Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Reinkarnacija..

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
zeros
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2887
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.10.2007. 22:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

aggy je napisao/la: ›
Koji park??? Ja bih na mjestu mrtva ostala! kad smo kod toga, evo jedne istinite price, od prije nekih 40 god. Jedan covjek se stravicno bojao groblja i okladio se s nekim ljudima da ce imati hrabrosti otici do jednog kriza na kraju groblja. Otisao on do tamo i kad se vracao zapeo kaputom za kriz i pomislio da ga je duh uhvatio i na mjestu umro od straha.


tu sam pricu cuo....

ovu vam moram ispricat, prije nekoliko godina, jedna djevojcica, (ajmo je nazvat "crvenkapica") krenula je po noci na put do bakine kuce kako bi svojoj baki odnijela kolace....ali u takvoj mracnoj sumi zivio je jedan straaaašni vuk. Na pol puta do bakine kuce, vuk je susreo djevojcicu i poceo ju je plasit, djevojcica je pocela trcati da pobjegne od vuka i vidjela je jednu manju rupu u zemlji, gurnula je glavu u tu rupu nadajuci se da je vuk nece vidjeti i doista vuk je nastavio trcati ne vidjevši djevojcicu. Kad je djevojcica htjela izvuc glavu iz rupe, glava je zapela. Na svu srecu naišla su dva lovca koja su kod sebe imali motornu pilu i tako joj odsjekli glavu kako bi je izvukli iz rupe.
THE END

_________________
----------Daniel Antunović----------

U Bibinim raljama | Legiranje |Triki&TV
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
aggy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 315
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 05.10.2007. 22:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ha ha ha Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
insomnia
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2665
Lokacija: Osijek-finally!!!
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 05.10.2007. 23:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@zeros, ali nisi dovršio.. i ona se nakraju reinkarnirala u... u šta se reinkarnirala Crvenkapica, @zeros?

_________________
Da se bojim skakavaca, ne bih bosa po livadi hodala!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Metalucifer
Offline
Avatar

Ukupno postova: 599
Lokacija: NYC
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.10.2007. 23:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zeros je napisao/la (Pogledaj post): › Na svu srecu naišla su dva lovca koja su kod sebe imali motornu pilu i tako joj odsjekli glavu kako bi je izvukli iz rupe.
THE END


Šteta...ja se već ponadao da su ga lovci malo i udomaćili,a oni samo odsjekli glavu. Crying or Very sad

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
aggy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 315
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 05.10.2007. 23:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

insomnia je napisao/la (Pogledaj post): › @zeros, ali nisi dovršio.. i ona se nakraju reinkarnirala u... u šta se reinkarnirala Crvenkapica, @zeros?


u Crvenbezglavicu, sta drugo?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
CatCloe
Offline
Ukupno postova: 3252
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 06.10.2007. 9:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

a džizus, sad ste pretjerali s vilama i bunarima osijek031.com smile
svako selo ima po jednu takvu priču za koju se svi "kunu" da je istinita, čak svi i "poznaju" tog nekog ili su "osobno doživjeli" situaciju... nismo na logorovanju, smanjite doživljaje s urbanim legendama osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Poppy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2988
Lokacija: u snovima
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 06.10.2007. 10:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

insomnia je napisao/la: ›
Poppy je napisao/la: ›
ja u principu ne vjerujem u nikave mambo djambo gluposti, u reinkarnaciju, duhove i slično... ali! jednom smo mama, baka i ja doživjele nešto što dan danas ne mogu objasnit... tad su nam svi u selu mrtvi ladni objasnili da nas je to došao posjetit deda koji je umro desetak dana ranije... uf, i sad me malo prođe jeza...

da? a šta je bilo? onak, kao neki spooky zvukovi, škripanje, neobjašnjiv vjetar.. ?


ma nije ništa sad spektakularno, al evo...
bilo to za vrijeme rata... mama, baka i ja bile u Gorskom kotaru... deda umro kojih desetak dana ranije, doduše ne u toj kući već u bolnici...
sjedimo nas tri jedno veče u kuhinji, bilo oko 9 sati, i čujemo kako se netko penje u verandu (to je mali pretprostor prije ulaznih vrata). baš su se lijepo čuli koraci po drvenim stubama, teški, muški... mi se pogledale, nitko ne treba doć, i sad čekamo da ko god je na vratima pokuca... a ono tišina... i čekamo tako neko vrijeme, osluškujemo svaki šum, a ono ništa... i kad smo otvorile vrata, nije bilo nikog... a ko god da se uz te stube popeo, morao je njima i sić, a to je neizvodivo u potpunoj tišini...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
aggy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 315
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 06.10.2007. 11:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

CatCloe je napisao/la (Pogledaj post): › a džizus, sad ste pretjerali s vilama i bunarima osijek031.com smile
svako selo ima po jednu takvu priču za koju se svi "kunu" da je istinita, čak svi i "poznaju" tog nekog ili su "osobno doživjeli" situaciju... nismo na logorovanju, smanjite doživljaje s urbanim legendama osijek031.com smile


A dobroo, vidim da sam pretjerala, sto cu da radim sa sobom kad sam crnjak... Wink moras priznat da su bar dobre pricice za laku noc osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
game
Offline
Avatar

Ukupno postova: 474
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 06.10.2007. 17:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nedavno je čovjek ubijen u fini..
tu negdje u slavoniji..
žena, dvije male kćerkice i šta ja znam tko još sjede u sobi, kad kaže mala: "tata, zašto plačeš?"
žena se sledila, kakav tata, on je mrtav???
kaže mala: "ma nije, mama, pogledaj, sjedi tu na kauču i plače".
druga kćerkica potvrdi..
žena se skamenila i nije znala šta bi jer se to ponovilo nekoliko puta...
odvede djecu svećeniku i on joj kaže da se znalo dogoditi da djeca vide dušu umrlih dok se ona ne smiri...
buuuuuu......
meni je to spooky!!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tamna strana
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3515
Lokacija: Čepin
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.10.2007. 17:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

game je napisao/la: ›
nedavno je čovjek ubijen u fini..
tu negdje u slavoniji..
žena, dvije male kćerkice i šta ja znam tko još sjede u sobi, kad kaže mala: "tata, zašto plačeš?"
žena se sledila, kakav tata, on je mrtav???
kaže mala: "ma nije, mama, pogledaj, sjedi tu na kauču i plače".
druga kćerkica potvrdi..
žena se skamenila i nije znala šta bi jer se to ponovilo nekoliko puta...
odvede djecu svećeniku i on joj kaže da se znalo dogoditi da djeca vide dušu umrlih dok se ona ne smiri...
buuuuuu......
meni je to spooky!!!



...osobno volim ovakve price....i sve vezano uz misterije....i nerazjašnjene situacije....al ipak je to za mene ostaje samo dobra prica....koja mi zaokuplja pažnju i daje temu za razmišljanje....iako ne vjerujem u takve stvari....Cool

_________________
najbolje je biti glup, gluh, nijem i lijep osijek031.com smile

U duši sam dijete koje ne zna da mrzi...
U životu sam putnik koji uvijek pronađe pogrešan put...
A u stvarnosti sam budala koja uzalud VOLI.....
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
game
Offline
Avatar

Ukupno postova: 474
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 06.10.2007. 17:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tamna strana je napisao/la: ›
game je napisao/la: ›
nedavno je čovjek ubijen u fini..
tu negdje u slavoniji..
žena, dvije male kćerkice i šta ja znam tko još sjede u sobi, kad kaže mala: "tata, zašto plačeš?"
žena se sledila, kakav tata, on je mrtav???
kaže mala: "ma nije, mama, pogledaj, sjedi tu na kauču i plače".
druga kćerkica potvrdi..
žena se skamenila i nije znala šta bi jer se to ponovilo nekoliko puta...
odvede djecu svećeniku i on joj kaže da se znalo dogoditi da djeca vide dušu umrlih dok se ona ne smiri...
buuuuuu......
meni je to spooky!!!



...osobno volim ovakve price....i sve vezano uz misterije....i nerazjašnjene situacije....al ipak je to za mene ostaje samo dobra prica....koja mi zaokuplja pažnju i daje temu za razmišljanje....iako ne vjerujem u takve stvari....Cool

ja ne znam što da mislim o tome..
budući da je to priča iz bliže sredine..
brat maminog kolege s posla ubijen..
i ovaj joj to pričao...
pa mi to zato brrrrr....

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
CatCloe
Offline
Ukupno postova: 3252
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 06.10.2007. 20:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

game je napisao/la: ›
nedavno je čovjek ubijen u fini..
tu negdje u slavoniji..
žena, dvije male kćerkice i šta ja znam tko još sjede u sobi, kad kaže mala: "tata, zašto plačeš?"
žena se sledila, kakav tata, on je mrtav???
kaže mala: "ma nije, mama, pogledaj, sjedi tu na kauču i plače".
druga kćerkica potvrdi..
žena se skamenila i nije znala šta bi jer se to ponovilo nekoliko puta...
odvede djecu svećeniku i on joj kaže da se znalo dogoditi da djeca vide dušu umrlih dok se ona ne smiri...
buuuuuu......
meni je to spooky!!!

hmda... ova mi može proći... vjerujem da klinci vide puno više nego mi, dok ih okolina ne uvjetuje. kao "ne možeš to vidjeti, pa to je nemoguće!" svi mi živimo naša vlastita i ograničenja društva... vjerujem da sami (nesvjesno) od mogućeg stvaramo nemoguće.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
insomnia
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2665
Lokacija: Osijek-finally!!!
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 08.10.2007. 16:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

CatCloe je napisao/la: ›
svi mi živimo naša vlastita i ograničenja društva... vjerujem da sami (nesvjesno) od mogućeg stvaramo nemoguće.

slažem se, vrlo lako moguće.. ja obično uvijek vjerujem da za sve postoji neko logično objašnjenje, al' opet.. kad je malo ''nadnaravno'', zanimljivije je.. bar meni, poprilični sam crnjak od osobe, hebiga Wink
a što se tiče ove priče o djeci koja su vidjela duh svog tate.. hm hm.. a ne znam.. hoću ispasti opet bedasta ako kažem da vjerujem da je to moguće? Wink

_________________
Da se bojim skakavaca, ne bih bosa po livadi hodala!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
CatCloe
Offline
Ukupno postova: 3252
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 08.10.2007. 22:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zeros je napisao/la: ›
tu sam pricu cuo....

ovu vam moram ispricat, prije nekoliko godina, jedna djevojcica, (ajmo je nazvat "crvenkapica") krenula je po noci na put do bakine kuce kako bi svojoj baki odnijela kolace....ali u takvoj mracnoj sumi zivio je jedan straaaašni vuk. Na pol puta do bakine kuce, vuk je susreo djevojcicu i poceo ju je plasit, djevojcica je pocela trcati da pobjegne od vuka i vidjela je jednu manju rupu u zemlji, gurnula je glavu u tu rupu nadajuci se da je vuk nece vidjeti i doista vuk je nastavio trcati ne vidjevši djevojcicu. Kad je djevojcica htjela izvuc glavu iz rupe, glava je zapela.

pih, glupa priča. da ju je vuk naguzio kad je zapela, e to bi već bilo nešto za pamćenje..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tamna strana
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3515
Lokacija: Čepin
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.10.2007. 17:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Seks je jedan od devet razloga reinkarnacije. Ostalih osam je potpuno nebitno.
Henry Miller

_________________
najbolje je biti glup, gluh, nijem i lijep osijek031.com smile

U duši sam dijete koje ne zna da mrzi...
U životu sam putnik koji uvijek pronađe pogrešan put...
A u stvarnosti sam budala koja uzalud VOLI.....
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: