Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



kako vjerovati....i čemu....kad me uvijek razočara

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
venecia
Offline
Ukupno postova: 21
Lokacija: centar
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 20.10.2007. 16:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

MacaPapucharica je napisao/la: ›
mvarga je napisao/la: ›
Kad čitam postove pomislim da su ovdje sve sami bankari ili tajni agenti. Pa što je Vama? Zar stvarno u Vašoj generaciji nema povjerenja, poštenja, iskrenosti? Nije moguće i sigurno nije istina!
Prije mislim da ste previše očekivali od onih koji su Vas razočarali, a niste primjećivali one koji Vas ne bi prešli. Stara kaže "Kako siješ tako žanješ". Pogledajte oko sebe. Najzanimiljiviji i najbolji budu obično oni koje se ne primjećuje odmah. Dajte si truda.


Slauem se.Treba smanjiti ocekivanja.Sto manje ocekujes i sanse da te netko/nesto razocara su manje.Na kraju krajeva ljudi nas mogu razocarati samo onoliko koliko im mi to dopustimo.

Razocarala sam se milijun puta do sada.I izgubila sam povjerenje u neke ljude, ali ne u ljude opcenito.
Istina je da je svatko od nas nekada "dobar" (ovaj termin nije bas najpogodniji)!,a nekada "ne tako dobar" i da smo svi mi nekada nekoga razocarali, i to najcesce bez namjere ili nesvjesno.Zato treba (pokusati) pogledati stvari i sa druge strane.Mozda ljudi jednostavo ne znaju sto ocekujemo od njih i zasto.
Winston je napisao/la: ›
Ja sam dosao u fazu zivota u kojoj imam osjecaj da mi jednostavno nista ne ide od ruke, da mi se sve okrece naopacke, da nemam nikoga.

Valjda ce me ta faza proci.... samo da to bude sto prije....
zašto imaš taj osjećaj da nemaš nikoga? zato što nemaš dovoljno vjere i sigurnosti u sebe, kad budeš vjerovao sebi nećeš dozvoliti nikome da te povrijedi i da te razočara, samo malo se okreni oko sebe i uvidjet ćeš da ti je sve na dohvat ruke samo trebaš to da vidiš ali nažalost ima nas jako puno koji to ne vidimo ili ne želimo da vidimo

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: