Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Parfemi

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
legica21
Offline
Avatar

Ukupno postova: 345
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 09.02.2011. 11:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

S obzirom da se oni bave proizvodnjom parfema... čisto sumnjam da je to onakav kakav bi kupili u parfumeriji...tj. možda mirisom je..ali ambalaža nije. Većinom se plaća samo ime.. Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
EXPERIENCE
Offline
Avatar

Ukupno postova: 39
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 09.02.2011. 22:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

PEGY je napisao/la (Pogledaj post): ›
cuki je napisao/la (Pogledaj post): › od 50 ml 185,50- svidja mi se, da li je to orginal

Shocked
Question

Da, baš i mene zanima? U stvari više me zanima zašto su parfemi toliko skupi!?
U jednoj knjizi D.Thomas sam pročitala da proizvodnja jedne boćice petice dođe 5 funti. Pa onda mi nije jasno kako dođu do nekih 600kn u trgovini.


Istina, nema razloga da su parfemi toliko skupi, no tolika visoka cijena je jer plaćate ime

Eto, mi smo dokazali da se mogu proizvesti i jeftinije i to čisti parfemi, po daleko nižoj

cijeni od toaletnih i parfemskih voda zvučnih imena.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
EXPERIENCE
Offline
Avatar

Ukupno postova: 39
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 09.02.2011. 22:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

legica21 je napisao/la (Pogledaj post): › S obzirom da se oni bave proizvodnjom parfema... čisto sumnjam da je to onakav kakav bi kupili u parfumeriji...tj. možda mirisom je..ali ambalaža nije. Većinom se plaća samo ime.. Smile


Tako je, ne bi kupili kao u parfumeriji jer naši proizvodi

nisu toaletne i parfemske vode po astronomskim cijenama,

nego isključivo čisti parfemi po znatno nižim cijenama.

Za manje novca dobijete vrhunsku kvalitetu.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MissTake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 8773
Lokacija: Somewhere over the Rainbow
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 10.02.2011. 21:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

po ovim cjenama ste niži od fm-a, a ako su to čisti parfemi osijek031.com smile jedva čekam da otvorite pa da pomirišim

_________________
► Play ♫♫♫ ılılllıllıı ♫♫♫ ılılllıllıı Pause ll

SVI SMO MI VUCO
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
EXPERIENCE
Offline
Avatar

Ukupno postova: 39
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 11.02.2011. 7:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

MissTake je napisao/la (Pogledaj post): › po ovim cjenama ste niži od fm-a, a ako su to čisti parfemi osijek031.com smile jedva čekam da otvorite pa da pomirišim


Na koje cijene mislite?

Svaki parfem prozveden kod nas je jedino čisti.

Ne proizvodimo parfeme s udjelom esencijalnih ulja manjim od 25%.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Galadrijel
Offline
Ukupno postova: 17
Lokacija: negdje na jugu
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 11.02.2011. 7:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

MissTake je napisao/la (Pogledaj post): › po ovim cjenama ste niži od fm-a, a ako su to čisti parfemi osijek031.com smile jedva čekam da otvorite pa da pomirišim



Ne bih se složila da su po cijenama niži od FM-a kad je FM parfem od 30 ml-103,00kn a parfem od 50 ml 145,00kn a za vrijeme akcija i niže....


I da na pomenem FM Group je firma koja je jedina na SVIJETU dobila licencu i certifikat da smije na taj način stavljati parfeme u promet. Firma koja proizvodi parfeme za FM Je Njemačkla Firma DROM Fragrance International koja proizvodi parfeme i za 80% najpoznatijih brendova pa je ista ta firma izdala certifikat i dala licencu FM-u. I još nešto taj EXPERIENCE sam mučka svoje "parfeme" i pravi sam nešto slično originalu a ne proizvodi za Lancome, Chanel.....niti su dobili dozvolu za to.


I pošto vidim da je izrečerna još jedna glupost....FM nema u ponudi toaletne vode.....već isključivo parfeme!!!!



Tko voli nek izvoli......

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Catharine
Offline
Avatar

Ukupno postova: 354
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 11.02.2011. 17:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

~ E baš si dobro rekla Galadrijel: "Tko voli, nek izvoli."...

1. Razumijem te da radiš za FM. ali moram priznati da ne znam što radi FM i tko im je dao certifikat i na temelju čega, ali isprobala sam nekoliko vaših 'parfema' koje sam baš kupila. Prije svega, testeri vam se razlikuju od onoga što prodajete u bočicama i to nisu parfemi što prodajete jer su prepuni alkohola, a ne mirisa! I što se onda dogodi? Alkohol je brzo hlapljiva tekućina, a s tom brzom hlapljivom tekućinom i miris brzo ishlapi. Miris je zaista vrlo sličan originalu, ali dobra priča je to što prodaje FM proizvode koje ne mogu nazvati parfemima jer to nisu. Osim toga, pogledaj malo vaše proizvode jer i oni imaju u svojim cjenicima i brošurama 'voćne toaletne vode', osim toga podjelu parfema na luksuzne ovakve i onakve da ne nabrajam dalje.

2. Što se tiče vašeg certifikata, DROM fragrances jedna je od 10 vodećih svjetskih proizvođača. Međutim, na certifikatu se jasno vidi da se FM parfemi rade u Poljskoj! Prema tome, kvaliteta parfema sigurno nije ista kao i DROM parfemi jer to nitko drugi nije potvrdio osim samog osnivača FM Group. Dakle, FM Group je sama sebi dodijelila certifikat i naravno da je jedina u svijetu s takvim certifikatom. Nadalje, nigdje nije navedeno da FM Group proizvodi parfeme za poznate kozmetičke kuće, nego to i dalje proizvodi tvrtka DROM fragrances. Artur Trawinski nigdje nije naveo na tom certifikatu u kojem se postotku koriste DROM mirisi u odnosu na ostale sastojke koje prodaje u bočicama. Samim tim što se testeri razlikuju od kupovnih 'parfema' već govore dovoljno u prilog tome da se radi o drukčijoj recepturi. Drugim riječima, FM radi loše kopije koje prodaje dobrom pričom da se radi o originalima koji imaju drukčije pakiranje.

3. U budućnosti, moj ti je savjet da prije nego nešto odlučiš prodavati budeš sigurna da znaš što prodaješ.

4. I još jedan savjet - prije nego pljuješ po konkurenciji, sjeti se da jednako tako netko može popljuvati i proizvode one tvrtke za koju ti radiš. Ako već pljuješ, onda budi sigurna da govoriš iz vlastitog iskustva.

I na kraju, danas sam isprobala Experience parfeme kojima sam oduševljena pa sam kupila i dečku i sebi. Jedva čekam proširivanje izbora parfema i preporučujem što više parfema sličnih Givenchy-evim recepturama (nitko sretniji od mene). Podržavam i ovakvu inicijativu osnivanja hrvatskog proizvoda.

_________________

www.myspace.com/venus4u
Anonymous
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MissTake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 8773
Lokacija: Somewhere over the Rainbow
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 11.02.2011. 20:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Hocete imati chloe i kenzo edua d ete ?
Da li se negdje mogu pomirisati parfemi?

_________________
► Play ♫♫♫ ılılllıllıı ♫♫♫ ılılllıllıı Pause ll

SVI SMO MI VUCO
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Galadrijel
Offline
Ukupno postova: 17
Lokacija: negdje na jugu
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 11.02.2011. 21:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Catharine je napisao/la (Pogledaj post): › ~ E baš si dobro rekla Galadrijel: "Tko voli, nek izvoli."...

1. Razumijem te da radiš za FM. ali moram priznati da ne znam što radi FM i tko im je dao certifikat i na temelju čega, ali isprobala sam nekoliko vaših 'parfema' koje sam baš kupila. Prije svega, testeri vam se razlikuju od onoga što prodajete u bočicama i to nisu parfemi što prodajete jer su prepuni alkohola, a ne mirisa! I što se onda dogodi? Alkohol je brzo hlapljiva tekućina, a s tom brzom hlapljivom tekućinom i miris brzo ishlapi. Miris je zaista vrlo sličan originalu, ali dobra priča je to što prodaje FM proizvode koje ne mogu nazvati parfemima jer to nisu. Osim toga, pogledaj malo vaše proizvode jer i oni imaju u svojim cjenicima i brošurama 'voćne toaletne vode', osim toga podjelu parfema na luksuzne ovakve i onakve da ne nabrajam dalje.

2. Što se tiče vašeg certifikata, DROM fragrances jedna je od 10 vodećih svjetskih proizvođača. Međutim, na certifikatu se jasno vidi da se FM parfemi rade u Poljskoj! Prema tome, kvaliteta parfema sigurno nije ista kao i DROM parfemi jer to nitko drugi nije potvrdio osim samog osnivača FM Group. Dakle, FM Group je sama sebi dodijelila certifikat i naravno da je jedina u svijetu s takvim certifikatom. Nadalje, nigdje nije navedeno da FM Group proizvodi parfeme za poznate kozmetičke kuće, nego to i dalje proizvodi tvrtka DROM fragrances. Artur Trawinski nigdje nije naveo na tom certifikatu u kojem se postotku koriste DROM mirisi u odnosu na ostale sastojke koje prodaje u bočicama. Samim tim što se testeri razlikuju od kupovnih 'parfema' već govore dovoljno u prilog tome da se radi o drukčijoj recepturi. Drugim riječima, FM radi loše kopije koje prodaje dobrom pričom da se radi o originalima koji imaju drukčije pakiranje.

3. U budućnosti, moj ti je savjet da prije nego nešto odlučiš prodavati budeš sigurna da znaš što prodaješ.

4. I još jedan savjet - prije nego pljuješ po konkurenciji, sjeti se da jednako tako netko može popljuvati i proizvode one tvrtke za koju ti radiš. Ako već pljuješ, onda budi sigurna da govoriš iz vlastitog iskustva.

I na kraju, danas sam isprobala Experience parfeme kojima sam oduševljena pa sam kupila i dečku i sebi. Jedva čekam proširivanje izbora parfema i preporučujem što više parfema sličnih Givenchy-evim recepturama (nitko sretniji od mene). Podržavam i ovakvu inicijativu osnivanja hrvatskog proizvoda.



1. Evo ovako da ti pojasnim: FM Group je Poljska firma koja je sklopila ugovor s Njemačkom firmom Drom Fragrance Internacional a oni su ima dali certifikat i licencu da smiju originalne parfeme stavljati u promet ali pod uvijetom da nisu u originalnoj ambalaži. Parfemi su uistinu vrhunski, trajni i kvalitetni i o tome uopće neću diskutirati dovoljno mi govori to što uspješno radim već 3 godine što nebi bilo moguće da prodajemo nekvalitetan proizvod....a evidentno je da ti radiš za dotićne pa si se našla pogođena.

2. Sama si dovoljno rekla.....samo je greška ta...da FM Group ne proizvodi parfeme u Poljskoj nego ih dobijaju iz Droma......toliko o tome...

3. ITEKAKO sam SIGURNA što ljudima prodajem i radim jer prije svega sam ja bila zadovljni korisnik a potom sam i počela raditi.

4. Ne pljujem konkurenciju...već samo iznosim točne činjenice.


I dalje kažem...tko voli nek izvoli...jer osobno nemam ništa protiv hrvatskih proizvoda...dapaće...sretno u biznisu!!!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Catharine
Offline
Avatar

Ukupno postova: 354
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 12.02.2011. 0:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

~ onak, ne da mi se uopće razgovarati i objašnjavati s nekim tko ne zna razliku između Č i Ć, a kamo li nešto drugo;

lijepo sam na kraju prethodnog posta napisala da sam danas tek isprobala parfeme i kupila dečku i sebi po 1 pa ti sad još jednom pročitaj ili se vrati u prvi razred pa ispočetka uči čitati

_________________

www.myspace.com/venus4u
Anonymous
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Galadrijel
Offline
Ukupno postova: 17
Lokacija: negdje na jugu
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 12.02.2011. 9:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pošto se iz svega navedenog vidi samo to da si ovdje kako bi nekoga bez razloga ocrnila i popljuvala a meni uistinu namjere nisu takve....ne pada mi više na pamet raspravljati se i prepucavati s ljudima poput tebe koja očigledno nema pametnijeg posla, nego svakom loncu biti poklopac....

...ali me opako živcira kada netko neprovjereno iznosi neistinu o nečemu o čemu očigledno ne zna dovoljno ili još gore misli da je najpametniji na svijetu i zna baš sve...

Ovdje je diskusija završena....barem s moje strane!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PEGY
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2664
Lokacija: Seychelles
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 12.02.2011. 9:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Catharine je napisao/la (Pogledaj post): › ~ onak, ne da mi se uopće razgovarati i objašnjavati s nekim tko ne zna razliku između Č i Ć, a kamo li nešto drugo;



Dakle ovo je vrh intelektualnog razmišljanja i iznošenja svojih stavova u jednoj debati kada ti ponestane pametnijih argumenata.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Catharine
Offline
Avatar

Ukupno postova: 354
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 12.02.2011. 11:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

PEGY je napisao/la: ›
Dakle ovo je vrh intelektualnog razmišljanja i iznošenja svojih stavova u jednoj debati kada ti ponestane pametnijih argumenata.


~ ne, nego mi se ne da raspravljati s nekim tko je uvjeren u to da je vrh vrhova i pljuje po konkurenciji bez da govori iz vlastitog iskustva i sam izvodi neprovjerene zaključke i onda još na kraju svega kaže kako netko drugi po njoj pljuje bez razloga, a kad joj se loptica vrati natrag na isti način, onda to ide na živce - like I care!;

kažem, probala sam i jedno i drugo, a vi sad malo razmislite - čista logika - ok DROM dostavlja 'parfeme', dakle radi ih za FM, ali receptura sigurno nije ista i to ne samo zbog imena, nego zbog profita! ne budite naivni...

ipak, oko jednog se slažemo - tko voli, nek izvoli!

_________________

www.myspace.com/venus4u
Anonymous
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
cuki
Offline
Ukupno postova: 51
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 13.02.2011. 9:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

[quote="EXPERIENCE"]
cuki je napisao/la (Pogledaj post): › mislim na coco chanel madmoiselle,poklonila bih ga ,znate li cijenu,hvala



Jeli cijena za taj parfem od 30 ml = 120,40 kn i od 50 ml = 185,50 kn, u redu?

Istina, akcijska je i traje do 14.veljače.
[/quote
mogu li dobit kontakt broj

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
cuki
Offline
Ukupno postova: 51
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 13.02.2011. 9:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

coco shanel madmoiselle-vas kontakt broj,gdje mogu ga nabaviti.hvala vam

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: