Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Sponzoruse, sponze, sponzorstvo...

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
kopile
Offline
Avatar

Ukupno postova: 655
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 18.09.2007. 15:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ja o njoj uopće ne razmišljam kao prvo.Ja sam nju samo naveo kao eklatantan primjer,a onda su određene individue izjavile da ona nije sponzoruša jer zarađuje novac kao model ,mislim stvarno smiješno.

_________________
Kill'em all let god sort'em out
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Blofeld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 636
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.09.2007. 15:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Evo da se i ja izjasnim o tim sponzorušama i ženskom sređivanju, kad sam već započeo s ovom raspravom.

Moram reći jednu stvar - da imam vremeplov, vratio bih se u prošlost, recimo 1980., u Seattle, i ubio Kurta Cobaina. Taj je kriv za sve.

Naime, kriv je što su u vrijeme moje zlatne mladosti djevojke oblačile vijetnamke i čizme Dr. Martens, a bilo ih je sramota šminkati se. Iako sam ja to tada smatrao pametnim, nije trebalo dugo da shvatim da mi je Kurt ukrao dio mladosti.

Eto, ne samo da je glupavo podcijenjivati fizički izgled, još je gluplje to opravdavati nekom željom da se na taj način ispadne cool, pametan, obrazovan, pun razumijevanja, protiv materijalizma, i ostala sranja. Stilizacija vezana za glazbu koju osoba sluša, djetinjast je koncept.

Glede tih sponzoruša, ako je plaćanje cuge nekoj curi znak da je ona sponzoruša, onda ne znam šta će ovi moji prijatelji misliti kad im slijedeći put budem iz čista mira platio piće, što često činim. Valjda će mi morati istaknuti da se samnom druže zbog ugodnog društva, a ne da izvuku par besplatnih cuga. Blesavoća. Sponzoruša može postati isto samo ako se uda za nekog frajera, a potom provede život ne radeći ništa. No isto vrijedi i za sve druge članove našeg novokomponovanog društva, recimo lažne umirovljenike, jer i oni su sponzoruše i kurve, samo je sponzor netko drugi.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 18.09.2007. 15:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

DonQuijote je napisao/la: › a još je i gadna.
to ona manekenka sto ima onako malo buljave oci i bradu a'la Kirk Douglas?!

Proguglah... hm... riba je potvrdila moju tezu da je, ukoliko zelis biti profesionalni trener, najbolje biti osobni trener poznatim pevaljkama, manekenkama i slicno. Tucas ribe za kojima svi sline (a papci se ubijaju od truda i samo sline), a nemas obavezu pojavljivanja na kojekakvim primanjima, izdrzavanja djeteta (ako se omakne) i generalno gledano i dalje mozes nastaviti sa svojim non-celeb zivotom...

Prava win-win situacija...


Zadnja promjena: Leteci mungos; 18.09.2007. 15:57; ukupno mijenjano 1 put.

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
legica_os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4562
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 18.09.2007. 15:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Blofeld je napisao/la: ›
...onda ne znam šta će ovi moji prijatelji misliti kad im slijedeći put budem iz čista mira platio piće, što često činim.

sponzoru osijek031.com smile

_________________
osijek031.com smile Sada sam shvatila da ti je bilo teško,dok sam te varala,lagala te sa smiješkom,šta mogu kada sam
takva, rođena sa greškom osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kopile
Offline
Avatar

Ukupno postova: 655
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 18.09.2007. 15:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Blofeld je napisao/la: ›

No isto vrijedi i za sve druge članove našeg novokomponovanog društva, recimo lažne umirovljenike, jer i oni su sponzoruše i kurve, samo je sponzor netko drugi.
Ti i svi drugi koji plaćaju porez su njihovi sponzori.

_________________
Kill'em all let god sort'em out
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
toni
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2180
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.09.2007. 16:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leteci mungos je napisao/la: ›
Dakle, formula je jednostavna - postoje ljudi koji su stvarni i veliki sponzori, postoje zene koje javno prihvacaju ulogu sponzorushe. Jasno, postoje i zene kojima to nije bitno, kao i muskarci koji se mogu "okruziti lijepim zenama" i bez novca.


ma hajde:) SVE zene prihvacaju ulogu 'sponzoruse' bez obzira na materijalno stanje.. jerbo je drustveno prihvaceno i normalno da mushko placa pice/veceru/putovanje/itd..

Citat: ›
Doduse, postojali su oni koji su se mogli ogrebati i priskrbiti si nesto vise bogatstva (samim time i privuci ponesto lijepih zena), ali o njihovom ponasanju se malo govorilo i malo javno pisalo, buduci da je to smatrano drustveno stetnim devijantnim ponasanjem, a oni skloni tome su nazivani skorojevicima, snobovima i burzoaskim parazitima.


gle.. ako pricamo o 'profesionalnim' sponzorusama, onda ok. ali ja sam jos uvjek uvjerenja da kod 'normalnih' cura ipak mora postojati onaj 'medjusobni pogled' da se nesto dogodi..

Citat: ›
A onda su dosle '90te...


..tužne i nesretne.. Wink

Citat: ›
price o boljem zivotu, blagodatima kapitalizma, price o ispunjenu americkih, njemackih i inih snova... ljudi, ovce kakve vec jesu, posisali su tu pricu (posoljenu s ponesto nacionalizma, nacionalne mrznje i ostalim zacinima koja su u svjetskim razmjerima ionako na izdisaju).


cekaj, hoces reci da je bilo bolje prije ? kad su svi bili jednako bogati(siromasni) ? pa nismo svi jednaki.. nekome je vrhunac zadovoljstva drzavna sluzba.. a neko tezi necem visem.. i ima mogucnost da svojom sposobnoscu to i pokusa realizirat. sto je po meni dobro.

drugih par rukava je sto to bas i ne funkcionira kako sam opisao, odnosno kako bi trebalo.


Citat: ›
Kao rezultat te fekalne kashe imamo situaciju gdje postoje likovi koji glume onih 5%, i nepromijenjenu situaciju s prirodnom zenskom (ljudskom) ljepotom. Dakle, pojavili su se likovi koji mogu, ili se prave da mogu, pruziti vise zivotnih uzitaka... recimo da se pojavilo onih 5%, iako se zapravo radi o totalnom fakeu, tzv. balkanskom jetsetu, koji varira od nacionalnog pseudojetseta o kojem se moze gledati na TVu, do lokalnog pseudojetseta (gdje se u jednom gradu srednje velicine zna tocno tko vozi koji auto i koliko nekretenina ima), do mikro razine, gdje nezaposleni dize kredit kako bi kupio auto koji je bolji od njegovog susjeda...


fejekri se brrrrrrrzo prepoznaju.. i ne mogu opstati pa cak ni ako o njima sudi zenski mozak. Laughing



Citat: ›
Buduci da lijepih zena ima jednako, ako ne i vise (racunamo li napredak kozmeticke industrije i industrije atributivnih plasticnih opsjena), jasno je da postoje i one lijepe zene koje svojim vanjskim obiljezjima zele maksimizirati kolicinu zivotnih uzitaka...

Buduci da postoje zivotni uzici koji se ne mogu kupiti novcem (npr. tvrd i sposoban kurac, kvalitetni razgovori uz veselo pucketanje vatrice, ...) dio lijepih zena (osoba) kojima su to prioriteti one zivotne uzitke koji se mogu kupiti novcem stavlja u drugi plan.


dobitna kombinacija je te dvije osobine zajedno.. jos ako znas ispricat koji vic, biti samopuvjeren u nastupu, lijepo se nasmijesit, ignorirat ribe koje traze sponzora po birtijama... eeeee, onda postajes interesantan i onim, nazovi, normalnim djevojkama...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.09.2007. 16:08 
Naslov:  Re: Sponzoruse, sponze, sponzorstvo...
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Moram priznat da sam iznenađen silnim postovima o dotičnim gospojama, eto lagano vrebam iz prikrajka i čekam priliku da se ubacim........ja ću probat okarakterizirat dotične sponzoruše u par riječi, kako bi ih recimo opisalo dijete od cca 8-10 godina jerbo trenutno se tako osjećam, najeo sam se, popio 3 piva, načinjem četvrto i blaženi mi se osmjeh raznježio licem....dakle sponzoruše su tete kojima čike koji imaju bemveje i mercedese kupuju svašta da bi one bile sretne, onda kad tim čikama tete potroše sve novčiće, tete se razvedu od njih i nađu novog čiku koji ima novaca Very Happy, te tete nose jako jako kratke suknje i previše šminke i ne nose gaćice, čike im plaćaju da idu u skupe hotele i na Jahorinu i tamo rade s njima ono što mama i tata rade kad se vole, teta Pokos je sponzoruša i živi u skupoj kući a ne radi ništa Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
marrai
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1127
Lokacija: Os
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 18.09.2007. 16:16 
Naslov:  Re: Sponzoruse, sponze, sponzorstvo...
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Monstrum je napisao/la (Pogledaj post): › Moram priznat da sam iznenađen silnim postovima o dotičnim gospojama, eto lagano vrebam iz prikrajka i čekam priliku da se ubacim........ja ću probat okarakterizirat dotične sponzoruše u par riječi, kako bi ih recimo opisalo dijete od cca 8-10 godina jerbo trenutno se tako osjećam, najeo sam se, popio 3 piva, načinjem četvrto i blaženi mi se osmjeh raznježio licem....dakle sponzoruše su tete kojima čike koji imaju bemveje i mercedese kupuju svašta da bi one bile sretne, onda kad tim čikama tete potroše sve novčiće, tete se razvedu od njih i nađu novog čiku koji ima novaca Very Happy, te tete nose jako jako kratke suknje i previše šminke i ne nose gaćice, čike im plaćaju da idu u skupe hotele i na Jahorinu i tamo rade s njima ono što mama i tata rade kad se vole, teta Pokos je sponzoruša i živi u skupoj kući a ne radi ništa Very Happy


bravo majstore! Smile btw.teta Pokos ima novog sponzora...Snješkicu Mehun Laughing

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MacaPapucharica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3162
Lokacija: tu.
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 18.09.2007. 16:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

[quote="toni"]

ma hajde:) SVE zene prihvacaju ulogu 'sponzoruse' bez obzira na materijalno stanje.. jerbo je drustveno prihvaceno i normalno da mushko placa pice/veceru/putovanje/itd.."

Nemoj generalizirati, ima nas koje ne volimo da nam se placa.Ni cuga, a kamoli vecera ili , ne daj, Boze; putovanje.

Uostalom, ja sam svom decku jednom platila ljetovanje.Jel' zbog toga on "muska sponzorusa"?
Ne kazem da mi nikada nitko nije nista platio, ali najcesce svoje troskove placam sama.A ostalo ide po nacelu reciprociteta: ja tebi - ti meni.

_________________
naivna k'o francuska sobarica
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
betty
Offline
Ukupno postova: 838
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 18.09.2007. 16:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kopile je napisao/la: ›
Ja o njoj uopće ne razmišljam kao prvo.Ja sam nju samo naveo kao eklatantan primjer,a onda su određene individue izjavile da ona nije sponzoruša jer zarađuje novac kao model ,mislim stvarno smiješno.
aha znaci bilo bi bolje da ne zaradjuje svoj novac pa makar kao model??? to sto je nekome ruzna nije predmet ove rasprave.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
legica_os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4562
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 18.09.2007. 16:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

betty je napisao/la: ›
kopile je napisao/la: ›
Ja o njoj uopće ne razmišljam kao prvo.Ja sam nju samo naveo kao eklatantan primjer,a onda su određene individue izjavile da ona nije sponzoruša jer zarađuje novac kao model ,mislim stvarno smiješno.
aha znaci bilo bi bolje da ne zaradjuje svoj novac pa makar kao model??? to sto je nekome ruzna nije predmet ove rasprave.

@kopile....ispada da su modeli sponzoruše?pa čuj...ako su lijepe ne mora biti da su glupe kako to inače ide ...dosta modela ima završen fakultet ii svoj posao a time i svoju plaću..i sad se njoj prišio status sponzoruše zato što zarađuje još dodatne novce......takav način razmišljanja je smiješan...


Zadnja promjena: legica_os; 18.09.2007. 16:40; ukupno mijenjano 1 put.

_________________
osijek031.com smile Sada sam shvatila da ti je bilo teško,dok sam te varala,lagala te sa smiješkom,šta mogu kada sam
takva, rođena sa greškom osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ela
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2074
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 18.09.2007. 16:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tak ste me uplašili da ni vatre neću više tražiti od muškog roda... Wink
mislim ovo je stvar ponude/potražnje(al sam romantična Rolling Eyes )
ako neku pridanik mužjačkog roda ima želju furati curicu kraj sebe i to dobro platiti ,neka plati..ako se curki to sviđa(svaka čast ako nema kemije,nekad bih voljela da sam takav tip)nek fura dedicu....
uostalom ljubav ne pita za godine osijek031.com smile
vrlo sam liberalna po tom pitanju,mada da neb i bilo zabune to ne opravdavam..
više cijenim žene koje se svojom pameću i radom bore za sebe..ali te lošije prođu

_________________
ne čini ono što želiš da ti čine,ukusi su različiti
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
---s
Offline
Ukupno postova: 221
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 18.09.2007. 16:41 
Naslov:  Re: Sponzoruse, sponze, sponzorstvo...
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ja se osjećam glupo kad me časte....i uglavnom kad upoznamo neke likove...oni nas praktički mole da nam plate piće...mi kažemo da ih ne želimo iskorištavat,a oni nama,pa baš zato što vide da smo dobre cure da to žele napravit....tak da mi više bude neugodno...pa kažemo-da...
vi želite častit...pa ko vam kriv...ja da imam svoju plaću..ja bi uvijek častila...jedva čekam da dođe to vrijeme...e da,to se događa, bez obzira bile u štiklama ili starkama...
i sorry,al ja neznam kad je netko pun para,a netko ne...subotom se svi srede...zapravo jedino oni što pored tufne i q-cluba vozaju svoje mercedese,ali za ostale,kak da,molim te, to znam'??mene novac ne usrećuje...naravno bitan je...ali bitnije je da ti se netko stvarno sviđa,da ti odgovara njegova osobnost......jebeš sav novac..ak nisi sretan

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
betty
Offline
Ukupno postova: 838
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 18.09.2007. 16:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ma njemu su sve zene sponzoruse, to sto imaju posao nema veze.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
legica_os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4562
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 18.09.2007. 16:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

i što recimo napraviti kad si recimo vani u nekom lokalu i konobar dolazi kod tebe i donosi ti cugu i kaže da ti je to onaj tamo frajer za šankom poslao???
uzeti ili odbiti?

_________________
osijek031.com smile Sada sam shvatila da ti je bilo teško,dok sam te varala,lagala te sa smiješkom,šta mogu kada sam
takva, rođena sa greškom osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: