Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Kad idem na posao, ja ....

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
saba
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1320
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 30.01.2008. 18:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

hmmm dakle

kad krenem na posp izdim ko sivnja jer znam da me čeka zajeban dan.... poso kao poso je okej .... 2 nas je u firmi i još gazda ja i lik s kojim radim smo si u okej odnosima al gazda jede govna.... onda lova je mala i neredovita, prekovremenog neplačenog pun kurac tako dakle i nema baš slobodnog vremena... najbolje u firmi kad nema gazde...

posao sam po sebi je okej al u ovakim uvjetima ga zamrziš jebiga



zato sam i u potrazi za nečim boljim.

_________________
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
morgan
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3963
Lokacija: gone to North Pole
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 30.01.2008. 20:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

trenutno sam bez posla pa baš i ne mislim, osim kako se dokopat nekog...

_________________
Zašto bi se izlagali mamurluku? Ostanite pijani
Kad čovjek umre, ne zna da je umro, i to je samo teško drugima.
Isto je i kada je čovjek glup.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Uma
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4727
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 31.01.2008. 8:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

meni se sere kad idem na posao!

_________________
Moj grade pored Drave...... osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
1step2far
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3262
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 31.01.2008. 9:13 
Naslov:  Re: Kad idem na posao, ja ....
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nije li to žalosno, ždereš se kad si nezaposlen jer nemaš para, dosadno ti je, osjećaš se jadno, a opet i kad si zaposlen se ždereš jer te maltretiraju šefovi i kolege, preopterećen si poslom i slabo te plaćaju. Još trebaš biti zahvalan što su te zaposlili. I naravno da nemaš izbora jer se novi posao ne nalazi lako.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Uma
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4727
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 31.01.2008. 9:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

1step2far je napisao/la: ›
Nije li to žalosno, ždereš se kad si nezaposlen jer nemaš para, dosadno ti je, osjećaš se jadno, a opet i kad si zaposlen se ždereš jer te maltretiraju šefovi i kolege, preopterećen si poslom i slabo te plaćaju. Još trebaš biti zahvalan što su te zaposlili. I naravno da nemaš izbora jer se novi posao ne nalazi lako.


Očaj! plus sve to što si rekla u što se potpunosti slažem s tobom, moja direktorica je notorna alkoholičarka,doslovno, kad je trijezna ima navale bjesa, i svi su oko nje nesposobni i retardirani. jedva cekam da mi istekne ugovor!

_________________
Moj grade pored Drave...... osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Loona
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3713
Lokacija: somewhere on Mars
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 31.01.2008. 12:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Zbilja ne znaš što je gore; biti bez posla ili imati posao koji mrziš..
A trenutna situacija kod nas je: šuti, radi i budi sretan da imaš šta raditi..

_________________
Svako rješenje ima problem.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pumpkin
Offline
Avatar

Ukupno postova: 978
Lokacija: od ćoška na pol puta
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 31.01.2008. 16:54 
Naslov:  Re: Kad idem na posao, ja ....
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Dok sam još radila u bivšoj firmi,svi su se divili, blago tebi, kako si se ti dobro uvalila, pa ti mora da imaš odličnu plaću, i bla, bla, pa de reci u povjerenju, kolka ti je plaća a? a? a?... Da ne duljim, firma je bila privatna, poslodavac poznat po čitavom gradu kao "ispravan čovjek", a mi u firmi na rubu živčanog sloma; Od slanja u pm. i u k. od ranog jutra čim uđeš u firmu, od "ispravnog" čovjeka, vrijeđanje, maltretiranje zbog stvari koje nemaju uopće veze s poslom, do njegove nesposobnosti da bilo što izorganizira, ili bilo što napravi da ne usere, a naravno, krivnja je uvijek bila naša. Bili smo stalno na minimalcu, i od toga nam je oduzimao na tobožnje gubitke koje smo mu napravili, prekovremeni su bili obavezni i nikad plaćeni, godišnji si mogao dobiti samo 10-tak dana u godini, samo kad on to dozvoli, sa telefonom pored sebe da kad on zove odmah dođeš u firmu, i kad se vratiš s godišnjeg moraš potpisati da si iskoristio cijeli godišnji koji ti po zakonu pripada. Na bolovanje ni pomišljati, a povišice, božićnice, i sl. zaboravi... A ja sam postala živi hodajući kostur. Dok nije došao dan kad se jednostavno više nisam htjela/mogla ustati iz kreveta, i kad sam ispunila svoju davnu želju i rekla: Napuši se k..., ja više neću doći osim po radnu knjižicu. Odonda mi je život postao divan. Kao da sam gulila robiju sve te godine.

_________________
Always remember you're unique, just like everyone else.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
1step2far
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3262
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 31.01.2008. 17:30 
Naslov:  Re: Kad idem na posao, ja ....
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ja priznajem da me tek nova funkcija ubija u pojam jer me zatupljuje. Kolege su zakon, tri muškarca, radio nam svira... Ali, za jedan dan slobodnog moram dati cijeli dnevni raspored, kako, zašto i kuda idem. Postala sam bezobrazna i ne javljam se na službeni mobitel poslije radnog dana i vikendom, već su se žalili na mene zbog toga. Ma, zaboli me. Nisam od onih koji žive za posao. Lijepo je imati para, naravno i kad pogledam da nitko od mojih prijatelja ne radi i da su se zavukli u kuću jer nemaju za kavu, moram se osjećati zadovoljno. Idem kuda hoću i mogu si kupiti sve što mi treba. Imam planove odseliti se u Njemačku kroz godinu-dvije pa ću valjda toliko izdržati na ovom radnom mjestu. Znam da bolje radno mjesto neću naći. Barem ne u svojem korumpiranom gradu.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PopCornStar
Offline
Ukupno postova: 34
Lokacija: K okretištu trajvana
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.02.2008. 14:21 
Naslov:  Re: Kad idem na posao, ja ....
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ja kad ti na posao idem mislim o tome da li ću i sutra ići na posao,žišku? Nažalost ,vremena su takva,opaka Sad Mad

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
sale car
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1305
Lokacija: Grad na Dravi
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.02.2008. 16:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ovako...

Ustajanje oko šest ujutro mi je teško... pogotovo u ovo zimsko doba kada je vani hlčadno a ja ispod toplog pokrivača... Ali opet... kada se sjetim atmosfere na poslu ( koja je opuštena i prijateljska ) nije mi teško ići... Premda ima dana kada znam da me čeka neko sranje od posla koje moram napraviti da mi i nije baš neki gušt ići na posao, ali opet sve je to za ljude...

Bitna mi je stabilnost na poslu... Tek sam počeo raditi i dobio sam ugovor na tri mjeseca, pa sam još, kako bi se reklo, na ledu... Moram se dokazivati i truditi... Plaća mi i nije toliko bitna, pošto živim kod roditelja, pa ne moram režije plaćati i sve što zahtjeva samostalni život... Tako da mi je trenutno najveća želja dobiti ugovor za stalno... ( premda ni to nije nešto super sigurno... ali barem nemam određeni rok trajanja ugovora... )

Slobodno me vrijeme također zanima... Radio sam u firmi u kojoj sam radio svaki dan 11 sati dnevno ( normalno radno vrijeme ) i tek svake druge subote slobodan... Svaka nedjelja neradna... To jednostavno nije život... tako da sam sa sadašnjih 8 sati dnevno i subotom šest sati super zadovoljan...

_________________
"... napokon mirni, napokon slobodni, napokon u svojoj državi, a sad smo siromašni..."
---Elemental - iz dana u dan---
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Loona
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3713
Lokacija: somewhere on Mars
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 13.02.2008. 16:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mi koji radimo kukamo, oni koji ne rade ubili bi za naše poslove i tako u krug.. nažalost, poznam možda dvije osobe koje baš vole ono što rade i uživaju u tome.. ostali svi kukaju i žale se, prvenstveno na nadređene, preko uredskih tračera i zabušanata zbog kojih oni koji rade svoj posao dobro i kvalitetno uvijek najebu, do čistačica koje kradu uredski materijal..
Idemo dalje!! osijek031.com smile

_________________
Svako rješenje ima problem.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
1step2far
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3262
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 26.02.2008. 7:55 
Naslov:  Re: Kad idem na posao, ja ....
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Imam još tri dana na ovom poslu pa mi istječe ugovor. Ovih dana mislim samo na to hoće li mi produžiti ugovor ili će biti tako pokvareni da mi samo kažu: "Gospodična, od danas ne radite za nas." zadnji dan. Ne mogu tražiti drugi posao dok radim jer nemam vremena i nadam se samo produžetku ugovora. Uglavnom, ne mogu dobiti nikakvu informaciju. Tako loš ugovor nisam imala ni dok sam konobarila za vrijeme studija. Držite mi palčeve!

_________________
Gola sisa je dobra sisa.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pavijan
Offline
Avatar

Ukupno postova: 413
Lokacija: oblokacija
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.02.2008. 9:31 
Naslov:  Re: Kad idem na posao, ja ....
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ja sam zadovoljan s poslom... plaća i napredovanje nisu nekakvi, ali radim ono što volim i nađe se slobodnog vremena... kolege su mi mladi i ok ljudi... još samo da posao nije stresan za poludit, ali šta se može...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MNOWAR
Offline
Ukupno postova: 159
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 26.02.2008. 10:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ujutro ustajem bez muke i nauke i krećem na posao u 6:25 ,, JUDAS PRIEST u autu do daske, posao je od 7 - 15, posla ima koliko ima obavi se to što se mora a onda ostatak radnog vremena uči se za postdiplomski doktorski studij tako da nikad nije dosadno na poslu , lova je relativna sve ovisi s kime se mjerite (850 €) ,okolina mi izgleda bezperspektivno i ljudi koje je pojelo vrijeme, napredovanje moguće ali ništa u kratkom vremenskom periodu ...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Igor_OS
Offline
Ukupno postova: 200
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.02.2008. 11:16 
Naslov:  Re: Kad idem na posao, ja ....
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Izgleda da sam jedan od onih rijetkih sretnika koji obožavaju svoj posao.

Radim ono što sam cijeli život htio, lova OK, slobodnih dana OK.
Radno vrijeme idealno za mene spavalicu, jedan tjedan 16-21.30 drugi tjedan 18-23.30, svaka treća subota 15-03 (slobodan petak i nedjelja), svaka treća nedjelja 15-01 (slobodan subotu i ponedjeljak), svaki treći vikend slobodan subotu i nedjelju Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: