Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Fluentes: "Tišina u meni" je novi i posljednji singl s nadolazećeg albuma "Putnici"

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Redakcija 031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 65861
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 20.11.2023. 9:31 
Naslov:  Fluentes: "Tišina u meni" je novi i posljednji singl s nadolazećeg albuma "Putnici&qu
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Tišina u meni je novi i posljednji singl s nadolazećeg albuma „Putnici“. Ova pjesma posebno mi je draga jer je to suradnja s Dorom Vestić i Nerom Mamić s kojima smo se sprijateljili na našem Valentinovskom koncertu u Đakovu. Kroz tu suradnju, izvukao sam jednu staru pjesmu koja je nastala još 2016. godine i koja zapravo nikada nije ni trebala biti dijelom albuma „Putnici“, pjesmu koja je napisana za moga brata i meni vrlo osobna. Prvenstveno je ta pjesma bila zamišljena kao duet u razno raznim varijantama, no evo u konačnici je pjevaju čak tri osobe.“ – rekao nam Goran Bošković, frontmen grupe Fluentes.

Spot za pjesmu „Putnici“ radio je Josip Grizbaher čiji su kadrovi su snimljeni u Osijeku i okolici, a pogledati ga možete na linku.

„Nadolazeći album „Putnici“, svoj je put započeo još 2016. godine s pjesmom „Kraj“ i prvotno je trebao biti objavljen 2020. godine, no pandemija koronavirusa i još neke sitnice koje su se neplanirano dogodile su nas u tome spriječile, tako da album izlazi do kraja ove godine i iznimno sam sretan što ćemo ga zaokružiti upravo s pjesmom „Tišina u meni“- rekao je Goran.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: