Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Halloween

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Jeff Murdock
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1502
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 31.10.2007. 22:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kiki_08 je napisao/la (Pogledaj post): › Ne planiram ništa jer sam mišljenja da je halloween besmislen u našim krajevima i nametnut nam od strane trgovačkih centara kako bi se uveo još jedan praznik više na kojem bi zaradili.
Naime,u našoj tradiciji postoji vrijeme kad se maskira,vrijeme poklada ili fašnika i možda bi se trebalo više voditi računa o nekim našim običajima,a ne prihvaćati svau bedastoću sa zapada!
Znam da je ovo malo oftopic,ne zamjerite!

Imaš kikiriki za ovo.

_________________
Zbirka poezije: Na rubu ljubavi
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PsychoSoldier
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1719
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 01.11.2007. 12:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

:::Bruno::: je napisao/la (Pogledaj post): › jučer sam se osobno uvjerio da bastionom upravljaju primitivci.. eto... ovak je bilo - nas četvorica se namaskirali fino - nismo bili strašni nego smješni tako što smo se nas trojica obukli u građevinske radnike... bili unutra, ljudi nam se iskreveljili, slikali nas za glas slavonije i tako... ja i lega se ošli prošetati dalje po tvrđi (naravno svuda jadno) i kad smo se vratili OPA! onaj "izbacivač" na ulazu mi neda unutra!!! kaže "nemožeš takav uči, nisi prikladno maskiran!" i u to vrijeme pokraj nas lik je GOL i ima pregaču na sebi i to je to... ono wtf?!?!?! zaš ja nebi smio unutri biti!!?!!?.. i nastavio se ja prepirati i on meni "nemožeš uči sa šljemom!".. na to mu ja kažem da ću ostaviti u autu i on meni opet "al svejedno nemožeš" .... nisam mogao uči zbog natpisa "osijek-koteks" i počeo mi se isfuravati da izgledam koda sam sa gradilišta došao, ono wtf?! pa to i je bit!!! budala... ošo lega po ove ostale i moji bauštelci i ja ošli kući se presvuči, vratili se, došao do lika na ulazu i lik mi se počme ispričavati i take sheme.. ma .. naživcirao sam se ko zmaj!!! i što je najbolje još, kasnije ja sa ekipom i prolazi lik sa građevinskim šljemom na glavi Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad ... ja pričao s likom i kaže da mu izbacivač nije ništa srao.. pa majku mu jebem... kada su nagrađivali najbolju masku (čuo sam da i tog "bauštelca" zovu gore) popeli se mi i tražio sam šefa i ispričao mu šta je bilo.... na to je meni šef odgovorio ovim riječima "šta bi ja sada trebao? skinuti gače i dat da me guziš???" ...toliko o ozbiljnom čovjeku... sirovina čista!! Rolling Eyes


e ma cijeli grad je u kurcu totalno... pogotovo nazovielita grada i nekakvi vlasnici ovo-ono i izbacivaci... smijem im se...

na maškare, halloween ili kako hocete ce prije pustiti nemaskiranu osobu, koja kulira i puši 1 cigaru cijelu noc po 20 kn da ispada frajer, nego nekog koji se maskirao... pa ko je sad tu lud jebote... party se zvao halloween party i jebote naravno da ces pustiti nekog tko se maskirao...
kontam da te BUDALE, "intelektualci" phh, ne kontaju DA SE ZA MASKARE PRETVORIS, MASKIRAS U NESTO STO NISI.... jebote ako radis 20 sati na dan u nekom odjelu, bilo radnickom i sl., pa necu jos par sati svog slobodnog vremena provesti u tom mucenicko odijelo...

JEBOTE POCNITE KORISTITI TO MALO SIVE TVARI STO IMATE U TOJ JEBENOJ GLAVI (upozorenje buduicim majkama: nemojte piti alkohol i lijekove u trudnoci kako bi sprijecilii rodanje jos ovakvih ljudi, PUNO HVALA)

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Isis
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1211
Lokacija: In Fiction
Spol: Muško Muško
Post Postano: 01.11.2007. 14:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Eo, za one koji su bili u Excaliburu, djelić atmosfere. Smile

http://www.excalibur.hr/site/galerija/thumbnails.php?album=5

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
wHITe
Offline
Ukupno postova: 75
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 01.11.2007. 15:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

da li netko zna gdje se mogu pogledati slike sa halloween partya u slaviji osim na portalu osijek031??

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
FIONA555
Offline
Ukupno postova: 76
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 07.11.2007. 18:32 
Naslov:  Re: Halloween
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Slike sa Halloweena iz Bastiona možete pogledati na www.brucosijade.com

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Deez
Offline
Avatar

Ukupno postova: 414
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 24.09.2009. 21:46 
Naslov:  Re: Halloween
Citirajte i odgovorite[Vrh] 


Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: