Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Pobačaj - abortus

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Poll :: Protivite li se pobačaju?

Da
27%
 27%  [ 19 ]
Ne
72%
 72%  [ 49 ]
Ukupno glasova : 68


Autor Poruka
tamna strana
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3515
Lokacija: Čepin
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.10.2007. 15:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@DonQuijote.....puno toga bi se promjenilo u tvom razmišljanju da si žensko....Cool

_________________
najbolje je biti glup, gluh, nijem i lijep osijek031.com smile

U duši sam dijete koje ne zna da mrzi...
U životu sam putnik koji uvijek pronađe pogrešan put...
A u stvarnosti sam budala koja uzalud VOLI.....
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.10.2007. 15:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tamna strana je napisao/la: ›
@DonQuijote.....puno toga bi se promjenilo u tvom razmišljanju da si žensko....Cool

moguće da bi se puno toga promijenilo i da sam siromašan, bogat, crnac, židov, musliman, glup, pametan... what's the point?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tamna strana
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3515
Lokacija: Čepin
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.10.2007. 15:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...point je u tome....da ono što se tebi ne može dogoditi...a to je da budeš trudan...ne možeš realno govoriti....kako bi ti razmišljao da se nađeš u takvoj situaciji....jer ima milion slucajeva gdje su mnogi tvrdili kako ne bi pristali na nešto....ni pod cijenu života.....sve dok se sami nisu našli u takvoj situaciji....e onda je to bila neka sasvim druga prica.....Cool

_________________
najbolje je biti glup, gluh, nijem i lijep osijek031.com smile

U duši sam dijete koje ne zna da mrzi...
U životu sam putnik koji uvijek pronađe pogrešan put...
A u stvarnosti sam budala koja uzalud VOLI.....
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.10.2007. 15:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tamna strana je napisao/la: ›
...point je u tome....da ono što se tebi ne može dogoditi...a to je da budeš trudan...ne možeš realno govoriti....kako bi ti razmišljao da se nađeš u takvoj situaciji....jer ima milion slucajeva gdje su mnogi tvrdili kako ne bi pristali na nešto....ni pod cijenu života.....sve dok se sami nisu našli u takvoj situaciji....e onda je to bila neka sasvim druga prica.....Cool

i tebe je sigurno nekad neka budala nečime naživcira toliko da poželiš ubiti tu osobu. zašto to ne napraviš? samo zbog zakona ili zato što je to ljudsko biće?

a pobačaj je kad platiš nekomu da ubije nekoga ne zato što te naživcirao ili ti se zamjerio, nego samo zato što ti ne odgovara, ne uklapa se u tvoje životne planove.


Zadnja promjena: DonQuijote; 14.10.2007. 16:02; ukupno mijenjano 2 put/a.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bazooka_joe
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3237
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 14.10.2007. 15:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ne protivim se pobačaju.

_________________
"We've arranged a global civilization in which most crucial elements profoundly depend on science and technology. We have also arranged things so that almost no one understands science and technology. This is a prescription for disaster. We might get away with it for a while, but sooner or later this combustible mixture of ignorance and power is going to blow up in our faces." - Carl Sagan
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tamna strana
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3515
Lokacija: Čepin
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.10.2007. 16:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

DonQuijote je napisao/la: ›
tebe sigurno nekad neka budala nečime naživcira toliko da poželiš ubiti tu osobu. zašto to ne napraviš? samo zbog zakona ili zato što je to ljudsko biće?


...još sam mlad....nikad nije kasno.....Cool

_________________
najbolje je biti glup, gluh, nijem i lijep osijek031.com smile

U duši sam dijete koje ne zna da mrzi...
U životu sam putnik koji uvijek pronađe pogrešan put...
A u stvarnosti sam budala koja uzalud VOLI.....
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
morgan
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3963
Lokacija: gone to North Pole
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 14.10.2007. 16:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

svaki pobačaj je dopušten...ako je netko namjerio to napravit nema toga tko će mu to zabaraniti,ni roditelji,ni društvo, ni crkva...idu žene to radit u drugu državu ako im je doma to onemogućeno...ne treba se previše tim opterećivat...dovoljna je patnja za onoga tko to napravi

_________________
Zašto bi se izlagali mamurluku? Ostanite pijani
Kad čovjek umre, ne zna da je umro, i to je samo teško drugima.
Isto je i kada je čovjek glup.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.10.2007. 16:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

morgan je napisao/la: ›
svaki pobačaj je dopušten...ako je netko namjerio to napravit nema toga tko će mu to zabaraniti,ni roditelji,ni društvo, ni crkva...idu žene to radit u drugu državu ako im je doma to onemogućeno...ne treba se previše tim opterećivat...dovoljna je patnja za onoga tko to napravi

ja ne govorim o zakonitosti toga, nego o ljudskosti.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fatcat
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1181
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 14.10.2007. 17:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

MissTake je napisao/la: ›
@fatcat@ŽENSKA ODLUKA DA UPOTREBLJAVAMO KONTRACEPCIJU??? hmmm zar ne postoji i kontracepcija koju muškarci mogu koristit, zašto bi sve žene radile.

trudnoća je dio ženskog tijela i mogu raditi sa sobom što god hoću...
Nisi me shvatila. Tvoje tijelo je ono koje ce nositi djete 9 mjeseci, prema tome tvoja odluka je hoces imati nezasticeni seks ili ne. Uostalom svaka zena ima izbor: odluci dali zelis imati sex ili ne, i odluci dali zelis upotrebljavati kontracepciju ili ne. Nisam za abortus ali u extremnoj situaciji nisam ni protiv njega. Ja sam za izbor ali ne za izbor pogodnosti.

_________________
Sooner or later you will have to stand up for something or in the end you will stand up for nothing at all.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fairy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1955
Lokacija: Ššššššume
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 14.10.2007. 17:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

DonQuijote je napisao/la (Pogledaj post): ›
morgan je napisao/la: ›
svaki pobačaj je dopušten...ako je netko namjerio to napravit nema toga tko će mu to zabaraniti,ni roditelji,ni društvo, ni crkva...idu žene to radit u drugu državu ako im je doma to onemogućeno...ne treba se previše tim opterećivat...dovoljna je patnja za onoga tko to napravi

ja ne govorim o zakonitosti toga, nego o ljudskosti.


...pročitala sam sve...naravno sve to stoji, sve što si napisao,,,,ipak treba imati na umu da nitko ne bi pobacio iz pizdarije ili zato jer eto,,,nego zato što se nešto što bi trebalo biti predivno i najveća radost u životu ne može gledati tako nego kao briga, teret i zapravo nešto što ne želi,,,,a koliko puta si ti u životu imao problem u životu kojeg si se jednostavno željeo rješiti i koliko puta si poželjeo da nečeg nema ili da se nije dogodilo,,,e a što bi napravio da zaista imaš izbora ispraviti grešku (znam da ovo zvuči grozno),,,da imaš priliku promijeniti.....probaj na to tako gledati,,,niko ne uživa u abortusu,,,za to treba velika hrabrost i prije i poslije podnijeti teret učinjenog...meni je žao tih djevojaka ili žena i nikada im ne bih bila u koži,,,ipak slažem se s onim što je već netko napisao, u današnje vrijeme pored svih sredstava tako nešto se ne bi trebalo dogoditi...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.10.2007. 17:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mislim da je pobačaj prije svega pitanje (da ne kažem ispit) humanosti, kako pojedinca, tako i društva. sve ostalo su razlozi, isprike, pojašnjenja, uvjeravanja...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fairy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1955
Lokacija: Ššššššume
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 14.10.2007. 17:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

DonQuijote je napisao/la (Pogledaj post): › mislim da je to prije svega pitanje humanosti, kako pojedinca, tako i društva. sve ostalo su razlozi, isprike, pojašnjenja, uvjeravanja...


Gle, ne želim da me krivo shvatiš. Sve što ti pišeš stoji, ali ono što ja mogu reći je da mi se čini da si imao prekrasan život ida nisi imao baš nekih većih problema....i ja sam svašta pilala i pametovala kako bih ja ovo i ono i kako što treba, međutim kada sam došla u određene situacije u životu postupila sam drugačije....

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.10.2007. 18:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

fairy je napisao/la: ›
Gle, ne želim da me krivo shvatiš. Sve što ti pišeš stoji, ali ono što ja mogu reći je da mi se čini da si imao prekrasan život ida nisi imao baš nekih većih problema....i ja sam svašta pilala i pametovala kako bih ja ovo i ono i kako što treba, međutim kada sam došla u određene situacije u životu postupila sam drugačije....

imao sam oscilacija u životu, na svu sreću nikad prevelikih. ili ih ja nisam tako doživio.

i ja uvijek kažem da možeš pričati što hoćeš kako bi se ponio u nekoj situaciji u kojoj se još nisi bio našao, ali da zapravo nemaš pojma što bi učinio da se zapravo nađeš u toj situaciji. i kad bih se našao u situaciji da je preda mnom pitanje pobačaja razmotrio bih sve poznate mi činjenice, i to više puta vjerojatno. nadam se da u tom trenutku ne bih bio za pobačaj, ali je sve pitanje okolnosti. međutim, i dalje tvrdim da je pobačaj pitanje humanosti. pa čak i ako bih sam pao na tom ispitu.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
CatCloe
Offline
Ukupno postova: 3252
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 14.10.2007. 20:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tamna strana je napisao/la: ›
...point je u tome....da ono što se tebi ne može dogoditi...a to je da budeš trudan...ne možeš realno govoriti....kako bi ti razmišljao da se nađeš u takvoj situaciji....jer ima milion slucajeva gdje su mnogi tvrdili kako ne bi pristali na nešto....ni pod cijenu života.....sve dok se sami nisu našli u takvoj situaciji....e onda je to bila neka sasvim druga prica.....Cool

slažem se. uvijek kažem kako je najlakše biti pametan u hipotetskim situacijama. stvarnost je nešto sasvim drugo i teško možemo govoriti sa sigurnošću o nečemu u čemu se nismo osobno našli.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Circa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3149
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 14.10.2007. 20:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Osobno smatram da je trudnoca, bila zeljena ili ne, podjednako stvar trudnice i onog s kojim je ostala trudna... Naravno, muzjaci ne ostaju trudni, ne debljaju se, ne objese im se sise i sto sve ne, ali trebalo bi ih se sve skupa itekako ticati...
Mislim da odluka, pobaciti ili ne, treba biti donesena zajednicki uzevsi u obzir sto se time dobiva i sto se gubi...
Kontam da je najbitnije popricat i ostat hladne glave...

_________________
Ja sam srbin, ustaša, crnac, nacist, peder, jevrej i ne kupam se!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: