Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Samo reci ne-a kako?!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
fairy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1955
Lokacija: Ššššššume
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 21.09.2007. 9:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

allein je napisao/la (Pogledaj post): › Okus cigarete je sve samo ne fin i divan. Naprotiv.
Hvalevrijedna je svaki pokušaj ostavljanja cigareta. Srećom se nikad nisam bavio pušenje cigareta, mogu samo prenijeti što su mi drugi ljudi rekli kako su prestali. Jednostavno nisu više pušili. Nikakve žvake, flasteri, postepeno prestajanje, ništa ne pomaže nego jednostavno kažeš da nećeš više i basta! Normalno da će biti bad par dana dok se tijelo privikne (dio ovisnosti je fizički, a dio psihički) na promjenu, ali poslije toga je sve ok. Ako imaš dobru motivaciju i razlog, onda ne bi trebao biti problem.
Samo nemoj početi manijakalno jesti zato što nemaš što raditi sa sobom Smile

Da se nadovežem,,,nisam manijakalno jela jer nisam imala što raditi,,,nego zato što sam bila staaaalno gladna,,,cigarete te zatvore,,posebno s kavicom,,,,ja sam stalno bila gladna,,,ali nije me to obeshrabrilo jer sam se na to pripremila,,,,

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
insomnia
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2665
Lokacija: Osijek-finally!!!
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 21.09.2007. 9:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

fairy je napisao/la: ›
nisam manijakalno jela jer nisam imala što raditi,,,nego zato što sam bila staaaalno gladna,,,cigarete te zatvore,,posebno s kavicom,,,,ja sam stalno bila gladna,,,

da, pa to si i ja kontam... još da i na dijetu idem.. to mi je ipak psihički too much.. Very Happy
CatCloe je napisao/la: ›
itekako je štetno za zdravlje i uništava nosnu sluznicu. također itekako izaziva ovisnost, a zbog nekih vrsta kapi sepada na doping testu..

no pa to nisam znala... Exclamation nešto kao alkoholičari i sirup za kašalj..

_________________
Da se bojim skakavaca, ne bih bosa po livadi hodala!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 21.09.2007. 9:52 
Naslov:  Re: Samo reci ne-a kako?!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Prije dvije godine, il tri sam presto pušit, to je trajalo točno 17 dana, odnosno dok se prvi put nisam napio, nisam koristio nikake preparate za prestajanje tipa žvaki, flastera , magneta, hipnoze bla bla bla, samo sam rekao dosta, i onda sam se nakon 17 dana napio i odma začvaljio pljugu, odonda pušim još više, al reko sam prestat pušit kad završim faks jer pušim već 10 godina i kontam da katranom sa pluća mogu asfaltirat cestu, kako reći ne pa jednostavno neću više i to je to, tako sam presto i pušit travu koju sam pušio 7 godina, intenzivno, reko ne i evo ne pušim već dosta dugo, tako sam presto i konzumirat kemiju, reko ne i točka, jedino nemogu prestat pit, nemože proć ni jedan izlazak da se ja ne rastavim na sastavne dijelove, nevalja Rolling Eyes

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fairy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1955
Lokacija: Ššššššume
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 21.09.2007. 9:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

E, šteta, ali kužiš u tome puno ljudi griješi,,,konta ah sinoć sam pušio i sad sam opet pušač,,,ne, ne odmah odustat,,,,to ne znači da opet pušiš nego da si sinoć s ekipom pušio i da ste se baš dobro proveli i to je to...

_________________
Riding high, when I was king
Played it hard and fast, cause I had everything
Walked away, won me then
But easy come and easy go
And it would end
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 21.09.2007. 10:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

fairy je napisao/la (Pogledaj post): › E, šteta, ali kužiš u tome puno ljudi griješi,,,konta ah sinoć sam pušio i sad sam opet pušač,,,ne, ne odmah odustat,,,,to ne znači da opet pušiš nego da si sinoć s ekipom pušio i da ste se baš dobro proveli i to je to...


Ne, upravo krivo, ako si rekao da prestaješ pušit onda prestaješ pušit, nema tu e sad ću zapalit jednu, pa će sljedeći put bit e saću dve, pa iza toga, ma pušiću samo kad idem van, pa zapravo skontaš da ti je prva stvar ujutro kad se probudiš začvaljit bateriju (čitaj cigaretu), nema tu ovo ono, il si pušač i pušiš il nisi i nećeš ju više strpat u čvalje pa neznam za koju cijenu.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fairy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1955
Lokacija: Ššššššume
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 21.09.2007. 10:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

da u pravu si, ali nisi me shvatio što sam željela reći,,,to što si navečer izašao van i pušio nije znak da opet pušiš i da sutra moraš i prekosutra pušit,,,,kontaš....prerano si odustao,,,to sam mislila,,,

_________________
Riding high, when I was king
Played it hard and fast, cause I had everything
Walked away, won me then
But easy come and easy go
And it would end
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 21.09.2007. 10:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

fairy je napisao/la (Pogledaj post): › da u pravu si, ali nisi me shvatio što sam željela reći,,,to što si navečer izašao van i pušio nije znak da opet pušiš i da sutra moraš i prekosutra pušit,,,,kontaš....prerano si odustao,,,to sam mislila,,,


Ma da kontam si ja to, nisam ja ni pušio sljedećih par dana dok se opet nisam uvatio knjige, pa kava pa aj pogodi šta, i onda sam si rekao, pušiću dokle god studiram al čim dobijem onaj komad papira zvan diploma na kojem piše dipl. ing. baj baj pljuge, nema smisla prestajat pušit dokle god studiram jer jedino pljugom mogu smirit uzavrele živce koje profesori redovito potiču na prekomjeran rad

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
insomnia
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2665
Lokacija: Osijek-finally!!!
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 21.09.2007. 10:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Monstrum je napisao/la: ›
pušiću dokle god studiram al čim dobijem onaj komad papira zvan diploma na kojem piše dipl. ing. baj baj pljuge, nema smisla prestajat pušit dokle god studiram jer jedino pljugom mogu smirit uzavrele živce koje profesori redovito potiču na prekomjeran rad

ja sam na samom kraju faksa, ne učim više ništa.. to sam i ja govorila.. vjeruj, uvijek se nađe nešto drugo zbog čega ćeš htjeti zapaliti.. ispriku nađeš u sekundi!

_________________
Da se bojim skakavaca, ne bih bosa po livadi hodala!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 21.09.2007. 10:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

insomnia je napisao/la (Pogledaj post): ›
Monstrum je napisao/la: ›
pušiću dokle god studiram al čim dobijem onaj komad papira zvan diploma na kojem piše dipl. ing. baj baj pljuge, nema smisla prestajat pušit dokle god studiram jer jedino pljugom mogu smirit uzavrele živce koje profesori redovito potiču na prekomjeran rad

ja sam na samom kraju faksa, ne učim više ništa.. to sam i ja govorila.. vjeruj, uvijek se nađe nešto drugo zbog čega ćeš htjeti zapaliti.. ispriku nađeš u sekundi!


I ja sam na samom kraju faksa i ako sam sam sebi obećao da ću prestat pušit to ću i napravit, 100%, iskreno već mi se pomalo i gade pljuge, onaj odvratni okus u ustima, pogotovo ujutro, ko da mi se mačka posrala u usta, fuj, prestat ću pušit isključivo zbog zdravlja jer mi se kapacitet pluća toliko smanjio da jedva dišem Very Happy, nemogu pretrčat 50 metara da ne crknem i ne kašljem dulje nego što sam trčo, evo ove godine na moru ronim ti je tako, odem na 3 metra a pluća oće van da skoče, užas

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
insomnia
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2665
Lokacija: Osijek-finally!!!
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 21.09.2007. 10:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Monstrum je napisao/la: ›
I ja sam na samom kraju faksa i ako sam sam sebi obećao da ću prestat pušit to ću i napravit, 100%, iskreno već mi se pomalo i gade pljuge, onaj odvratni okus u ustima, pogotovo ujutro, ko da mi se mačka posrala u usta, fuj, prestat ću pušit isključivo zbog zdravlja jer mi se kapacitet pluća toliko smanjio da jedva dišem Very Happy, nemogu pretrčat 50 metara da ne crknem i ne kašljem dulje nego što sam trčo, evo ove godine na moru ronim ti je tako, odem na 3 metra a pluća oće van da skoče, užas

da, ma pričaj mi.. deda od 70 god je po tom pitanju u boljem stanju od mene.. Very Happy ajde, nek ti je sa srećom ondak, iako.. mind my words! ma potrebna je volja.. koju ja nemam! Rolling Eyes

_________________
Da se bojim skakavaca, ne bih bosa po livadi hodala!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
CatCloe
Offline
Ukupno postova: 3252
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 21.09.2007. 10:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

insomnia je napisao/la: ›
CatCloe je napisao/la: ›
itekako je štetno za zdravlje i uništava nosnu sluznicu. također itekako izaziva ovisnost, a zbog nekih vrsta kapi sepada na doping testu..

no pa to nisam znala... Exclamation nešto kao alkoholičari i sirup za kašalj..

mislim da je efedrin u pitanju Rolling Eyes

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
insomnia
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2665
Lokacija: Osijek-finally!!!
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 21.09.2007. 10:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

CatCloe je napisao/la: ›
insomnia je napisao/la: ›
CatCloe je napisao/la: ›
itekako je štetno za zdravlje i uništava nosnu sluznicu. također itekako izaziva ovisnost, a zbog nekih vrsta kapi sepada na doping testu..

no pa to nisam znala... Exclamation nešto kao alkoholičari i sirup za kašalj..

mislim da je efedrin u pitanju Rolling Eyes

ajde nemoj ti onda više te kapi koristiti.. Wink ma kontam da nema u čemu nema nekih sastojaka koji te tjeraju da se navučeš.. tako su današnji proizvodi i osmišljeni..

_________________
Da se bojim skakavaca, ne bih bosa po livadi hodala!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
CatCloe
Offline
Ukupno postova: 3252
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 21.09.2007. 11:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ma zašto osijek031.com smile nije mi ništa.... heheheh :
insomnia je napisao/la: ›
CatCloe je napisao/la: ›
insomnia je napisao/la: ›
CatCloe je napisao/la: ›
itekako je štetno za zdravlje i uništava nosnu sluznicu. također itekako izaziva ovisnost, a zbog nekih vrsta kapi sepada na doping testu..

no pa to nisam znala... Exclamation nešto kao alkoholičari i sirup za kašalj..

mislim da je efedrin u pitanju Rolling Eyes

ajde nemoj ti onda više te kapi koristiti.. Wink ma kontam da nema u čemu nema nekih sastojaka koji te tjeraju da se navučeš.. tako su današnji proizvodi i osmišljeni..

ma zašto osijek031.com smile nije mi ništa.... heheheh osijek031.com smile tamdararararam
makaroni sa sirom, spilja na zapadnoj obali, mali kućni gnomi koji kradu čarape.... uživam u pogledu... na vulkanske erupcije... kontam, doći će godot kad tad... mamumu... osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Loona
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3713
Lokacija: somewhere on Mars
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 21.09.2007. 11:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ja mislim, zapravo sam sigurna, da se čovjek može svega riješiti, pitanje je samo da li to i koliko jako želi..
Potrebna je samo jaka volja.. ali opet, to ovisi od osobe do osobe.. neki jednostavno neće pod izgovorom: ne mogu, slab sam, loše mi je bez toga i bla bla.. gluposti..

_________________
Svako rješenje ima problem.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 31.08.2008. 10:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ja i dalje ne pušim Smile od 1.1.2008. pa do sad nisam ni jednu pljugu zapalio Smile hehe evo bit će skoro 8 mjeseci bez duvana i super mi je Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: