Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Trećina Hrvata ima neki psihički poremećaj

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.10.2007. 23:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

OligofreniDikobrazoid je napisao/la (Pogledaj post): ›
Uma je napisao/la: ›
gotovo trećina ljudi u Hrvatskoj ima manjih ili većih problema s mentalnim zdravljem


Ma nevjerujem! to nisu istine!!! Shocked Wink
I ja kažem. Lažu govna. Ja skoro svako jutro kad se probudim znam što sam radio prošle noći.... A onih par jutara mjesečno kad se ne sjećam.... Nema veze.... Nije to dovoljno za biti mentalan bolesnik.... Pa nije kao da sam tih noći pravio sranja po gradu.... Ili možda jesam?!?!?! AAAAAAAARRRRRghhhhhhhhh osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile


he he he, jesi jesi, znaš onu ko prizna pola mu se prašta, ludi smo, svi kolektivno, kao nacija nismo normalni i po tome smo unique, pogledaj malo po novinama, zemlja s 5milijona stanovnika ima više sranja neg neka koja je 3-4-10 puta veća, sam što u tim državama lijepo ljudi izađu na ulice, razbiju po grada, divljaju tjedan+ dana i sve ok narednih po godine, a mi ne, mi to lijepo zatomimo u sebi pa sam onda pročitaš negdje "luđak ubio ženu, dvoje djece i sebe", "bacio bombu u disko", "uletio namjerno autom u kuću bivše žene" i tako dalje, nismo normalni "majke mi" osijek031.com smile osijek031.com smile i što prije shvatimo to biće nam bolje.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
CatCloe
Offline
Ukupno postova: 3252
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 10.10.2007. 23:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Monstrum je napisao/la: ›
nismo normalni "majke mi" osijek031.com smile osijek031.com smile i što prije shvatimo to biće nam bolje.

ih, japanci i ameri su shvatili da su poremećene nacije... i nije im zbog toga nimalo bolje Rolling Eyes

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.10.2007. 23:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

CatCloe je napisao/la (Pogledaj post): ›
Monstrum je napisao/la: ›
nismo normalni "majke mi" osijek031.com smile osijek031.com smile i što prije shvatimo to biće nam bolje.

ih, japanci i ameri su shvatili da su poremećene nacije... i nije im zbog toga nimalo bolje Rolling Eyes


Ih pa ti Ameri su produkt europskih zatvora i crnog roblja kak i mogu bit normalni, višestoljetna akumulacija loših gena, a Japanci su priča za sebe, oni su baš ludi kao kolektiv, štrajkaju a rade, i ne iskaljuju svoj bijes na drugima već na sebi (čitaj stopa samoubojstva plafon visoka), eto već neki pomak Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
CatCloe
Offline
Ukupno postova: 3252
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 10.10.2007. 23:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Monstrum je napisao/la: ›
Japanci su priča za sebe, oni su baš ludi kao kolektiv, štrajkaju a rade, i ne iskaljuju svoj bijes na drugima već na sebi (čitaj stopa samoubojstva plafon visoka), eto već neki pomak Very Happy

a ko se ne bi ubio da živi u kokošinjcu od kartona u kojoj ga svi susjedi čuju kako jebe i prdi, radi od 7 do 7 i svu hranu mora uloviti štapićima Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.10.2007. 23:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

CatCloe je napisao/la (Pogledaj post): ›
Monstrum je napisao/la: ›
Japanci su priča za sebe, oni su baš ludi kao kolektiv, štrajkaju a rade, i ne iskaljuju svoj bijes na drugima već na sebi (čitaj stopa samoubojstva plafon visoka), eto već neki pomak Very Happy

a ko se ne bi ubio da živi u kokošinjcu od kartona u kojoj ga svi susjedi čuju kako jebe i prdi, radi od 7 do 7 i svu hranu mora uloviti štapićima Very Happy


Pa neznam, jel bi se ti ubila, ja se nebi ubio pa da mi lome orase na glavi svaki dan cijeli dan, ne kažem da nisam imao suicidalnih misli kad sam bio teenager al sad previše volim svoj život pa kakav da je (a nije baš nešt posebno)

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
CatCloe
Offline
Ukupno postova: 3252
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 11.10.2007. 0:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Monstrum je napisao/la: ›
Pa neznam, jel bi se ti ubila, ja se nebi ubio pa da mi lome orase na glavi svaki dan cijeli dan, ne kažem da nisam imao suicidalnih misli kad sam bio teenager al sad previše volim svoj život pa kakav da je (a nije baš nešt posebno)

hm.. sebe teško, ali kandidata ima na pretek Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.10.2007. 0:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

CatCloe je napisao/la (Pogledaj post): ›
Monstrum je napisao/la: ›
Pa neznam, jel bi se ti ubila, ja se nebi ubio pa da mi lome orase na glavi svaki dan cijeli dan, ne kažem da nisam imao suicidalnih misli kad sam bio teenager al sad previše volim svoj život pa kakav da je (a nije baš nešt posebno)

hm.. sebe teško, ali kandidata ima na pretek Wink


he he he i kod mene je crna lista poduža, moraću si nabavit registar Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mladjo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2890
Lokacija: Madrid
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.10.2007. 0:48 
Naslov:  Re: Trećina Hrvata ima neki psihički poremećaj
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tebe monstrume i cat, vidim ja, treba na neku radnu akciju pa ispucat malo tu negativnu energiju il crtat po dravskom mostu s onom djecom Very Happy hvala bogu da nismo normalni još malo će nam izać album sa samoljepivim sličicama - "osijek-grad slučaj", slagat ćemo puzzle i bojiti i oblačiti ne vlatkicu nego đapića, šišljagića, benašića i ekipu. znate ono - s kim si takav si

_________________
"When bad men combine, the good must associate; else they will fall one by one, an unpitied sacrifice in a contemptible struggle"

osijek031.com smile" Bolje jedno vruće pivo nego četri ladna, bolje jedna stara baba nego djeva mlada!" osijek031.com smile
Motor"Whose bike is it baby? It's Zeds. Who is Zed baby? Zed's dead."Motor
osijek031.com smile"Važno je zvati se Mladen!" osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.10.2007. 7:17 
Naslov:  Re: Trećina Hrvata ima neki psihički poremećaj
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mladjo je napisao/la (Pogledaj post): › tebe monstrume i cat, vidim ja, treba na neku radnu akciju pa ispucat malo tu negativnu energiju il crtat po dravskom mostu s onom djecom Very Happy hvala bogu da nismo normalni još malo će nam izać album sa samoljepivim sličicama - "osijek-grad slučaj", slagat ćemo puzzle i bojiti i oblačiti ne vlatkicu nego đapića, šišljagića, benašića i ekipu. znate ono - s kim si takav si


Oblačiti Đapinja, Šišljagu i Benu mogu samo u luđačku košuljicu s nekim modernim dezenom, s cvjetićima recimo, il onako karirani uzorak, pa lijepo na gradski trg il u zoo u veliku staklenu kutiju da ih cijeli grad lijepo može vidjeti u pravom svjetlu, mislim da bi imali svjetski poznate atrakcije koje bi punile ionako prazne hotele Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
CatCloe
Offline
Ukupno postova: 3252
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 11.10.2007. 19:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

a govoreći o psihičkim poremećajima, hoće li mi netko reći tko je normalan? usudi li se ovdje itko to reći za sebe? Very Happy
određuje li većina pojam normalnosti? ako je tako, hvala ti bože što nisam normalna.... Molitva

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DanicaV
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4765
Lokacija: ... gdje caruje drugarstvo...
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 11.10.2007. 19:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

CatCloe je napisao/la (Pogledaj post): ›
ih, japanci i ameri su shvatili da su poremećene nacije... i nije im zbog toga nimalo bolje Rolling Eyes


zar se mi ne ravnamo po njima u svjetonazorima, politici i tako to?

ne volim riječ normalan, bljak

_________________
"To je nepravda" Kalimero
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
insomnia
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2665
Lokacija: Osijek-finally!!!
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 11.10.2007. 20:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

DanicaV je napisao/la: ›
ne volim riječ normalan, bljak

ni ja.. što se uopće danas više može smatrati ''normalnim'' ?
CatCloe je napisao/la: ›
određuje li većina pojam normalnosti? ako je tako, hvala ti bože što nisam normalna.... Molitva

slažem se!

_________________
Da se bojim skakavaca, ne bih bosa po livadi hodala!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
1step2far
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3262
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 25.01.2008. 8:34 
Naslov:  Re: Trećina Hrvata ima neki psihički poremećaj
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Da sam normalna, poludjela bih!
Evo, dokaz je naš dragi EMOvac, svašta smo već o toj temi napisali.
Svi smo mi pod stresom i nitko nije baš najnormalniji, ali dovoljno smo jaki da i to bezbolno proživimo.

_________________
Gola sisa je dobra sisa.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pumpkin
Offline
Avatar

Ukupno postova: 978
Lokacija: od ćoška na pol puta
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 25.01.2008. 8:51 
Naslov:  Re: Trećina Hrvata ima neki psihički poremećaj
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kako možeš biti normalan ako šljakaš 12 sati dnevno nekakvom robovlasniku za džabe ili za milju i pol, dvije kuna, pa ne možeš podmiriti troškove života, a usput te pljuje, vrijeđa i zajebava, kad te izazivaju raznorazni likovi sa svojom bahatošću i bezobrazlucima, kad što god pokušaš napraviti u životu sva ti se vrata zalupe pred nosom, do svega moraš dolaziti preko trnja i kamenja, i onda kad netko zamrači kažu "a joj, pa on je baš bio drag i mio..." Jebo tzv. normalni život koji se sastoji od robovanja. Kad ne razmišljaš kao većina u mravinjaku, onda si freak, i svi te čudno gledaju, već te proglase poremećenim.
A meni je tako lipo otkad sam razbucala mravinjak... osijek031.com smile

_________________
Always remember you're unique, just like everyone else.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
1step2far
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3262
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 25.01.2008. 8:59 
Naslov:  Re: Trećina Hrvata ima neki psihički poremećaj
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Bravo, Pumpkin! Pogledaj samo temu zaruke, pa razapeli su me, samo zato jer nisam poštovala neke ustaljene doktrine življenja. Nitko nema pravo suditi o drugima.

_________________
Gola sisa je dobra sisa.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: