Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



svaka žena vrijedi koliko ima djece??!!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
kopile
Offline
Avatar

Ukupno postova: 655
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 12.10.2007. 12:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

betty je napisao/la: ›
zene moje drage, pa zar ste vi zaboravile da mi zbog dva muskarca kojima je bilo dosadno i koji su iz puke zajebancije pisali ustavnom sudu,moramo raditi do 65 godine??kao tako je u "europi",pa je,ali tamo zene u nekim zemljama za savko djete koje rodi radi 5 godina manje, s tim da mogu raditi pola radnog vremena,a kod nas zene odlaze na posao nakon 6mj porodiljskog,pa o cemu mi tu pricamo??ja zelim imati djecu,ali da cu ih imati 14 i ici radit puno radno vrijeme i to do 65 god bome necu,eto sad se vidi ko je jaci spol!!
Toliko o emancipaciji današnjih žena.Ja stvarno nevidim zašto i vi nebi radile do 65,po čemu bi za vas vrijedila druga pravila,stvarno ste licemjernne do beskonačnosti.

_________________
Kill'em all let god sort'em out
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
1step2far
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3262
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 12.10.2007. 13:03 
Naslov:  Re: svaka žena vrijedi koliko ima djece??!!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Onda se i ti lijepo budi 100 puta po noći kad ti zaplače dijete, uzmi dopust kad ti dijete bude imalo gripu, kuhaj si sam jelo, peri svoje prljave gaće, ribaj wc, idi u velike kupovine... Pa ću raditi vrlo rado dok ne krepam. Tako da lijepo poslije posla ne moram kuhati mužiću i dječici, obilaziti rodbinu i sličo tome, nego ću ići na fitness, spavati i gledati nogomet...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
sisibla
Offline
Avatar

Ukupno postova: 245
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 12.10.2007. 13:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

betty je napisao/la: ›
zene moje drage, pa zar ste vi zaboravile da mi zbog dva muskarca kojima je bilo dosadno i koji su iz puke zajebancije pisali ustavnom sudu,moramo raditi do 65 godine??kao tako je u "europi",pa je,ali tamo zene u nekim zemljama za savko djete koje rodi radi 5 godina manje, s tim da mogu raditi pola radnog vremena,a kod nas zene odlaze na posao nakon 6mj porodiljskog,pa o cemu mi tu pricamo??ja zelim imati djecu,ali da cu ih imati 14 i ici radit puno radno vrijeme i to do 65 god bome necu,eto sad se vidi ko je jaci spol!!


Just a thing.
Švicarska : žene poslije poroda odlaze na posao nakon 3-4 tjedna.
Very Happy
Enjoy people Laughing


Zadnja promjena: sisibla; 12.10.2007. 20:17; ukupno mijenjano 1 put.

_________________
Ho perso le parole, oppure sono loro che perdono me.
Io so che dovrei dire cose che sai,
che ti dovevo, che ti dovrei.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fairy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1955
Lokacija: Ššššššume
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 12.10.2007. 13:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Da, čula sam jutros dok sam vozila,,,,ne znam, ne mogu vjerovati da netko može izvaliti takvu glupost....i to još i žena da to izvali....

dakle da rezimiramo,,,čovjek vrijedi koliko jezika govori, a žena koliko djece rodi.....

_________________
Riding high, when I was king
Played it hard and fast, cause I had everything
Walked away, won me then
But easy come and easy go
And it would end
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kopile
Offline
Avatar

Ukupno postova: 655
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 12.10.2007. 13:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

1step2far je napisao/la: ›
Onda se i ti lijepo budi 100 puta po noći kad ti zaplače dijete, uzmi dopust kad ti dijete bude imalo gripu, kuhaj si sam jelo, peri svoje prljave gaće, ribaj wc, idi u velike kupovine... Pa ću raditi vrlo rado dok ne krepam. Tako da lijepo poslije posla ne moram kuhati mužiću i dječici, obilaziti rodbinu i sličo tome, nego ću ići na fitness, spavati i gledati nogomet...
Ako te baš zanima ja inače kuham i radim sve ostale kućanske poslove.I to ti nije nikakav argument zašto i vi nebi radile do 65,jer su ti svi poslovi koje si ti navela pljuga.Vi žene teško pretjerujete kada su u pitanju kućanski poslovi.

_________________
Kill'em all let god sort'em out
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ajkula
Offline
Avatar

Ukupno postova: 217
Lokacija: Retfala
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.10.2007. 13:14 
Naslov:  Re: svaka žena vrijedi koliko ima djece??!!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Odijelo čini čovjeka, a dijete ženu Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.10.2007. 13:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ajkula je napisao/la: ›
Odijelo čini čovjeka, a dijete ženu Wink

odlična! osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
betty
Offline
Ukupno postova: 838
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 12.10.2007. 13:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@sisiblaa di ostave djecu??hoces da ti kazem??u super uredjenim jaslicama di na 3 bebe ide 1 teta i vodi brigu o njima a ne kao kod nas di na 20 beba idu 2 tete, pa djeca leze zapisana i usrana, jesi gledala latinicu o hrvatskim vrticima??ko da su u kokosinjcu a ne vrticu ili jaslicama. i zanima me kako te majke onda doje djecu ,ili im je dopusteno otici sa posla svaka 3 sata ili svicarska jos ne zna da je majcino mlijeko najzdravije i najbolje za djete.i kaze se just a thought.
@kopile ,mi cemo biti ravnopravi kad vi budete radjali,ili ostajali kod kuce s djecom,znas i muskarci mogu ici na porodiljski,pa ti lijepo ostani kuci s bebom,iako mislilm da bi to tvojoj zeni bila gora solucija jer bi se duplo naradila ,prvo na poslu a onda jos kad dodje kuci.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
1step2far
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3262
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 12.10.2007. 13:24 
Naslov:  Re: svaka žena vrijedi koliko ima djece??!!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ispričavam se Ajkula. Nemam ja ništa protiv rada do 65, dapače. Iz iskustva vidim da nitko tko je pred mirovinom ne želi u mirovinu. Samo je stvar toga što uglavnom u zajednici žena mora obavljati više stvari odjednom, a nitko joj se nikada ne zahvali. Ni partner ni djeca. Izuzetno cijenim i samohrane očeve i očeve koji pomažu oko djece i kuće. Opraštaš?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fairy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1955
Lokacija: Ššššššume
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 12.10.2007. 13:27 
Naslov:  Re: svaka žena vrijedi koliko ima djece??!!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ajkula je napisao/la (Pogledaj post): › Odijelo čini čovjeka, a dijete ženu Wink


Odijelo ne čini čovjeka nego puno govori o njemju.....
A dijete ne čini ženu nego žena dijete.... osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ajkula
Offline
Avatar

Ukupno postova: 217
Lokacija: Retfala
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.10.2007. 13:28 
Naslov:  Re: svaka žena vrijedi koliko ima djece??!!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

1step2far je napisao/la (Pogledaj post): › Ispričavam se Ajkula. Nemam ja ništa protiv rada do 65, dapače. Iz iskustva vidim da nitko tko je pred mirovinom ne želi u mirovinu. Samo je stvar toga što uglavnom u zajednici žena mora obavljati više stvari odjednom, a nitko joj se nikada ne zahvali. Ni partner ni djeca. Izuzetno cijenim i samohrane očeve i očeve koji pomažu oko djece i kuće. Opraštaš?

Nemam što oprostiti kad nisam uvrijeđen Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ajkula
Offline
Avatar

Ukupno postova: 217
Lokacija: Retfala
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.10.2007. 13:29 
Naslov:  Re: svaka žena vrijedi koliko ima djece??!!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

fairy je napisao/la (Pogledaj post): ›
Ajkula je napisao/la (Pogledaj post): › Odijelo čini čovjeka, a dijete ženu Wink


Odijelo ne čini čovjeka nego puno govori o njemju.....
A dijete ne čini ženu nego žena dijete.... osijek031.com smile

Dooobra, ali dijete čini muškarac ženi Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fairy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1955
Lokacija: Ššššššume
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 12.10.2007. 13:32 
Naslov:  Re: svaka žena vrijedi koliko ima djece??!!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ajkula je napisao/la (Pogledaj post): ›
fairy je napisao/la (Pogledaj post): ›
Ajkula je napisao/la (Pogledaj post): › Odijelo čini čovjeka, a dijete ženu Wink


Odijelo ne čini čovjeka nego puno govori o njemju.....
A dijete ne čini ženu nego žena dijete.... osijek031.com smile

Dooobra, ali dijete čini muškarac ženi Very Happy


da, muškarac čini dijete ženi, ali žena govori muškarcu što da obuče osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.10.2007. 13:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

odijelo čini čovjeka. žena čini odijelo čovjeku, ako je žena švelja. ergo, švelja čini čovjeka.

ne znam kakve to konkretne veze ima s djecom, ali bi trebalo imati, s obzirom da su djeca mali čovjeci. ne znam čini li švelja i male čovjeka. valjda čini, ako su mali čovjeci podskupina čovjeka. onda švelja čini i djecu. sve kreće od švelje! švelja je bog!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
vilim
Offline
Ukupno postova: 2
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 12.10.2007. 13:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kopile je napisao/la: ›
Ako te baš zanima ja inače kuham i radim sve ostale kućanske poslove.I to ti nije nikakav argument zašto i vi nebi radile do 65,jer su ti svi poslovi koje si ti navela pljuga.Vi žene teško pretjerujete kada su u pitanju kućanski poslovi.
Nisam mogao da se ne ubacim... ali to nije baš tako. I ja pomažem u kući prilično često, ali se to ne može usporediti sa situacijom da npr. radiš do 3, 4 ili 5, dođeš kući, kuhaš ručak (ako ga nisi skuhao/la večer ranije), malo usisaš, staviš veš prati, onaj jučerašnji objesiš i opeglaš, pomogneš djeci oko zadaće, a nismo još ni spomenuli kvalitetno vrijeme koje bi s tom djecom (i mužem, odnosno ženom) trebalo ponekad provesti... Da je samo 90% kućanskih poslova na tvojim leđima (koliko mnogim ženama i je) uz posao i djecu,možda b malo drugačije razmišljao..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: