Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Najružniji i najodvratniji!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Circa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3149
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 27.10.2007. 17:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Uma je napisao/la: ›
fairy je napisao/la: ›
Uma je napisao/la (Pogledaj post): › Tito


Zašto Tile jeboteeeee,,,pa Tito je legenda,,,šmekac,,,,ševac,,,,pojava,,,,škanju brate, škanju...


Zato što je komunjara! također mi je odvratan rošavi Zoran Milanović i ostale titove ljubičice!

Bravo!!!
Samo desno!!!
!?!?!
Glavom o zid Glavom o zid osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile Tup, tup Evo ti ga... Evo ti ga... Tup, tup Ratata... evo ti! Vjestica Vjestica osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Zbunj, zbunj Zbunj, zbunj Zbunj, zbunj Zbunj, zbunj Zbunj, zbunj Zbunj, zbunj Zbunj, zbunj Zbunj, zbunj
Zbunj, zbunj Zbunj, zbunj Zbunj, zbunj Zbunj, zbunj Zbunj, zbunj Zbunj, zbunj Zbunj, zbunj Zbunj, zbunj Zbunj, zbunj Zbunj, zbunj Zbunj, zbunj Zbunj, zbunj Zbunj, zbunj Zbunj, zbunj Zbunj, zbunj Zbunj, zbunj Zbunj, zbunj Zbunj, zbunj Zbunj, zbunj Zbunj, zbunj Zbunj, zbunj Zbunj, zbunj Zbunj, zbunj Zbunj, zbunj Zbunj, zbunj Zbunj, zbunj Zbunj, zbunj Zbunj, zbunj Zbunj, zbunj Zbunj, zbunj Zbunj, zbunj Zbunj, zbunj Zbunj, zbunj Zbunj, zbunj Zbunj, zbunj Zbunj, zbunj Zbunj, zbunj Zbunj, zbunj Zbunj, zbunj Zbunj, zbunj

_________________
Ja sam srbin, ustaša, crnac, nacist, peder, jevrej i ne kupam se!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Uma
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4727
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 27.10.2007. 17:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

šta je bogte? jel naslov najružniji i najodvratniji? ja sam napisala ko je meni i šta sad?jel ja kritizaram tvoje ili nečije tuđe mišljenje? Evo ti ga... pa da i ja tebe pocastim!

_________________
Moj grade pored Drave...... osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
insomnia
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2665
Lokacija: Osijek-finally!!!
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 27.10.2007. 17:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

šta je vama, pa nema više komunizma.. Very Happy uf sad sam se sjetila.. Željka Ogresta, ne sviđa mi se, nešt mi ne štima kod nje.. kad nakelji onaj crveni ruž na ona svoja tanka ustašca.. jojj..

_________________
Da se bojim skakavaca, ne bih bosa po livadi hodala!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Circa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3149
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 27.10.2007. 18:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Uma je napisao/la: ›
šta je bogte?

jaje, bogte...
Uma je napisao/la: ›
jel naslov najružniji i najodvratniji?

je
Uma je napisao/la: ›
jel ja kritizaram tvoje ili nečije tuđe mišljenje?

da
Uma je napisao/la: ›
Evo ti ga... pa da i ja tebe pocastim!

Kad je od tebe, od srca ti hvala...

_________________
Ja sam srbin, ustaša, crnac, nacist, peder, jevrej i ne kupam se!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MissTake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 8773
Lokacija: Somewhere over the Rainbow
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.10.2007. 19:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ovo + ovo =

_________________
► Play ♫♫♫ ılılllıllıı ♫♫♫ ılılllıllıı Pause ll

SVI SMO MI VUCO
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fairy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1955
Lokacija: Ššššššume
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.10.2007. 19:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

insomnia je napisao/la (Pogledaj post): › šta je vama, pa nema više komunizma.. Very Happy uf sad sam se sjetila.. Željka Ogresta, ne sviđa mi se, nešt mi ne štima kod nje.. kad nakelji onaj crveni ruž na ona svoja tanka ustašca.. jojj..

,,,hi hii Laughing moja stara nu isto ne voli....kaže da joj ima iskrivljenu facu od kako je rodila... Laughing

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Blofeld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 636
Spol: Muško Muško
Post Postano: 27.10.2007. 20:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Uma je napisao/la: ›
Blofeld je napisao/la: ›
Poppy je napisao/la: ›
Uma je napisao/la: ›
fairy je napisao/la: ›
Uma je napisao/la (Pogledaj post): › Tito


Zašto Tile jeboteeeee,,,pa Tito je legenda,,,šmekac,,,,ševac,,,,pojava,,,,škanju brate, škanju...




Zato što je komunjara! također mi je odvratan rošavi Zoran Milanović i ostale titove ljubičice!

a ko ti je dobar?


Onda ti je zasigurno odvratan i Tuđman, Šeks, Žužul, Manolić, Hebrang stariji, Krleža, Buda Lončar (čovjek koji nas je uveo u Vijeće sigurnosti), a i za Šuška se svašta priča, pa recimo Mile Dedaković Jastreb, svi generali HV-a koji su se školovali u JNA, Hloverka, i svi ostali utjecajni komunisti. Prilično širok krug mrskih. Nije lako tebi Uma u životu.


Ne sve koje si spmenio nisu,ali su mi odvratni oni koji i dan danas propagiraju komunizam a to su SDP-ovci i njihov drug Milanović! Lako je meni u životu ne brini se ti....samo da se maknu komunjare i sve bi bilo još i ljepše!


Nisam siguran da ti uopće znaš što je to komunizam.

A na prvo mjesto moje ljestvice najodvratnijih velikim skokom vratila se Jadranka Kosor, svojom novom kapanjom protiv droge, u kojoj je glavni adut bivši ovisnik Šorti, koji je u pokušaju da ispadne cool tip pred klincima koji ga slušaju pravio pjesme o fenomenalnoj i korisnoj marihuani. No nije problem u njemu, već u Trigonoceps occipitalis-u, razvedenoj pobornici obitelji i vjere, osobi koja ide skokom gdje Sanader okom, a osjetila je potrebu da uđe u Hdz 1996., netom nakon rata. A tek njena izvrsna briga za branitelje...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Poppy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2988
Lokacija: u snovima
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 27.10.2007. 21:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

hihihi... jučer gledam na telki... šorty repa, a Jadranka potvrdno kima glavom u ritmu...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Circa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3149
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 28.10.2007. 11:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Uma je napisao/la: ›
Ne sve koje si spmenio nisu,ali su mi odvratni oni koji i dan danas propagiraju komunizam a to su SDP-ovci i njihov drug Milanović! Lako je meni u životu ne brini se ti....samo da se maknu komunjare i sve bi bilo još i ljepše!

Ja mislim da bi ti jaaako htjela ispast pametna, ali ti, eto, bas i nije krenulo...
O politici, vidim, mnogo znas pa je super da si se uspljuvala...

_________________
Ja sam srbin, ustaša, crnac, nacist, peder, jevrej i ne kupam se!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
1step2far
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3262
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 29.10.2007. 18:27 
Naslov:  Re: Najružniji i najodvratniji!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

A ja se jezim Borisa Mirkovica, tog covjeka treba sa kisobranovim krajem izbaciti sto dalje od kamera i jos ga lijepo izbzbetati po bubrezima. A Hloverka, e to je prica(i to tuzna) sama za sebe.

_________________
Gola sisa je dobra sisa.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Uma
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4727
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 29.10.2007. 18:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Circa je napisao/la: ›
Uma je napisao/la: ›
Ne sve koje si spmenio nisu,ali su mi odvratni oni koji i dan danas propagiraju komunizam a to su SDP-ovci i njihov drug Milanović! Lako je meni u životu ne brini se ti....samo da se maknu komunjare i sve bi bilo još i ljepše!

Ja mislim da bi ti jaaako htjela ispast pametna, ali ti, eto, bas i nije krenulo...

O politici, vidim, mnogo znas pa je super da si se uspljuvala...

Ja sam samo odgovrila na pitanje najružniji i najodvratniji! ponovit cu opet Tito mi je odvratan! to što tebi to smeta zaboli me! odvratan mi je Milanović, Račan mi je bio odvratan.....jel ti i to smeta?

_________________
Moj grade pored Drave...... osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Circa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3149
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 29.10.2007. 18:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Uma je napisao/la: ›
Circa je napisao/la: ›
Uma je napisao/la: ›
Ne sve koje si spmenio nisu,ali su mi odvratni oni koji i dan danas propagiraju komunizam a to su SDP-ovci i njihov drug Milanović! Lako je meni u životu ne brini se ti....samo da se maknu komunjare i sve bi bilo još i ljepše!

Ja mislim da bi ti jaaako htjela ispast pametna, ali ti, eto, bas i nije krenulo...

O politici, vidim, mnogo znas pa je super da si se uspljuvala...

Ja sam samo odgovrila na pitanje najružniji i najodvratniji! ponovit cu opet Tito mi je odvratan! to što tebi to smeta zaboli me! odvratan mi je Milanović, Račan mi je bio odvratan.....jel ti i to smeta?

Jako mi zelis prisit neku politicku igru, ali ja sam politicki neaktivan i neopredjeljen pa ne prolazi...
Volio bi cuti neki argument...
Ono, zasto Tito, zasto Milanovic, zasto Racan...
Naucili su te to u mladezi HDZ-a ili imas neki pravi razlog?

_________________
Ja sam srbin, ustaša, crnac, nacist, peder, jevrej i ne kupam se!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Uma
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4727
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 29.10.2007. 19:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

a zašto si onda reagirao samo na moj post? šta nisi recimo reagiro kad su napisali Željka Ogresta ili nekog drugog? meni su jednostavno oni odvratni, njihove face, također mi je odvratan i onaj što vodi špicu to sam i napisala ali tu nisi reagirao, nego si napisao Bravo!!!
Samo desno!!!
!?!? nemora to što su mi odvratni imati veze sa politikom!ti si sebi to tako protumacio iz cega mogu zakljuciti da te to na neki nacin dira cim si samo na njihov spomen imena reagirao!

_________________
Moj grade pored Drave...... osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Loona
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3713
Lokacija: somewhere on Mars
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 29.10.2007. 19:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Zapravo su ti, s tvoje strane, nabrojani ljudi tebi odvratni jer su "komunjare" - sama si to rekla, što samo potkrepljuje dokaz da o tome o čemu si se uspljuvala ne znaš baš mnogo i to je ono što smeta ljude.. zapravo Circu i mene, da ne govorim u tuđe ime..
No hard feelings.. ovo je samo moje mišljenje..

No da ne budem off - odvratan mi je onaj Delale što vodi Red Carpet.. ne znam kako je on postao voditelj, ali nije dorastao ni takvoj glupoj emisiji poput Red Carpeta..

_________________
Svako rješenje ima problem.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Loona
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3713
Lokacija: somewhere on Mars
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 29.10.2007. 19:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ee, odvratna mi je i ova Nives Celzijus.. ona piše autobiografiju.. bože sačuvaj.. a kad ju čujem da je progovorila digne mi se kosa na glavi... živo me zanima što onaj njen muž kaže na sve to..

_________________
Svako rješenje ima problem.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: