Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Sponzoruse, sponze, sponzorstvo...

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.09.2007. 10:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kent_slip je napisao/la (Pogledaj post): › ja sam imao curu koja je zahtjevala da ja sve placam,nije to rekla tako ali nije se nijednom ponudila da plati svoje a ne da mene pocasti. i onda kad sam ja to njoj reko,jer uvijek kazem ono sto me smeta ona je rekla kao da sam ja musko i da pravo musko sve placa...osijek031.com smileosijek031.com smileosijek031.com smile
sva sreca pa sam to brzo rijesio...
mozda bi to i proslo da radim i da imam para ali student sam pa to neide bas lako....


Sva sreća, ta aždaja bi te oterala na rub ponora i gurnula te još u njega, nek si ti to riješio Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
031OS
Offline
Avatar

Ukupno postova: 41
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.09.2007. 12:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

legica_os je napisao/la: ›
031OS je napisao/la: ›
kopile je napisao/la: ›
A šta misliš koja je svrha toga što su one "skockane"? Odgovor je vrlo jednostavan ,a on je nemoj me ni pogledat a kamoli nešto više ako ne zadovoljavaš određene kriterije(prije svega ekonomske).U ostalom pogledajmo s kime takve djevojke u velikoj većini slučajeva završe.Statistika je neumoljiva.



koja statistika? jebote koji si ti primitivac


on ti hoće time reći....cura...završila primjerice geodetski fakultet,radi u nekoj geod.firmi,cca 25 godina,ima plaću preko 10 000kn,odlično izgleda, digla kredit za auto koji si može priuštiti i koji će si sama odplatiti svojim zarađenim novcem i koja si može priuštiti skupe krpice...zašto bi se ona dovodila u takvu situaciju da izađe van u novom bmwu i pijucka skupa pića i da bude prozvana sponzorušom?svi će prvo pomisliti gdje joj je stari matori jebač koji je sve to kupio...e pa nisu sve cure takve....a to muškarci ne mogu shvatiti...
uglavnom..mogu prepoznati sponzorušu ,nanjušim je odmah osijek031.com smile
i stvarno..jebale vas više sponzoruše..uvijekih je bilo i uvijek će ih biti
laku noć


ma smjesno mi to. istina, ima sponzorusa i uvijek ce ih biti, ali da je svaka cura koja drzi do sebe, spremi se malo bolje, sponzorusa??? ma smijesno... i sta je cudno u tome da ce lijepa mlada cura prije pogledati lika koji se isto dotjerao, dosao u novom auto itd... nego nekog koji je izasao van u prljavoj majici ili tako nesto. i ja cu isto prije pogledati vani dotjeranu curu nego neku koja izgleda kao da je ispala iz cirkusa. znaci i ja sam "sponzorusa", ustvari, muska sponzorusa? ne kazem da je onaj lik koji je dosao sav ulickan i sa autom ili neka dotjerana cura bolja osoba od ono drugo dvoje, samo kazem kako stoje stvari na prvi pogled. ...darwinova teorija u praksi...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MacaPapucharica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3162
Lokacija: tu.
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 19.09.2007. 12:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

toni je napisao/la (Pogledaj post): ›
MacaPapucharica je napisao/la: ›

Uostalom, ja sam svom decku jednom platila ljetovanje.


jel ti mogu ja bit decko ? Laughing

hm...mozemo se dogovoriti Smile
Citat: ›
Jel' zbog toga on "muska sponzorusa"?


ne. on je covjek koji je bio u pravo vrijeme na pravom mjestu Wink

apsolutno!na koji god nacin gledao Embarassed

Citat: ›
Ne kazem da mi nikada nitko nije nista platio, ali najcesce svoje troskove placam sama.A ostalo ide po nacelu reciprociteta: ja tebi - ti meni.


Slazem se.. ali isto tako ako si ti vece platezne moci, ne bi trebala pravit problem oko placanja kave/piva/ljetovanja.. samo treba paziti da to ne pređe u klasicno grebanje.. ja sam vishe puta imao prilike cuti; "ti si moj decko i ti meni moras placati" .. wtf? mora se samo umrijet.. a i to ce uskoro rijesiti Wink


da bih rijec rekla... Smile
Ako sam ja vece platezne moci, sigurno necu brojiti koliko je puta netko nesto platio.
Dok, imam - imam, kad nemam - nemam.

Samo, nazalost, u zadnje vrijeme nemam Crying or Very sad

Jel' bi me jos uvijek za curu? Iako vise nemam love? Rolling Eyes

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
game
Offline
Avatar

Ukupno postova: 474
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.09.2007. 23:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kopile je napisao/la: › a i mnogi drugi veliki umovi,nisam ja izmislio tu tezu

aha, znači i ti si neki veliki um Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mladen.jr
Offline
Avatar

Ukupno postova: 332
Lokacija: Zagreb
Spol: Muško Muško
Post Postano: 20.09.2007. 1:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Uh...stvarno ste napisali svega, citah pola sata
Moje je mišljenje da kopile treba nekoga tko će mu objasniti da mora biti fin, iskren, gentleman.Bori se s tremom prići djevojci koja mu se sviđa i to naravno napravi tek nakon dosta alkohola, a onda se mora preseravati, eventualno potući s nekime i sl. Eto, kopile je u mojim godinama, "kad je vrag odnio šalu", nije imao sreće da se neka djevojka potrudi oko njega, a on sam nije bio u stanju otvoriti se nekome tko mu se sviđa(bez uvrijede).
Kopile, neki stavovi koje si napisao(puno njih) - stvarno ne mogu vjerovati da su plod 25-ogodišnjaka, potraži pomoć prijatelja i prjateljica, preispitaj svoje želje i stavove i potrudi se biti dobar nekoj djevojci kojoj se svidiš.
E sad onaj dio za žene, koji bi istrijebio mišljenja kao što ima Kopile:
- POTPUNO JE NEOPRAVDANO da uvijek dečko mora prići djevojci, barem u društvu gdje očekujem da su žene i muškarci jednaki. Ne trebate uopće priznavati da ste jako nesigurne kao i muškarci. Ako se slijepo držite toga da vam netko mora prići i zadovoljiti vaše kriterije da mu se ne bi samo nasmijale nije uopće čudno da dosta djevojka u početnim vezama, dok to ne skuže, završe s nekim primitivčinom "koji ima inicijativu", pa joj poslije 5 godina braka kada se malo naborate pijan dolazi kući i nezadovoljan je brakom, koji na kraju završi razvodom i nažalost ponekad polomljenim kostima ženke koja je htjela biti s dominantnim mužjakom iz čopora(ovo nikako ne opravdavam, samo pokušavam dati jedan drukčiji pogled u m-ž odnosima).
Mislim da dosta gubite s tim što se bojite preuzeti inicijativu. Da li ste ikada pomislile da neki dečki padaju na djevojke koje će im bar migom dati znak da im se sviđa? Ako toliko hoćete inteligenciju, to bi mogao biti jedan način, da nađete nekoga s modernim svjetonazorima i tko vas poštuje jednako kao i svakog muškarca.
I molim bez komentara tipa "ja sam prišla svom dečku", jer se to ne događa kod nas( nadam se da će se početi događati zbog vas, pokažite malo samopouzdanja, sposobnosti procjene nečijeg karaktera, to bi svakog pametnog i modernog muškarca trebalo privući, ne želi takav ženu koja će se vući za njim i za sitnice ga pitati što da radi)
Što se tiče plaćanja, tu je teško napraviti balans bez obzira na spol stranki, ali je svakako neprihvatljivo mišljenje da je to tako "da muškarac plaća", bar ako ste modernih svjetonazora. Žene zarađuju jednako dobro (ako ne i bolje) od muškaraca i najprirodnije bi bilo da se troškovi dijele, a svakome ostaje dio za osobne gušte. Pri tome osobni automobil nije gušt, osim ako će žena ići tramvajem na posao i u shopping - što ne dolazi u obzir. Također dvadeset pari i više cipela ne spada u potrebu. Jasno da žene žele imati svakakvu obuću za sve kombinacije odjeće i to uopće ne smeta dečkima osim ako to guraju pod potrebu...Onda bi i mi mogli početi kupovati "fine talijanske cipele", po jedan par za svake hlače...mislim da bi se onda malo pobunile. E sad, ne kažem da si ne trebate kupiti što hoćete od novaca koje zaradite niti kažem da bi sve potrošile te novce na takve stvari, ali zaprepastio me je jedan stav kolegice:"Nemam novaca za more, rađe si kupim dva para cipela"...

Ruku na srce danas podjednako i muški i ženski troše na stvari koje ne trebaju "al' ima susjed", ili nema susjed pa da bude bolji od susjeda. Svi uzimaju aute na kredit, čak i polovne, i misle to je sad to, imam auto i ne treba mi ništa osim otplate kredita...onda krene tankanje, registracija, popravci,...i u dvije godine plate još jednu cijenu auta...ili još bolja fora konobar koji je radio u firmi kupi za 7000 eura polovni auto(7 godina kredit), jedva ga registrira, razbije se pijan(auto totalka) prvi vikend, registraciju platio, auto može bacit ili platit 4000 eura za sređivanje, kredit otplaćuje, a kad bude prodavao auto za 7 godina (ako ga popravi), dobit će možda 2000 eura.

Ovu pojavu nazivamo kretenizam.

Npr. kladionica je čisti shit, svi koji se klade kažu "ma ima jedan, dobio love, sve riješeno u životu... ". Prvo neka mi pokažu toga, a drugo ako i ima takvih, njih je toliko malo da stvarno ne treba govoriti o zarađivanju para umjesto o ovisnosti o klađenju i tom uzbuđenju. Još razne automate tipa "voće" i sl. razumijem, ali sve je dopušteno ako se to radi npr. dva puta godišnje po 50 kn. Ali ne, face idu sjedit za pokerom i lupat po tipki što jače jer onda "daje" aparat, pa potroše tri puta više nego što su si rekli jer će možda dobiti...to se zove ovisnost i nesigurnost u svoju zaradu radom (osim onih koji su stvarno bogati i imaju para za taj hobi, za ubit vrijeme).
Joj, nadrobio sam svega, idem sad, ali molim i dame i gospodu da razmisle o navedenim situacijama kako bi možda jednoga dana povukli bolji potez, da bi mogli u novim cipelama ići na more...lol
P.S."Ja sjednem u svog žuto-apšisalog Yuga, odvrnem Gibonija, Ray Charlesa, klasiku ili nešto što se gotovo iz nijednoga auta ne može čuti onako da je preglasno, otvorim prozor da svi čuju i pravim se da sam faca...neki misle da sam lud a drugi ne misle (nisu u stanju) pa se podsmjehuju...a i njihovo me mišljenje zanima, kao i lanjski snijeg(kojega nije bilo). Ono što volim je smiješak na licima onih koji imaju nekog pojma o glazbi i drago im je da iz auta pokraj kojega prolaze ne trešte narodnjaci, Thompson, Let3, Hladno pivo i slična divljanja koja se prodaju pod glazbu...Protiv zadnja dva nemam ništa protiv, ali bih molio da se fanovi navedenih ne hvataju za ovu temu ako nemaju završenu bar osnovnu glazbenu školu - ZAVRŠENU"
Sviše ni ne znam šta sam sve napisao, nadam se da ima smisla...

_________________
osijek031.com smile Mislim, dakle jesam! osijek031.com smile
osijek031.com smile "Važno je zvati se Mladen!" osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Elena_Os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1795
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 20.09.2007. 7:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Jao Mladene..pa kud' toliko napisa osijek031.com smile
P.S. Vidi se utjecaj Bagarićke kroz 4 god.gime Very Happy Wink

_________________
Carpe diem! Idea Embarassed Embarassed
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fairy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1955
Lokacija: Ššššššume
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 20.09.2007. 7:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Elena_Os je napisao/la (Pogledaj post): › Jao Mladene..pa kud' toliko napisa osijek031.com smile
P.S. Vidi se utjecaj Bagarićke kroz 4 god.gime Very Happy Wink

Ali dobro mi došlo uz prvu jutarnju kavicu,,,,,dobro jutro malena,,,, što žena može pšoželjeti u rano jutro osiiiim piiiinki slambošaaa:icecream:

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Elena_Os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1795
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 20.09.2007. 8:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

fairy je napisao/la: ›
Elena_Os je napisao/la (Pogledaj post): › Jao Mladene..pa kud' toliko napisa osijek031.com smile
P.S. Vidi se utjecaj Bagarićke kroz 4 god.gime Very Happy Wink

Ali dobro mi došlo uz prvu jutarnju kavicu,,,,,dobro jutro malena,,,, što žena može pšoželjeti u rano jutro osiiiim piiiinki slambošaaa:icecream:


Jutro jutro @fairy Very Happy

_________________
Carpe diem! Idea Embarassed Embarassed
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
betty
Offline
Ukupno postova: 838
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 20.09.2007. 8:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mladene ti si si stvarno dao truda.
i da ja pridjem decku kad mi se svidja i isto kao sto oni nas pitaju sto cemo popit pitam ja njega pa ovo je 21.st sta bi mi bilo neugodno prva prici decku, jedino da @kopiletu prva pridjem kontam si da ne bi dobro prosla. Cool

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
OligofreniDikobrazoid
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2339
Lokacija: Šikara uz Dravu
Spol: Muško Muško
Post Postano: 20.09.2007. 8:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

betty je napisao/la: ›
jedino da @kopiletu prva pridjem kontam si da ne bi dobro prosla. Cool
osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile

_________________

Tis' mi mjesec, tis' mi zvijezda, dobra ti je mliječna žlijezda...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fairy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1955
Lokacija: Ššššššume
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 20.09.2007. 8:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

betty je napisao/la (Pogledaj post): › mladene ti si si stvarno dao truda.
i da ja pridjem decku kad mi se svidja i isto kao sto oni nas pitaju sto cemo popit pitam ja njega pa ovo je 21.st sta bi mi bilo neugodno prva prici decku, jedino da @kopiletu prva pridjem kontam si da ne bi dobro prosla. Cool

Vjerovatno bi te rekao: Šta? Šta, ti bi meni platila cugu? Šta ti msiliš? da sam ja nekakva sponzoruša muška??? Ma slušaj ti kravo jedna umišljena osijek031.com smile evo ti na sada,,,prepotentna kujo osijek031.com smile evo ti jpš osijek031.com smile .....

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
betty
Offline
Ukupno postova: 838
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 20.09.2007. 9:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mislim da svi znamo da bi na traumi zavrsila Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mali_ivica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2703
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 20.09.2007. 10:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mladen.jr je napisao/la (Pogledaj post): › koji na kraju završi razvodom i nažalost ponekad polomljenim kostima ženke koja je htjela biti s dominantnim mužjakom iz čopora...

Nemoj tako, ja sam čuo da je ona pjevačica Lisa Minelli ili kako se več zove TUKLA MUŽA! Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fairy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1955
Lokacija: Ššššššume
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 20.09.2007. 10:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mali_ivica je napisao/la (Pogledaj post): ›
mladen.jr je napisao/la (Pogledaj post): › koji na kraju završi razvodom i nažalost ponekad polomljenim kostima ženke koja je htjela biti s dominantnim mužjakom iz čopora...

Nemoj tako, ja sam čuo da je ona pjevačica Lisa Minelli ili kako se več zove TUKLA MUŽA! Very Happy

Ak je to onaj na kojeg mislim i ja bi ga mlatinila koji put....jel to onaj izoperirani do besvjesti...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mladen.jr
Offline
Avatar

Ukupno postova: 332
Lokacija: Zagreb
Spol: Muško Muško
Post Postano: 20.09.2007. 10:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ma ne bi Betty, sigurno bi ti neki muški priskočio u obranu kada bi te tako netko napao. Ali ne vjerujem da bi te napao nego bi se pravio nezainteresiran jer bi mu ojačao ego.
Puno je gore dečkima kad prilaze pa ih ljepotica odbije, iako to ne žele priznati.

_________________
osijek031.com smile Mislim, dakle jesam! osijek031.com smile
osijek031.com smile "Važno je zvati se Mladen!" osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: