Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Samo reci ne-a kako?!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
tux
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2376
Spol: Muško Muško
Post Postano: 31.08.2008. 11:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Monstrum je napisao/la: ›
ja i dalje ne pušim Smile od 1.1.2008. pa do sad nisam ni jednu pljugu zapalio Smile hehe evo bit će skoro 8 mjeseci bez duvana i super mi je Smile
bravo bravo,mozes svim ovisnicima biti uzor osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
1step2far
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3262
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 31.08.2008. 13:07 
Naslov:  Re: Samo reci ne-a kako?!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Strašno volim slatko i ne znam kako prestati jesti slatko.
Kavu ne pijem, ne pušim, ne pijem alkohol (često), pa valjda si s nečim mogu skratiti život.

_________________
Gola sisa je dobra sisa.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
morgan
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3963
Lokacija: gone to North Pole
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 31.08.2008. 19:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

1step2far je napisao/la: ›
Strašno volim slatko i ne znam kako prestati jesti slatko.

dijelimo istu strast...i ne vidim razloga zašto bi odustali od toga.jel ti smeta?jel ti bude loše? ak oje odgovor na oboje NE onda se vidimo sa jednom 400 gramskom Toblerone....jednom...nekad Smile

_________________
Zašto bi se izlagali mamurluku? Ostanite pijani
Kad čovjek umre, ne zna da je umro, i to je samo teško drugima.
Isto je i kada je čovjek glup.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lavic
Offline
Ukupno postova: 835
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 31.08.2008. 21:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zasto bi slatko bilo ovisnost?

Ja srecom nemam problema sa klasicnim ovisnostima 20-tog stoljeca (droga, alkohol, cigarete), al zato imam problem sa ovisnoscu "novog svijeta" - internetom... previse vremena provodim na njemu, al eto

_________________
http://slavonija-baranja.net
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Dylan
Offline
Avatar

Ukupno postova: 818
Lokacija: New York
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 31.08.2008. 23:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ja pijem pušim i tu i tamo pušim travu, što nije droga i puca mi kurac jer mi je super
i nisam ovisan

_________________
People are crazy and times are strange
I'm locked in tight, I'm out of range
I used to care, but things have changed
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
roca
Offline
Avatar

Ukupno postova: 317
Lokacija: osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 01.09.2008. 10:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

legica_os je napisao/la: ›
Kad sam prije dvije godine saznala da mi stari ima rak pluća,život mi se promijenio iz korjena...
Medjutim,trpila sam to koliko sam mogla do prije par tjedana...i onda sam saznala da je još gore od gorega stanje i još k tome sto ostalih problema i počela sam uzimati helexe za smirenje...ajde ono jedan ali znala sam po 4-5 komada uzet,bila sam ko napušena,sve mi je bilo usporeno,ništa nisam jela... samo spavala i cugala...
nisam si mogla pomoći,ispričavam se svima koji me znaju...zbog ovoga...nisam takva inače...rekla sam si dosta bi bilo,baci te tablete možeš i bez njih....i eto ne pijem već tjedan dana,zato cugam već tih 10dana bez prestanka...žao mi je...uništavam si život,a ne mogu si pomoći Sad

tebe treba dobro našamarati, zakljujčati te u tvoju sobu, zabraniti ti izlaske, oduzeti mobitel i internet na jedno vrijeme, oduzeti sav make-up i ostale pizdarijice okojima su "ovisne" djevojčice tvojih godina. kakav fucking helex s 22 godine???? Sigurna sam da je tvoj otac (zbog kojeg sve to radiš) jako ponosan na tebe. Exceuse my French.

_________________
Dogs think they are human, cats think they are God.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lavic
Offline
Ukupno postova: 835
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 01.09.2008. 11:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Dylan je napisao/la (Pogledaj post): › ja pijem pušim i tu i tamo pušim travu, što nije droga i puca mi kurac jer mi je super
i nisam ovisan


normalno da ti to nije droga kad nemas u glavni nista pa nemozes sam zakljuciti sta je sta... zalosno je sto ovakih idiota kao sto si ti ima sve vise ... al ko vas hebe, idiotima pomoc netreba pruziti, nek se truju Laughing Laughing Laughing Laughing

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Dylan
Offline
Avatar

Ukupno postova: 818
Lokacija: New York
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 01.09.2008. 13:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

lavic je napisao/la: ›
Dylan je napisao/la (Pogledaj post): › ja pijem pušim i tu i tamo pušim travu, što nije droga i puca mi kurac jer mi je super
i nisam ovisan


normalno da ti to nije droga kad nemas u glavni nista pa nemozes sam zakljuciti sta je sta... zalosno je sto ovakih idiota kao sto si ti ima sve vise ... al ko vas hebe, idiotima pomoc netreba pruziti, nek se truju Laughing Laughing Laughing Laughing

uf sada si mi ga smjestio...

_________________
People are crazy and times are strange
I'm locked in tight, I'm out of range
I used to care, but things have changed
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Loona
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3713
Lokacija: somewhere on Mars
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 03.09.2008. 21:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

roca je napisao/la: ›
legica_os je napisao/la: ›
Kad sam prije dvije godine saznala da mi stari ima rak pluća,život mi se promijenio iz korjena...
Medjutim,trpila sam to koliko sam mogla do prije par tjedana...i onda sam saznala da je još gore od gorega stanje i još k tome sto ostalih problema i počela sam uzimati helexe za smirenje...ajde ono jedan ali znala sam po 4-5 komada uzet,bila sam ko napušena,sve mi je bilo usporeno,ništa nisam jela... samo spavala i cugala...
nisam si mogla pomoći,ispričavam se svima koji me znaju...zbog ovoga...nisam takva inače...rekla sam si dosta bi bilo,baci te tablete možeš i bez njih....i eto ne pijem već tjedan dana,zato cugam već tih 10dana bez prestanka...žao mi je...uništavam si život,a ne mogu si pomoći Sad

tebe treba dobro našamarati, zakljujčati te u tvoju sobu, zabraniti ti izlaske, oduzeti mobitel i internet na jedno vrijeme, oduzeti sav make-up i ostale pizdarijice okojima su "ovisne" djevojčice tvojih godina. kakav fucking helex s 22 godine???? Sigurna sam da je tvoj otac (zbog kojeg sve to radiš) jako ponosan na tebe. Exceuse my French.

@Legica_os: Kao prvo Helexi nisu tablete za smirenje nego se koriste za liječenje anksioznosti, tako da si totalno fulala tablete za početak.. Ako ti je već bilo tako onda si trebala kod psihijatra otići, s njime popričati, pa da ti on prepiše neku terapiju. Npr. dr. Grgić Mirela je odlična psihijatrica.
@Roca, svi smo mi drugačiji i različito se nosimo s problemima oko nas, tako da čisto sumnjam da bi joj oduzimanje stvari pomoglo. Pomogao bi joj jedan kvalitetan razgovor sa nekom stručnom osobom, pa ako je već za uzimati lijekove onda neka to barem bude pod nadzorom..

_________________
Svako rješenje ima problem.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: