Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Bastion - pravi disco prostor (prijedlozi za playlistu)

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
visage
Offline
Ukupno postova: 52
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.03.2009. 16:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Davnih dana kad se je otvorio licilo mi na pravi disco ali sad sve je spalo na mrtvo slovo,velik prostor ali mjuz los a cajke boze me sacuvaj.
Ne mogu shvatiti da nema niti jedan clubski prostor u Osijeku ali bas niti jedan a bastion je krenuo u tome smjeru.

[spam removed]

Last warning!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
avantgarde
Offline
Ukupno postova: 818
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.03.2009. 19:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Meni nije jasno zasto se svi loze na neke predpotopne hitove od prije 30 godina.

U istu kategoriju mi spada i sva MTV muzika od prije nekoliko godina. Kojekakvi David Guette, Martin Solviegi, Madonne u xy remixima, Yeke Yeke i sl.

Pa jebemu, bar u ovo vrijeme hiperprodukcije moze se svaki dan iskopat bar 5 novih pjesama koje te salju u stratosferu.

Svjestan sam da nam nisu svima isti ukusi, ali zar ikome normalnom ne dopizdi ista play lista, istim redom, iz vikenda u vikend, godinama?

Btw ne znam cija je zasluga, ali cestitao bih idiotu koji je zasluzan za postavljanje basseva na strop!?

_________________
Imali smo i većih problema pa ih nismo riješili!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
justice
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1371
Lokacija: OS
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 27.03.2009. 19:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

avantgarde je napisao/la (Pogledaj post): ›
U istu kategoriju mi spada i sva MTV muzika od prije nekoliko godina. Kojekakvi David Guette, Martin Solviegi, Madonne u xy remixima, Yeke Yeke i sl.


napokon neko normalno razmišljanje,toliko nove mjuze a čobani i dalje briju po isfuranim zvijezdama (ja ih nikada nisam mogao smisliti,jer to tzv. house preseravanje je prestrašno),koji da napomenem svako ljeto obilaze našu obalu i uzimaju pare od debila

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
avantgarde
Offline
Ukupno postova: 818
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.03.2009. 19:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Iskreno, grozim se toga. Pogotovo Zrca! Van pameti su mi usporedbe Zrca sa Ibizom. hahahaha

Na Ibizu ljudi idu zbog dobre muzike, zajebancije i drogandusa, a na Zrce jer nisu guzili nista cijelu godinu.

NIsu mi napeti ni jedno ni drugo da se razumijemo.

Uh samo kad se sjetim koliko se ljudi razbacaju na taj kvazi house, zgadim se sam sebi.

I jos k tomu super su si kul i totalno kuze muziku i dja koji btw totalno razvaljuje floor sa World is mine... lol

_________________
Imali smo i većih problema pa ih nismo riješili!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tijuana
Offline
Avatar

Ukupno postova: 54
Lokacija: Osijek / Donji Miholjac
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 28.03.2009. 10:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

justice je napisao/la (Pogledaj post): ›
avantgarde je napisao/la (Pogledaj post): ›
U istu kategoriju mi spada i sva MTV muzika od prije nekoliko godina. Kojekakvi David Guette, Martin Solviegi, Madonne u xy remixima, Yeke Yeke i sl.


napokon neko normalno razmišljanje,toliko nove mjuze a čobani i dalje briju po isfuranim zvijezdama (ja ih nikada nisam mogao smisliti,jer to tzv. house preseravanje je prestrašno),koji da napomenem svako ljeto obilaze našu obalu i uzimaju pare od debila


slažem se za tog guettu i takve kvazi hitove, ali uspoređivati to sa nekim duran duranom ili dead or alive mi je malo debilno.. i jedno je disko glazba 70ih i 80ih, kultna glazba a drugo ti kvazi hitovi od prije 5 godina ;D Very Happy Very Happy

EDIT: Ovo sam napisao ja, zla_tratinčica, neda mi se prelogirat na svoj acc.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
avantgarde
Offline
Ukupno postova: 818
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 28.03.2009. 13:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Rekoh da meni spadaju u isti kos. Razlog tomu je sto su na tim istim playlistama vec godinama.

Samo to.

Probaj ulovit negdje dj Omera kad prasi po osamdesetima. e to je 80`s zvuk, a ne izlizani hitovi koje mozes cut na svakom koraku.

_________________
Imali smo i većih problema pa ih nismo riješili!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Bojo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1705
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 21.12.2009. 1:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

david guetta proglašen među 5 najboljih dj-eva danas...i ove godine dobio 5 nominacija za grammya...svake u zadnjih 5 godina je nominiran ili je osvajao nagradu za najboljeg dj-a...dečko nastupa na svim najboljim partyima...al on je loš...vi znate...svijet ne zna...
hvala na prosvjetljenju

_________________
TIII ZNAŠ ŠTA JE ISTINA...........IMA...U OVOJ DRŽAVI....KO JE ZADUŽEN....ZA ISTINU !!!!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
avantgarde
Offline
Ukupno postova: 818
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 21.12.2009. 12:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Molim te nemoj pisat u ovakvim temam jer pises debilitete!

Proglasenje takvih takvima znaci samo da su jako popularni, a ono sto je jako popularno ne znaci da je i kvalitetno. I senna m je bio jako popularan.

E mili moj, pojma nemas. David Guetta je house isto kao sto je Severina hard rockerica. Wink

Nemam ja nist protiv Guette i njegovih fanova, no samo bih molio da se ne predstavlja, a i oni skup s njim da su nesto sto nisu. Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Bojo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1705
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 21.12.2009. 13:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

avantgarde je napisao/la (Pogledaj post): › Molim te nemoj pisat u ovakvim temam jer pises debilitete!

Proglasenje takvih takvima znaci samo da su jako popularni, a ono sto je jako popularno ne znaci da je i kvalitetno. I senna m je bio jako popularan.

E mili moj, pojma nemas. David Guetta je house isto kao sto je Severina hard rockerica. Wink

Nemam ja nist protiv Guette i njegovih fanova, no samo bih molio da se ne predstavlja, a i oni skup s njim da su nesto sto nisu. Wink

to sad ovisi o ukusima...nekome su i cajke kvalitetna glazba...ja samo govorim šta svijet misli a ne pojedinac...a guetta vjerojatno ne bi postao popularan da je bzvz...al ok...ti misli šta ti oćeš...ja ću mislit šta ja oću... Smile živio

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Frost
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6403
Lokacija: EU
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 21.12.2009. 21:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

u pičku materinu, ajde se sad posvađajte

jebala vas glazba i prepiranje oko iste, ovakvim debilnim raspravama samo kvarite uživanciju nama ostalima

šutite i slušajte što volite i ne ometajte druge

_________________
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
avantgarde
Offline
Ukupno postova: 818
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 21.12.2009. 21:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nema svadjanja...

No sladak si skroz kad se ljutis :*

Kuis, ono, idi citat drugu temu! Wink

_________________
Imali smo i većih problema pa ih nismo riješili!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Bojo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1705
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 21.12.2009. 23:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

avantgarde je napisao/la (Pogledaj post): › Nema svadjanja...

No sladak si skroz kad se ljutis :*

Kuis, ono, idi citat drugu temu! Wink

ok...ti ostani na ovoj i slušaj svoje hitove...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
snowblind
Offline
Ukupno postova: 71
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 22.12.2009. 1:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

adebisi-jug2 je napisao/la: ›
david guetta proglašen među 5 najboljih dj-eva danas...i ove godine dobio 5 nominacija za grammya...svake u zadnjih 5 godina je nominiran ili je osvajao nagradu za najboljeg dj-a...dečko nastupa na svim najboljim partyima...al on je loš...vi znate...svijet ne zna...
hvala na prosvjetljenju


mogu samo aveati na ovakom postu. zašto ljudi koji čuju 2 "hita" od guete popiju svu pamet svijeta o elektronskoj glazbi.

_________________
among freaks like me I'm tryin' to survive...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Bojo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1705
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 22.12.2009. 1:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

snowblind je napisao/la (Pogledaj post): ›
adebisi-jug2 je napisao/la: ›
david guetta proglašen među 5 najboljih dj-eva danas...i ove godine dobio 5 nominacija za grammya...svake u zadnjih 5 godina je nominiran ili je osvajao nagradu za najboljeg dj-a...dečko nastupa na svim najboljim partyima...al on je loš...vi znate...svijet ne zna...
hvala na prosvjetljenju


mogu samo aveati na ovakom postu. zašto ljudi koji čuju 2 "hita" od guete popiju svu pamet svijeta o elektronskoj glazbi.

pa nisam ja reko da ja znam nešto o elektronskoj glazbi Smile ja sam samo reko da ja njega volem...a i očito nisam jedini...ima ih dosta u svijetu... Smile
a ako ja njega volim...normalno da ću ga branit Smile
branim ronaldinha,davida guettu,pervana i denzela Smile Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
snowblind
Offline
Ukupno postova: 71
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 22.12.2009. 1:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

brani ti njega koliko god hoćeš, sviđa ti se njegova glazba i ok, ja to poštujem, ali ti nisi shvatio što ti je avantgarde rekao i što sam ja mislio sa svojim postom.

_________________
among freaks like me I'm tryin' to survive...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: