Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



paraziti drustva

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
fairy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1955
Lokacija: Ššššššume
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.09.2007. 12:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

bazooka_joe je napisao/la (Pogledaj post): ›
fairy je napisao/la: ›
joj de molim te..šta si ti? Puritanac???'???Šta kao tebi je izrazito drago da svojim radom možeš pridonijeti blagostanju i napretku bla bla, truć truć,,,i boriš se za mir u svijetu...bla bla...


Ne, nisam puritanac (?!), hehe. A ovo ostalo - da.
Iako nemam nekakvih idealističkih motiva, u igri je čista logika. Kada bi smo svi radili onako kako je i zamišljeno pri izglasavanju zakona i stvaranju države (za što su neki ginuli), društvo bi funkcioniralo puno bolje nego sada. Treba samo izbaciti tu glupost o 'krađi od države kad ona ionako krade nas' iz glave.
Naravno da imamo velik PDV i prirez i doprinose kad bi svi najrađe krali...

hmmm,,,,joj pa ja sam gjozna jedna osoba,,,meni baš super kada nešt ne moram platit ili se izvučem da ne platim ili nešt,,,,gjozan sam građanin,,,zato živim u šumi,,,

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bazooka_joe
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3237
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.09.2007. 12:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

fairy je napisao/la: ›
hmmm,,,,joj pa ja sam gjozna jedna osoba,,,meni baš super kada nešt ne moram platit ili se izvučem da ne platim ili nešt,,,,gjozan sam građanin,,,zato živim u šumi,,,


Yok, nisi grozna osoba, samo neodgovoran građanin. Kao takvoj - oduzeo bih ti pravo glasa i raspolaganja imovinom Very Happy

_________________
"We've arranged a global civilization in which most crucial elements profoundly depend on science and technology. We have also arranged things so that almost no one understands science and technology. This is a prescription for disaster. We might get away with it for a while, but sooner or later this combustible mixture of ignorance and power is going to blow up in our faces." - Carl Sagan
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fairy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1955
Lokacija: Ššššššume
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.09.2007. 12:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

bazooka_joe je napisao/la (Pogledaj post): ›
fairy je napisao/la: ›
hmmm,,,,joj pa ja sam gjozna jedna osoba,,,meni baš super kada nešt ne moram platit ili se izvučem da ne platim ili nešt,,,,gjozan sam građanin,,,zato živim u šumi,,,


Yok, nisi grozna osoba, samo neodgovoran građanin. Kao takvoj - oduzeo bih ti pravo glasa i raspolaganja imovinom Very Happy

Možžeeee,,,ionako ne volim glasovat jer ne pratim izbore pa ne znam ni za koga bih glasala i ni ne treba mi ništa,,,bravoooo ...evo kandidiraj se i glasam za tebe Bravo

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.09.2007. 12:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Monstrum je napisao/la: › Ma taj HRT je pljačka, plaćaš 70 kn
Hm, TV pretplata je uredjena kao porez na posjedovanje Tv prijamnika. Dakle, ne placa se pretplata na gledanje HRT-a, nego porez na posjedovanje Tv prijamnika. Doduse, druga je stvar sto je drzava raspodjelu tog poreza napravila tako da vecinu love pobere HRT, ali ako mene pitas - nemam nista protiv toga. Dolaskom Nove i pogotovo RTL-a potvrdjuje se, toliko puta ranije kritiziran, kvalitet HRT-a. HRT je produkcijski, kvalitativno i idejno parsecima udaljen od Nove, a pogotovo od konzumeristickog smeca RTL-a. Doduse, moje misljenje se temelji na situaciji od prije dvije godine, od kada vise ne gledam TV, tako da se moze uzeti s rezervom. ;-)

Citat: › Telefon, katastrofa i pljačka, evo čitam sa svog računa,
- pretplata 60kn +
- adsl64kn +
Evo zakon fora... Iskon DUO akcijski paketi. Prejebeno dobra stvar. 170kn, NEMA VISE PRETPLATE, dobijes 2Mbita flatrate (neogranicenog) Interneta, telefon i jos kojekakvih djidja. IMHO, trenutno najbolja ponuda na TKC trzistu u nas... Presao bih jos jucer na to, ali mene jebe to sto tu uslugu jos ne pruzaju u naselju gdje zivim. Sad Hebiga, sranje, sranje...

Citat: › - mobitel 60kn +
Huh, meni je mobitel dosta veci. U biti, najskuplja pojedinacna stavka rezija mi je taj lopovluk. Volio bih da netko kaze gdje im j tocka isplativnosti po korisniku, cisto da se vidi koliko nas deru. Govnari!

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.09.2007. 13:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leteci mungos je napisao/la (Pogledaj post): ›
Citat: › - mobitel 60kn +
Huh, meni je mobitel dosta veci. U biti, najskuplja pojedinacna stavka rezija mi je taj lopovluk. Volio bih da netko kaze gdje im j tocka isplativnosti po korisniku, cisto da se vidi koliko nas deru. Govnari!


I ja bi to volio vidit, što ti kažeš lopovluk, ma lopovluk na kvadrat, govnari Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
toni
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2180
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.09.2007. 13:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leteci mungos je napisao/la: ›
Monstrum je napisao/la: › Ma taj HRT je pljačka, plaćaš 70 kn
Hm, TV pretplata je uredjena kao porez na posjedovanje Tv prijamnika. Dakle, ne placa se pretplata na gledanje HRT-a, nego porez na posjedovanje Tv prijamnika. Doduse, druga je stvar sto je drzava raspodjelu tog poreza napravila tako da vecinu love pobere HRT, ali ako mene pitas - nemam nista protiv toga. Dolaskom Nove i pogotovo RTL-a potvrdjuje se, toliko puta ranije kritiziran, kvalitet HRT-a. HRT je produkcijski, kvalitativno i idejno parsecima udaljen od Nove, a pogotovo od konzumeristickog smeca RTL-a.


Jest, ali zasto se ondak financiraju i reklamama ?? super mi je prije dnevnika pogledat pošto je pašteta. Smile)

ajd bar za vrijeme filmova nema reklama.. bar nesto.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lufus
Offline
Ukupno postova: 2044
Spol: Muško Muško
Post Postano: 27.10.2007. 12:07 
Naslov:  Re: paraziti drustva
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

U Zagrebu je naplata parkinga produžena za 1 sat pa se tako sad u svim zonama naplaćuje od 7 do 21, a subotom od 7 do 15, nadam se da nas neće zadesiti ista sudbina.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Maks
Offline
Ukupno postova: 25
Lokacija: dunav i njegove obale
Spol: Muško Muško
Post Postano: 28.10.2007. 14:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

lufus je napisao/la: ›
U Zagrebu je naplata parkinga produžena za 1 sat pa se tako sad u svim zonama naplaćuje od 7 do 21, a subotom od 7 do 15, nadam se da nas neće zadesiti ista sudbina.

uvjek je malo novaca a jedan sat dulje znaci i vecu zaradu a pogotovo ako ne procitas do kada se naplacuje parkiranje naucis da je do 20 a ono do 21 pe eto ti kazne tako se to radi u nemoralnom drustvu ....

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: