Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



poginuo Toše Proeski?

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Bilke
Offline
Avatar

Ukupno postova: 634
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 17.10.2007. 17:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Svaki je čovjek pred Bogom jednak. No, u zemaljskom svijetu nismo svi jednaki. Netko vrijedi više, netko manje. Netko je napravio veće stvari, netko manje. No i opet, sve to nema veze s medijima jer ovi vrte svoju priču. I ja kad umrem neću biti na naslovnicama. Znači li to da je Tošeov život bio vrijedniji od mog? Možda i da.

Shvatili smo odmah što želiš reći tako da ne trebaš pojašnjavati, ali smo ti pokušali objasniti da si pobrkao lončiće. Nismo uspjeli.

Ne plaču tisuće ljudi zato što su pročitali naslovnice. Plaču zato što je on umro, a njegova glazba i pogled na svijet su napravili od njega to što je bio, a ne mediji.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
aethur
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2861
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 17.10.2007. 17:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Bilke je napisao/la: ›
Svaki je čovjek pred Bogom jednak. No, u zemaljskom svijetu Aethure nismo svi jednaki. Netko vrijedi više, netko manje. Netko je napravio veće stvari, netko manje. No i opet, sve to nema veze s medijima jer ovi vrte svoju priču. I ja kad umrem neću biti na naslovnicama. Znači li to da je Tošeov život bio vrjedniji od mog? Možda i da.

Nisam nigdje spominjao Boga. Barem ovdje nisam htio spominjati to. Jer koncepcija vjere i crkve mi je srozala svako dobro mišljenje o njima, tako da Bog za mene ne postoji. Stoga ja smatram kako je svatko jednak i na ovom svijetu. Iako se svi razlikujemo, boje očiju, kose, visina, psihološke karakteristike, na posljetku, svi smo mi isti. Svi smo od krvi i mesa, a nakon naše smrti ostaju kosti i prašina. Dakle, na osnovu toga zaključujem da je svačija smrt ista, a i ne slažem se da je njegov život bio vrijedniji od tvog ili mog. Jer je bio samo čovjek. Iako je istina da je on ostvario mnogo više nego mi, i dalje je bio samo čovjek

Bilke je napisao/la: ›
Shvatili smo odmah što želiš reći tako da ne trebaš pojašnjavati, ali smo ti pokušali objasniti da si pobrkao lončiće. Nismo uspjeli.

Niste uspjeli. Žao mi je što nemam isto mišljenje kao i svi, žao mi je što moram "kvariti zabavu". I dalje ostajem iza svega što sam napisao.

Bilke je napisao/la: ›
Ne plaču tisuće ljudi zato što su pročitali naslovnice. Plaču zato što je on umro, a njegova glazba i pogled na svijet su napravili od njega to što je bio, a ne mediji.

Istina, ne plače milijun ljudi zbog naslovnica. Zbog naslovnice zapravo nitko ne plače. Plaču zbog njegovih pjesama, dakle tu se slažem s tobom i to ne osporavam. Ali, budimo realni, nije li njegova smrt trenutačno jedna od najeksponiranijih stvari? I nisu li mediji uistinu pretjerali?

_________________
Can't stand me now...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ela
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2074
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 17.10.2007. 17:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

aethur je napisao/la (Pogledaj post): › pjesma da... zaboravih na to... kao što rekoh taj tekst sam dobio na mail... primijeti kako je prezime pogrešno napisano, ja sam samo citirao od riječi do riječi... inače to nije bilo upućeno tebi, uopće ne znam zašto si se osjećala prozvanom... ne znam ni ja koja je bila omiljena pjesma motociklista... ali i da znam ne bih ljudima slao na mail... inače pročitao sam sve komentare i razumio sam tuđa mišljenja, i sve je dobro objašnjeno... ali to je moje mišljenje, jer me uistinu živcira cijela medijska histerija oko smrti jednog pjevača kada se takve stvari svaki dan događaju. istina, on je bio poznat, dakle razumljivo je to sve, ali... to je globalan problem, što smo voajeri i što nas više zanimaju slavne osobe, nego kako nam živi susjed...

uopće nisam mislila na pjesmu u mailu,očito se nismo shvatili ,a to i nije pjesma..mislih da si se zakačio na onu koju sam stavila u topic...
medijska histerija je takva kakva je...bio je poznata ličnost,to je neminovno..
bio je omiljen a sad pomirio se ti s tim ili ne...
opet je to prije svega jedan uzalud izgubljen mladi život..to je bit ,samo je on bio poznat pa o njemu pričamo

_________________
ne čini ono što želiš da ti čine,ukusi su različiti
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zlusch
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2038
Lokacija: Sjenjak
Spol: Muško Muško
Post Postano: 17.10.2007. 18:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Balkanska svinja je napisao/la: ›
ne smiješ propitkivati volju seratora osijek031.com smile

Da ne propitujem volju dotičnog gospodina, imao bih crne rupe u zubima, sve moguće upale koje evoluiraju iz prehlada i gripa i skviknuo bih otprilike u 14. godini.

Ovako mu se tu i tamo suprotstavim i pokažem mu da ponekad ima i većih mudonja od njega....

_________________
Lega, nije ti dumina što praviš diklića od butre kraj kondora u treski.... a ti Anonymous dođi k sebi dok još imaš kome!

47! Još se trese na udici.... osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
aethur
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2861
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 17.10.2007. 18:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ela je napisao/la: ›
uopće nisam mislila na pjesmu u mailu,očito se nismo shvatili ,a to i nije pjesma..mislih da si se zakačio na onu koju sam stavila u topic...
medijska histerija je takva kakva je...bio je poznata ličnost,to je neminovno..
bio je omiljen a sad pomirio se ti s tim ili ne...
opet je to prije svega jedan uzalud izgubljen mladi život..to je bit ,samo je on bio poznat pa o njemu pričamo

jedan dio razjašnjen... kao što rekoh, bio je javna ličnost, dakle bio je omiljen među nekim ljudima (hej, pa i Vlatka Pokos je vjerojatno nekome mila)... i to je u redu... pustimo ga konačno da počiva u miru..

_________________
Can't stand me now...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
betty
Offline
Ukupno postova: 838
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 17.10.2007. 18:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@aethur mislim da tebi neke stvari nisu jasne,ali na stranu toga,iako je ovo forum i svi tu svoje misljenje izrazavaju ti bi se sad tu raspravljao samo zato da udaras kontru vecini. to sto je tebe bas briga za tosu,si zaista mogao zadrzati za sebe. ocito je on nekim ljudima bio drag pjevac, i ovaj topic je nastao da napisu nesto lijepo o njemu.meni su tvoji postovi na ovom topicu zaista neukusni i neprimjereni.
mislim da ti imas problema sam sa sobom a ne sa tosom i medijima.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ela
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2074
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 17.10.2007. 18:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

aethur je napisao/la (Pogledaj post): ›
ela je napisao/la: ›
uopće nisam mislila na pjesmu u mailu,očito se nismo shvatili ,a to i nije pjesma..mislih da si se zakačio na onu koju sam stavila u topic...
medijska histerija je takva kakva je...bio je poznata ličnost,to je neminovno..
bio je omiljen a sad pomirio se ti s tim ili ne...
opet je to prije svega jedan uzalud izgubljen mladi život..to je bit ,samo je on bio poznat pa o njemu pričamo

jedan dio razjašnjen... kao što rekoh, bio je javna ličnost, dakle bio je omiljen među nekim ljudima (hej, pa i Vlatka Pokos je vjerojatno nekome mila)... i to je u redu... pustimo ga konačno da počiva u miru..

Sad si našao uspredbu Vlatka i Toše..al se prosere... osijek031.com smile

Počivao u miru i neka mu dušu grije vječno sunce voljenog juga.
Hvala mu od srca na promociji moje djedovine i na maestralno otpjevanim starim makedonskim pjesmama.
Počivao vo mir!


Zadnja promjena: ela; 18.10.2007. 9:36; ukupno mijenjano 1 put.

_________________
ne čini ono što želiš da ti čine,ukusi su različiti
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
aethur
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2861
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 17.10.2007. 18:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

svatko ima svoje mišljenje... ako su moji topici neprimjereni i neukusni, onda neka se uklone. ali mislim da ja nigdje nisam niti uvrijedio Tošu, niti ikoga s foruma. Čak sam se trudio izražavati što prikladnije. ja sam izrazio svoje mišljenje i ono odudara od mišljenja drugih... ja tu ništa ne mogu... ako ti misliš da je to zato da udaram kontru drugima, mogu ti reći da nije istina.
nekima je i dalje neshvatljivo da ljudi imaju različite poglede na svijet i događanja oko njih. ponavljam, njegova smrt je tragična, ali dnevno se dogodi tisuću tragičnih stvari.
evo sjetih se... bio je jedan topic, čini mi se "majka Afrika"... o problemima u Africi, glad i slično... ima nekih sedam komentara... Toše trenutačno ima osam stranica komentara...

_________________
Can't stand me now...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Poppy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2988
Lokacija: u snovima
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 17.10.2007. 18:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

aethur je napisao/la: ›

Toše trenutačno ima osam stranica komentara...

od kojih je pola tvojih.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
betty
Offline
Ukupno postova: 838
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 17.10.2007. 19:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

bravo poppy.stavila bi ti smajlic ali mi bed u ovoj temi.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Balkanska svinja
Offline
Ukupno postova: 50
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 17.10.2007. 22:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zlusch je napisao/la: ›
Balkanska svinja je napisao/la: ›
ne smiješ propitkivati volju seratora osijek031.com smile

Da ne propitujem volju dotičnog gospodina, imao bih crne rupe u zubima, sve moguće upale koje evoluiraju iz prehlada i gripa i skviknuo bih otprilike u 14. godini.

Ovako mu se tu i tamo suprotstavim i pokažem mu da ponekad ima i većih mudonja od njega....
osijek031.com smile osijek031.com smile (meni nije bed stavit smajlić)

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Bojo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1705
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 17.10.2007. 22:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

već ga sahranili vi još pričate o toši...

_________________
TIII ZNAŠ ŠTA JE ISTINA...........IMA...U OVOJ DRŽAVI....KO JE ZADUŽEN....ZA ISTINU !!!!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
betty
Offline
Ukupno postova: 838
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 17.10.2007. 22:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

hm, pa to bi bilo zaista tuzno da kad nekog sahrane svi prestanu pricati o njemu.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Bojo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1705
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 17.10.2007. 22:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nije isto pričat ili raspravljat čija je smrt važnija...krivo sam se izrazio gore...

_________________
TIII ZNAŠ ŠTA JE ISTINA...........IMA...U OVOJ DRŽAVI....KO JE ZADUŽEN....ZA ISTINU !!!!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
marrai
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1127
Lokacija: Os
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 17.10.2007. 22:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ostavi svjetlo na putu kojim želiš poći,pomozi mi kad snivam sretan i nasmijan da mogu ti doći.
Podigni ruke,u bijeli hram uspravno kreni i reci tiho svima da ostat ćeš dijete među anđelima.

A ja? Neka mi Bog otvori oči,neka mi nebo pojača sluh
da čujem te i vidim u svakom snu.
A ti? Neka ti Bog podari krila,neka ti nebo podari spas,da pjevaš,pjevaš svima da zauvijek čuju tvoj glas.
Ova te zemlja voli i čuva uspomenu na dane kad si bio tu,a dragi ljudi nose te ko vječnu ranu.

A ona? Na jastuku leži,u nebo gleda,sklapa ruke i suze skriva što nisi s njom dok letiš s anđelima.

Tony Cetinski (za Tošu)

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: