Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Kamenje koje govori: "Volim te!"

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
fairy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1955
Lokacija: Ššššššume
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 26.09.2007. 13:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ček ,jel se raspravlja o kamenčićima ili crncima?
Obožavam drago kamenje, poludrago, plemenite metale,,,,i ne mogu reći da će ova slika to promijeniti..,.

_________________
Riding high, when I was king
Played it hard and fast, cause I had everything
Walked away, won me then
But easy come and easy go
And it would end
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Elena_Os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1795
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 26.09.2007. 13:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Jadni ljudi..strašno..ova slika blata na licu će mi još duuugoo ostati u glavi..a na nju se nadovezala još jedna..slika tajkuna kako "svojim ŽENAMA" (čitaj zakonitoj ženi i skupim droljicama) daruje "kamen ljubavi" ..

_________________
Carpe diem! Idea Embarassed Embarassed
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bazooka_joe
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3237
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 26.09.2007. 14:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

fairy je napisao/la (Pogledaj post): › Obožavam drago kamenje, poludrago, plemenite metale,,,,i ne mogu reći da će ova slika to promijeniti..,.


Ja kažem da se svi ti materijali trebaju upotrijebiti u konkretnije svrhe (zlato je odličan vodič struje) a ne za glupo prstenje i ogrlice. U kokošinjcu od par milijardi kokošaka ionako se nećeš proslaviti s par lijepih perca...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
insomnia
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2665
Lokacija: Osijek-finally!!!
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 26.09.2007. 14:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

bazooka_joe je napisao/la: ›
Ja kažem da se svi ti materijali trebaju upotrijebiti u konkretnije svrhe (zlato je odličan vodič struje) a ne za glupo prstenje i ogrlice. U kokošinjcu od par milijardi kokošaka ionako se nećeš proslaviti s par lijepih perca...

pametno! slažem se u potpunosti!

_________________
Da se bojim skakavaca, ne bih bosa po livadi hodala!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fairy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1955
Lokacija: Ššššššume
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 28.09.2007. 8:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

bazooka_joe je napisao/la (Pogledaj post): ›
fairy je napisao/la (Pogledaj post): › Obožavam drago kamenje, poludrago, plemenite metale,,,,i ne mogu reći da će ova slika to promijeniti..,.


Ja kažem da se svi ti materijali trebaju upotrijebiti u konkretnije svrhe (zlato je odličan vodič struje) a ne za glupo prstenje i ogrlice. U kokošinjcu od par milijardi kokošaka ionako se nećeš proslaviti s par lijepih perca...


Ah gle srećo...ak ti imaš toliko para vodi si struju sa zlatnim žicama,,,,reži pršut oštricom od dijamanata ili što već,,,,nitko ti ne brani,,,,

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bazooka_joe
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3237
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 28.09.2007. 15:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

fairy je napisao/la: ›
Ah gle srećo...ak ti imaš toliko para vodi si struju sa zlatnim žicama,,,,reži pršut oštricom od dijamanata ili što već,,,,nitko ti ne brani,,,,


Hehe, imam zlatne konektore na zvučnoj i RAM modulima. Pinovi na procesoru - pozlata. Pametnome dosta.

Molim te, ne govori mi 'srećo', zvučiš kao da već jesi u menopauzi...

_________________
"We've arranged a global civilization in which most crucial elements profoundly depend on science and technology. We have also arranged things so that almost no one understands science and technology. This is a prescription for disaster. We might get away with it for a while, but sooner or later this combustible mixture of ignorance and power is going to blow up in our faces." - Carl Sagan
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: