Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



upucavanje - sa zenske strane

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 28.01.2008. 15:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

insomnia je napisao/la (Pogledaj post): ›
Monstrum je napisao/la: ›
insomnia je napisao/la (Pogledaj post): ›
pumpkin je napisao/la: ›
Ej lega, znaš, jebiga, ti se meni baš sviđaš, onako, baš si naočit momak, ak si tak dobar ko što izgledaš, znaš udala bi se ja za tebe, ali ništa ak si ispod 1,75/85/20 cm, jer to je tak neki prosjek da mi paše taman. Al neću furat s tobom ak si škrt ili prdiš u krevetu, ali nemoj mi ostavljat čarape na nogama dok seksaš jer to ne volim, da, i nemoj mi stalno prigovarat, a onda možemo imat djece, više od jednog, ali ne više od troje, ali samo ak ćeš ti raditi, a ja po kući, i tako to. I živit možemo skupa, ali prvo ćemo malo furat, nemoj mi odma dijete napravit to ne volim. Ajd sad da nešto popijemo, pa da vidimo jesmo jedno za drugo, ajd konjačić jedan uzmi, ja častim, ajde ajde, kud bježiš?...

Jel bi to upalilo? osijek031.com smile

..plus-ono što se nikako ne smije zaboraviti.. ''imadeš li kakvu ovjerenu presliku domovnice, rodnog lista i porezne kartice.. ili kakije isprave da si fizički i psihičkije podoban, da predočiš?'' Very Happy


alo zaboravile ste dva krucijalna pitanja
1. đes biJo '91
2. jesi kršten

..da..da... ! jesil' fin momak i znadeš li Očenaš reći i da te u po noći probude?


očenaš i hail mary unazad u po noći dok stojiš na lijevoj nozi a desno rukom se držiš za uho i skakućeš

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
insomnia
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2665
Lokacija: Osijek-finally!!!
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 28.01.2008. 15:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Monstrum je napisao/la: ›
insomnia je napisao/la (Pogledaj post): ›
Monstrum je napisao/la: ›
insomnia je napisao/la (Pogledaj post): ›
pumpkin je napisao/la: ›
Ej lega, znaš, jebiga, ti se meni baš sviđaš, onako, baš si naočit momak, ak si tak dobar ko što izgledaš, znaš udala bi se ja za tebe, ali ništa ak si ispod 1,75/85/20 cm, jer to je tak neki prosjek da mi paše taman. Al neću furat s tobom ak si škrt ili prdiš u krevetu, ali nemoj mi ostavljat čarape na nogama dok seksaš jer to ne volim, da, i nemoj mi stalno prigovarat, a onda možemo imat djece, više od jednog, ali ne više od troje, ali samo ak ćeš ti raditi, a ja po kući, i tako to. I živit možemo skupa, ali prvo ćemo malo furat, nemoj mi odma dijete napravit to ne volim. Ajd sad da nešto popijemo, pa da vidimo jesmo jedno za drugo, ajd konjačić jedan uzmi, ja častim, ajde ajde, kud bježiš?...

Jel bi to upalilo? osijek031.com smile

..plus-ono što se nikako ne smije zaboraviti.. ''imadeš li kakvu ovjerenu presliku domovnice, rodnog lista i porezne kartice.. ili kakije isprave da si fizički i psihičkije podoban, da predočiš?'' Very Happy


alo zaboravile ste dva krucijalna pitanja
1. đes biJo '91
2. jesi kršten

..da..da... ! jesil' fin momak i znadeš li Očenaš reći i da te u po noći probude?


očenaš i hail mary unazad u po noći dok stojiš na lijevoj nozi a desno rukom se držiš za uho i skakućeš

7 smrtnig grijeha abecedno poredati, te dati filozofsko objašnjenje svakog, citat iz Evanđelja po Ivanu, psalam 42, red 15 na latinskom izrecitirati, kada pada Uskrs, na koju nedjelju za idućih 10 godina da znadeš, naravno dok pritom na lijevoj noGi skakućeš, i u isto vrijeme se tapšeš po glavi a drugom rukom kružiš po buši.. i, najbitnije, rec' bi li me oženiJo? osijek031.com smile

_________________
Da se bojim skakavaca, ne bih bosa po livadi hodala!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 28.01.2008. 15:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

aj rec i nemoj da lažeš osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pumpkin
Offline
Avatar

Ukupno postova: 978
Lokacija: od ćoška na pol puta
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 28.01.2008. 16:32 
Naslov:  Re: upucavanje - sa zenske strane
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Da, al najvažnije mi je da moreš mi kupus gazit, i da drva znaš cijepat, ako ne znaš vatre naložit onda nisi čoek. A i svinje klat moraš, i rakiju peć znat. I ondak moraš i brke pustit, kaki je to čoek brez brkova, i vepra ulovit za ručak...

_________________
Always remember you're unique, just like everyone else.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Poppy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2988
Lokacija: u snovima
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 28.01.2008. 16:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ja sam par puta potencijalne udvarače rastjerala na finjaka prije nego što su uspjeli prvu rečenicu dovršit. Onak na prepad, dok se on još pokušava predstavit, ja ispalim :"Oš me ženit?"
On (oni): pa čekaj da se prvo upoznamo, odemo na neku kavu...
Ja: ništa onda. kava me ne zanima. vidim ti si neki neodlučan. to mi ne treba.

osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 28.01.2008. 16:41 
Naslov:  Re: upucavanje - sa zenske strane
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pumpkin je napisao/la (Pogledaj post): › Da, al najvažnije mi je da moreš mi kupus gazit, i da drva znaš cijepat, ako ne znaš vatre naložit onda nisi čoek. A i svinje klat moraš, i rakiju peć znat. I ondak moraš i brke pustit, kaki je to čoek brez brkova, i vepra ulovit za ručak...


taki sam, kupus gazim rukama ak treba, drva cijepam jednom rukom, stabla rušim džepnim nožićem, i to tupim, a vatru taku naložit znadem, onaj požar u londonu i rim kad je goriJo su goli kurac, to su blagi oganjčići naspram kako izgleda kad ja vatru naložim, amazona bi planula za prijepodne, svinju prvo floberkom zakucam u pod a onda joj pustim krv pa ti štopaj, u 16 minuta rastrančiram svinjče, i to francuska obrada, spremno za ražnjiće, rakiju pečem na dnevnoj bazi i to od čega oš, oš šljivovicu od šljiva, oš vil'jamovku od krušaka, oš lozu od grožđa, oš komovicu za rane i za temperaturu skidat, oš slonovaču od slona, sam reci ja pečem, a brke se goje već godinama jer jebeš čoeka bez brkova, a o veprovima da i ne pričam, veprovi su mi specijalnost, oš puškom, pištoljom, nožom, ma čačkalicama ak treba, radim sve, sve oću a i romantičan sam nuz to, dićeš bolje Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
marrai
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1127
Lokacija: Os
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 28.01.2008. 16:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Samo kuhaš,pečeš,dinstaš,ložiš...a kad jebeš? Laughing

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 28.01.2008. 16:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

marrai je napisao/la (Pogledaj post): › Samo kuhaš,pečeš,dinstaš,ložiš...a kad jebeš? Laughing


uvijek jebem, ak ne jebem normalno onda jebem u pičku, jebem u pauzama između poslova, jebem po par puta dnevno, jebem zaredom, jebem ne pitam, jebem ne biram, samo jebem, evo sad sam se napaliJo i idem jebat nešt osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
insomnia
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2665
Lokacija: Osijek-finally!!!
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 28.01.2008. 16:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pumpkin je napisao/la: ›
Da, al najvažnije mi je da moreš mi kupus gazit, i da drva znaš cijepat, ako ne znaš vatre naložit onda nisi čoek. A i svinje klat moraš, i rakiju peć znat. I ondak moraš i brke pustit, kaki je to čoek brez brkova, i vepra ulovit za ručak...

imadeš li slaninice za zubima.. aj, nasmiješi se da vidim.. žuljevite ruke, jer ak nemaš onaj muževni otisak od sjek're, onda neć', onda si neki šonjo.. nosiš li šubaru zimi, i kožuh janjeći, jareći je isto za šonje, taj ne valja.. znadeš li zagorske popevke više od tri otpjevati, nego rec' ti meni već jednom oćešl' me žen't?? rec' rec' ajd!

_________________
Da se bojim skakavaca, ne bih bosa po livadi hodala!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
marrai
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1127
Lokacija: Os
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 28.01.2008. 16:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Monstrum je napisao/la (Pogledaj post): ›
marrai je napisao/la (Pogledaj post): › Samo kuhaš,pečeš,dinstaš,ložiš...a kad jebeš? Laughing


uvijek jebem, ak ne jebem normalno onda jebem u pičku, jebem u pauzama između poslova, jebem po par puta dnevno, jebem zaredom, jebem ne pitam, jebem ne biram, samo jebem, evo sad sam se napaliJo i idem jebat nešt osijek031.com smile


osijek031.com smile osijek031.com smile Savršen muškarac osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Delfin
Offline
Avatar

Ukupno postova: 505
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 28.01.2008. 17:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

alo zaboravile ste dva krucijalna pitanja
1. đes biJo '91
2. jesi kršten
[/quote]
..da..da... ! jesil' fin momak i znadeš li Očenaš reći i da te u po noći probude?
[/quote]

Crkva je tako demode!!!

_________________
...MOJ OSIJEK PUN JE SUNCA... osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pumpkin
Offline
Avatar

Ukupno postova: 978
Lokacija: od ćoška na pol puta
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 29.01.2008. 2:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Monstrum je napisao/la (Pogledaj post): ›
marrai je napisao/la (Pogledaj post): › Samo kuhaš,pečeš,dinstaš,ložiš...a kad jebeš? Laughing


uvijek jebem, ak ne jebem normalno onda jebem u pičku, jebem u pauzama između poslova, jebem po par puta dnevno, jebem zaredom, jebem ne pitam, jebem ne biram, samo jebem, evo sad sam se napaliJo i idem jebat nešt osijek031.com smile


Jebo vepra, i rakije, drva i čakije, ŽENI ME!!! osijek031.com smile

_________________
Always remember you're unique, just like everyone else.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
1step2far
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3262
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 29.01.2008. 7:48 
Naslov:  Re: upucavanje - sa zenske strane
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Slažem se sa ženama, muško nije muško ako nema mastan brk, zadah po sažvakanom duvanu i brlji nakon jutarnje slanine i bjelog lukca. Hoću da me omami zadahom svojim i napravi me dete po uzoru na oca svoga, dakle poštara.
Regularan seks je poželjan, u ambaru ili u staji kraj kravice Esmeralde. Gracki dečki su tako aut. Mirišu na Dolče i gabanu, nose fine lače i znaju zadovoljit ženu, fuuuuuuuuuuuuuuuuuuuj!

_________________
Gola sisa je dobra sisa.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Kamenko
Offline
Avatar

Ukupno postova: 53
Lokacija: u parku kod sove
Spol: Muško Muško
Post Postano: 01.02.2008. 22:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

krava se zove Bisava, oli Marika...nema tih egzotičnih imena u mojoj štali. Very Happy

_________________
Guide me, I walk slow, stay right beside me, the devil's trying to find me
Hide me,hold up, I take that back, protect me and then give me the strength to fight back
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
freshLegica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 42
Lokacija: ispred laptopa
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 10.02.2008. 17:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

vidim su ovdje žene emancipirane,a muški samouvjereni..super ekipa.
ja se nikad nisam imala potrebu nabacivati nekomu,ugl.se skuzimo.
tak da nemam iskustva.al mislim da to nije problem kod samouvjernih likova,oni preuzmu ak su zainteresirani.
ali..kako se nabacivati samozatajnom tipu? ima i takvih,evo janupoznala jednog i nemam pojma!
mislim da bi se prstrasio da mu se direktno ponudim...hm...
muski.kako bi voljeli da vam se cura ponudi a da ne pomislite da je nimfomanka?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: