudi napraviše od nečije smrti. iz jebene dosade.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.10.2007. 21:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Balkanska svinja je napisao/la (Pogledaj post): › baš jebote, šta ljudi napraviše od nečije smrti. iz jebene dosade.


al stvarno je ovo već ošlo u pretjerivanje, jebote poginuo, pa šta, poginuće ih još miloni, moš mislit, bio je poznat, žao mi ga je kao i svake druge osobe koja je svoj život izgubila u prometu, u ratu, od bolesti, al jebote šta je tu je, ja sam u protekle 3 godine izgubio 4 prijatelja od 20ak godina od kojih sam s jednim odrastao, tuga dođe i prođe, za po godine 50% ljudi neće ni past na pamet da je tu postojao neki Toše, ko ni moj, tvoj, njegov djed, baba, majka, otac, prijatelj i ko zna ko sve ne, sjećat će ga se rodbina i najbliži prijatelji, sad se od toga pravi glavna vijest na medijima a za tjedan dana će bit poginuo, neznam, neki drugi mladi talentirani glazbenik , ne kažem da ne treba bit na naslovnicama novina i u vijestima ipak je bio javna osoba, a ko što se već na dvije strane topica trubi "poznatima se odaje više pažnje", jebiga kad su poznati, tako je bilo i tako će bit dok je svijeta, uvijek će na naslovnicu doć Toše il neki drugi poznati lik prije nego ja il bilo ko od vas tu s foruma.Jebiga life goes on Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ela
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2074
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 16.10.2007. 21:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zlusch je napisao/la (Pogledaj post): ›
aethur je napisao/la: ›
Po čemu je Toše Proeski bitniji od dječaka koji je poginuo zbog rušenja stabla, ili dvojice dječaka na koje je naletio kamion ili motociklista koji je preminuo?

Daleko od toga.... ali čovjeka peče kad odlaze mladi i talentirani ljudi koji nešto vrijede, a polupismeni kreteni, govnari i kriminalci uživaju i boli ih spolovilo za sve.... a i onaj serator odozgora ima jako čudne prioritete - malo djece, malo vatrogasaca, pokoji pjevač...

Matori.... daj prvo uzimaj fosile koji su se naživili života.. pusti mlade i dobre ljude da uživaju dok im ne bude vrijeme!

bit svega,potpisujem bez imalo premišljanja

_________________
ne čini ono što želiš da ti čine,ukusi su različiti
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ela
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2074
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 16.10.2007. 21:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

aethur je napisao/la (Pogledaj post): › "Krv je jos topla, splasla nije, prebrzo si otisao za sobom pjesme i uspomene ostavio uvijek ces nam ostati u srcima Tose volimo te poruku posalji dalje da bi Tosi Prosekom pruzili vjeciti mir i spokoj"
Ovo sam dobio na mail. Citirano od riječi do riječi. Nepoznata meni osoba mi poslala. Eto, o tome ja govorim. Jebena histerija zbog smrti Tošea... A gdje je pjesma za onog četrnaestogodišnjaka? ili za motociklista?

Kad shvatiš tekst pjesme i poslušaš je bez predrasuda,javi se pa ćemo protraveljati o tome(ako je ovo usmjereno na mene)žao mi je ali neznam koja je bila najdraža pjesma četrnaestogodišnjaka ili motociklista tj.za jednog motociklista znam...
A gdje je tvoj topic o četrnaestogodišnjaku ili motociklistu?
Bit svega nije sad Tošetova smrt nego počast na cesti koja se širi kao kuga.

_________________
ne čini ono što želiš da ti čine,ukusi su različiti
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tonya
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2171
Lokacija: Nedođija
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 16.10.2007. 21:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ela je napisao/la: ›
zlusch je napisao/la (Pogledaj post): ›
aethur je napisao/la: ›
Po čemu je Toše Proeski bitniji od dječaka koji je poginuo zbog rušenja stabla, ili dvojice dječaka na koje je naletio kamion ili motociklista koji je preminuo?

Daleko od toga.... ali čovjeka peče kad odlaze mladi i talentirani ljudi koji nešto vrijede, a polupismeni kreteni, govnari i kriminalci uživaju i boli ih spolovilo za sve.... a i onaj serator odozgora ima jako čudne prioritete - malo djece, malo vatrogasaca, pokoji pjevač...

Matori.... daj prvo uzimaj fosile koji su se naživili života.. pusti mlade i dobre ljude da uživaju dok im ne bude vrijeme!

bit svega,potpisujem bez imalo premišljanja

Jeste, ali kad umre neki stari prdonja, takva vijest neće odjeknuti svijetom kao smrt Toše, vatrogasaca s Kornata, Račana... Nije da "Matori" ne uzima i fosile, samo je to svijetu manje bitno.

_________________
Space: The final frontier
These are the voyages of the Starship, Enterprise
Its 5 year mission
To explore strange new worlds
To seek out new life and new civilizations
To boldly go where no man has gone before
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Allende
Offline
Avatar

Ukupno postova: 536
Lokacija: London
Spol: Muško Muško
Post Postano: 17.10.2007. 0:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

CatCloe je napisao/la: ›
aethur je napisao/la: ›
želim reći da to što je on bio javna osoba ne znači da je njegova smrt tragičnija od smrti četrnaestogodišnjaka.

na ravno da ne znači.
aethur je napisao/la: ›
a budući da o tošeu mediji, koji su poput ogledala javnosti, bruje više nego o dječaku... što da zaključim?

samo to da je za njega znalo više ljudi nego za četrnaestogodišnjaka kojeg spominješ ili nekog drugog. ništa više.
uopće ne pokušavam pravdati medije, jasno je da je kod nas veliki broj medijskih kuća lešinarski orijentiran. ali opet - piše se i objavljuje ono što raja želi čuti/čitati.
kad se u životu neke javne osobe nešto dogodi, to se objavljuje... stvarno me boli guzica za vlatkina i dikanova prepucavanja, ali eto - mediji su ih prepuni...
ne vidim onda zašto i današnji događaj ne bi bio zabilježen. osobno ga nisam nikada slušala, ali dečko je bio simpatičan, karijera mu je krenula, bavio se umjetnošću (koliko god se ona nekome sviđala ili ne) i stvarno mi je žao što je poginuo..


Nema to veze sa glazbom i ukusima...dečko je (barem koliko ja znam) bio antiteza onome što je, nažalost, kod nas općeprihvacena definicija (stereotip) "poznatih", opet nažalost, zahvaljujući nakaradnim medijima i općoj deterioraciji zdravog razuma i sistema vrijednosti koja nam se događa.

Javne ličnosti bi trebale služiti za primjer, a ne za zabavu isfrustrirane publike. Oko njega nije bilo skandala, droge, orgija, prijevara, sumnjivih poslova sa još sumnjivijim likovima, političkih angažiranja i prepucavanja...dečko je jednostavno radio ono u čemu je bio dobar i ono za šta se, na kraju krajeva školovao...dakle nešto na što bi se normalni mogli ugledati, pogotovo klinci.

Tragedija je što je morao poginuti ne bi li se o njemu pričalo i saznalo malo više i malo zagrebalo ispod površine. Dok je bio živ, bio je samo još jedan od milijuna mladih pjevača.

Meni je žao, kao što mi je žao svakoga tko prije reda ode.

_________________
Najljepse su price na jastuku ispricane i za kafanskim stolom zaboravljene
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: