Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



poginuo Toše Proeski?

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
insomnia
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2665
Lokacija: Osijek-finally!!!
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 16.10.2007. 19:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Balkanska svinja je napisao/la: ›
unbelievable. svi vole tošeta najednom. moraš umrijeti da bi pridobio naklonost. do nedavno bi ga svi garant posrali kad bi ga netko spomenuo. baš me zanima šta bi pisali da Jacques Houdek pogine. normalno da mi je čovjeka žao. al šta da radim, nema on ništa od mojih oplakivanja i velikih riječi. da može rekao bi mi-KAD SE OBŽDERAVAŠ I JEBAVAŠ UŽIVAJ-jer možda te idućeg trena nema. that's the point. uživajte u ovom životu koliko god možete!

oprosti, ali ovo mi se čini poprilično bešćutnim.. normalnom čovjeku će biti žao psa što ga auto pogazi, a kamoli dečka od 26, koliko je već imao..

_________________
Da se bojim skakavaca, ne bih bosa po livadi hodala!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Balkanska svinja
Offline
Ukupno postova: 50
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 16.10.2007. 19:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

meni ga nije žao? pročitaj ponovo šta sam napisala, pa se javi. kad umrem ne želim masovnu kuknjavu, naročito onih onih koji me ne znaju. bilo bi mi draže da ljudi malo razmisle o tome kako provode svoje živote.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
insomnia
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2665
Lokacija: Osijek-finally!!!
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 16.10.2007. 19:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Balkanska svinja je napisao/la: ›
meni ga nije žao? pročitaj ponovo šta sam napisala, pa se javi. kad umrem ne želim masovnu kuknjavu, naročito onih onih koji me ne znaju. bilo bi mi draže da ljudi malo razmisle o tome kako provode svoje živote.

htjedoh reći da ako žele preimenovati topic u IN MEMORIAM TOŠI, neka ih.. neki kukaju, neki to drugačije doživljavaju.. ja sam osobno već zadužila određene ljude da mi na sprovodu svira Devojka sa čardaš nogama! Very Happy po tom pitanju te kontam! na mom sprovodu nema suza, ima da se pleše! Smile

_________________
Da se bojim skakavaca, ne bih bosa po livadi hodala!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zeros
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2887
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.10.2007. 19:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ja ne mogu vjerovat kakvih GLUPIH ljudi ima na ovom forumu...pardon, o cemu vi ovdje raspravljate...covjek pogine u saobracajnoj nesreci, a vi se prepirete kome je koliko zao, pa onda pocinjete ubacivate vatrogasce sa kornata u tu pricu, ajmo još ubacit i 1992. godinu tako da lijepo imamo cijelu kronologiju...


Zadnja promjena: zeros; 16.10.2007. 19:59; ukupno mijenjano 1 put.

_________________
----------Daniel Antunović----------

U Bibinim raljama | Legiranje |Triki&TV
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
insomnia
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2665
Lokacija: Osijek-finally!!!
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 16.10.2007. 19:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

momak s govedom, ajde ćuti tamo! osijek031.com smile

_________________
Da se bojim skakavaca, ne bih bosa po livadi hodala!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Bojo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1705
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 16.10.2007. 20:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

baš mi je žao ljudi koji su poginuli 1992.god za hrvatsku SmileSmile a šta je umro i toše?? a jbg...dešava se Smile eto ubacismo i to:)

_________________
TIII ZNAŠ ŠTA JE ISTINA...........IMA...U OVOJ DRŽAVI....KO JE ZADUŽEN....ZA ISTINU !!!!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Anita_os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 468
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 16.10.2007. 20:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

insomnia je napisao/la (Pogledaj post): › ja sam osobno već zadužila određene ljude da mi na sprovodu svira Devojka sa čardaš nogama! Very Happy na mom sprovodu nema suza, ima da se pleše! Smile

Ajde molim te Confused ne tavrljaj, kad moram reći..koje razmišljanje..svi oni će se zasigurno odazvati tvojoj želji, još ponijeti pokoju bocu tequile da nazdrave!
Komentari su za ne komentirat!! Rolling Eyes
Toše..ili bilo tko drugi..ovo je već živi užas na cestama što se radi. Neki dan kod Županje, troje poginulih! Ravno ratu! Toliko ljudi da gine, ja ne znam..što se više treba dogoditi da se to promijeni? Pre pre strašno..
Crying or Very sad

"I tonem u san duboki
da nađem sebi mir
bježim od ružne stvarnosti...."
Toše Proevski
Svaka ti čast, maestro! osijek031.com smile


Zadnja promjena: Anita_os; 17.10.2007. 17:39; ukupno mijenjano 1 put.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Balkanska svinja
Offline
Ukupno postova: 50
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 16.10.2007. 20:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Anita_os je napisao/la: ›
insomnia je napisao/la (Pogledaj post): › ja sam osobno već zadužila određene ljude da mi na sprovodu svira Devojka sa čardaš nogama! Very Happy na mom sprovodu nema suza, ima da se pleše! Smile

Ajde molim te Confused ne tavrljaj, kad moram reći..koje razmišljanje..svi oni će se zasigurno odazvati tvojoj želji, još ponijeti pokoju bocu tequile da nazdrave!
Komentari su za ne komentirat!! Rolling Eyes
Toše..ili bilo tko drugi..ovo je već živi užas na cestama što se radi. Neki dan kod Županje, troje poginulih! Ravno ratu! Toliko ljudi da gine, ja ne znam..što se više treba dogoditi da se to promijeni? Pre pre strašno..
Crying or Very sad

"I tonem u san duboki
da nađem sebi mir
bježim od ružne stvarnosti...."
Toše Proeski
Svaka ti čast, maestro! osijek031.com smile


zašto tavrlja? pa šta, zakon ideja, hehe. to se NE MOŽE promijeniti. možeš paziti do naksutra i opet se neki pijani majmun može zaletit u tebe. a sad, preobraćati cijelu SJEBANU rasu, like totally. tko ima "klik", tj. određenu odgovornost, taj pazi. a ostali....moš ga jebat'

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zlusch
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2038
Lokacija: Sjenjak
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.10.2007. 20:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

CatCloe je napisao/la: ›
MAKEDONSKI pjevač Toše Proeski poginuo je u prometnoj nesreći koja se jutros dogodila na području Nove Gradiške, neslužbeno doznaje Index od jednog očevica nesreće.

Imao sam tu nesreću da sam s kolegama iz firme prvi došao na mjesto nesreće kraj Nove Gradiške.

Stali smo kraj slupanog Touarega i dotrčali do auta gdje je stajala gospođa, putnica iz auta. Vozač je bio krvav po cijelom licu i bez svijesti, a suvozač ležao na sjedištu. Desna strana auta je bila zgužvana.... ja sam s kolegom potrčao zaustavljati nadolazeće aute tako da sam uključio mobitel i njime mahao po zraku. Policija je došla vrlo brzo i vratili smo se do auta. Pitao sam gospođu gdje je drugi auto s kojim su se sudarili, a ona mi je pokazala na kamion koji je stajao 50 metara dalje u zaustavnom traku... a onda je počela vikati - "spasite mi moga Tošu". Mislio sam da je to majka od tog Toše... kasnije sam na mobitelu pročitao da je to bila menadžerica. Tek kad je došla hitna, bolničar je rekao da je to "onaj pjevač iz Makedonije", a doktorica mu je opipala puls i samo odmahnula glavom. Pokušali smo odmaknuti auto od zaštitne ograde, ali je vražje narodno auto bilo teško ko kamen i tek ga je kamion sa sajlom uspio pomaknuti. Toše je bio ispod krova koji se savio kao papir.. nisam mu vidio lice... možda i bolje.

Kad su došli i vatrogasci, pokupili smo se jer smo žurili na sastanak u Zagreb.

_________________
Lega, nije ti dumina što praviš diklića od butre kraj kondora u treski.... a ti Anonymous dođi k sebi dok još imaš kome!

47! Još se trese na udici.... osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zlusch
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2038
Lokacija: Sjenjak
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.10.2007. 20:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

DonQuijote je napisao/la: ›
kakav pehist moraš biti da pogineš u touaregu!

Pouka glasi - bjež'te od tog švapskog smećeta. Nisu mu se niti prednje vazdušne kese otvorile, samo bočne. Nemam pojma kako i zašto. Vjerojatno će dječaci iz FauVe-a znati bolje kad budu plaćali odštetu.... i to debelu.

_________________
Lega, nije ti dumina što praviš diklića od butre kraj kondora u treski.... a ti Anonymous dođi k sebi dok još imaš kome!

47! Još se trese na udici.... osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zlusch
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2038
Lokacija: Sjenjak
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.10.2007. 20:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

aethur je napisao/la: ›
Po čemu je Toše Proeski bitniji od dječaka koji je poginuo zbog rušenja stabla, ili dvojice dječaka na koje je naletio kamion ili motociklista koji je preminuo?

Daleko od toga.... ali čovjeka peče kad odlaze mladi i talentirani ljudi koji nešto vrijede, a polupismeni kreteni, govnari i kriminalci uživaju i boli ih spolovilo za sve.... a i onaj serator odozgora ima jako čudne prioritete - malo djece, malo vatrogasaca, pokoji pjevač...

Matori.... daj prvo uzimaj fosile koji su se naživili života.. pusti mlade i dobre ljude da uživaju dok im ne bude vrijeme!

_________________
Lega, nije ti dumina što praviš diklića od butre kraj kondora u treski.... a ti Anonymous dođi k sebi dok još imaš kome!

47! Još se trese na udici.... osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Balkanska svinja
Offline
Ukupno postova: 50
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 16.10.2007. 20:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ne smiješ propitkivati volju seratora osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
insomnia
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2665
Lokacija: Osijek-finally!!!
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 16.10.2007. 20:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Anita_os je napisao/la: ›
insomnia je napisao/la (Pogledaj post): › ja sam osobno već zadužila određene ljude da mi na sprovodu svira Devojka sa čardaš nogama! Very Happy na mom sprovodu nema suza, ima da se pleše! Smile

Ajde molim te Confused ne tavrljaj, kad moram reći..koje razmišljanje..svi oni će se zasigurno odazvati tvojoj želji, još ponijeti pokoju bocu tequile da nazdrave!

de pa naravno da neće biti tako.. to je samo moj crni smisao za humor.. iako bi bilo lijepo kad bi bilo tako!

_________________
Da se bojim skakavaca, ne bih bosa po livadi hodala!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Uma
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4727
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 16.10.2007. 20:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

[/quote]
de pa naravno da neće biti tako.. to je samo moj crni smisao za humor.. iako bi bilo lijepo kad bi bilo tako!
[/quote]

Insomnia ma ne razumiju oni tebe Smile

_________________
Moj grade pored Drave...... osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
aethur
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2861
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.10.2007. 21:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

"Krv je jos topla, splasla nije, prebrzo si otisao za sobom pjesme i uspomene ostavio uvijek ces nam ostati u srcima Tose volimo te poruku posalji dalje da bi Tosi Prosekom pruzili vjeciti mir i spokoj"
Ovo sam dobio na mail. Citirano od riječi do riječi. Nepoznata meni osoba mi poslala. Eto, o tome ja govorim. Jebena histerija zbog smrti Tošea... A gdje je pjesma za onog četrnaestogodišnjaka? ili za motociklista?

_________________
Can't stand me now...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: