Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Sponzoruse, sponze, sponzorstvo...

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Blofeld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 636
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.09.2007. 23:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kopile je napisao/la: ›
insomnia je napisao/la: ›
neću se petljati u raspravu, jer trenutno imam toliko mnogo komentara na sve ovo da ne bi stalo u 15 topica, a ne u jedan..
ali OVO
kopile je napisao/la: ›
I ja tu nevidim ništa smiješno.Ovo je vrlo ozbiljna tema.Možda čak jedna od najozbiljnijih jer se cijeli svijet okreće oko ženskog međunožja

MORAM iskomentirati i reći da sam na ovo uuuumrla od smijeha.. !! joj momak al si ga ti zabrazdio... osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
A reci mi molim te oko čega se okreće.Šta ti misliš šta je u biti temeljna motivacija za 90% onoga što većina muškaraca radi u životu.Uostalom Freud je to ustvrdio prije 100 godina a i mnogi drugi veliki umovi,nisam ja izmislio tu tezu(pri tome mislim da na seks kao jednu od najvećih motivacija u životu muškaraca).



Vidiš, nije da nisam ljubitelj ženskog međunožja, no moj jedini spiritus movens jest fiksirana želja za ostvarivanjem svjetske dominacije (te sam zato i osnovao moju udrugu, S.P.E.C.T.R.E.).

Međunožje je isključiva motivacija eventualno seksualnih manijaka i nekih drugi životinjskih oblika (iako se i životinje tjeraju samo u određeno doba godine). Bojim se da je Freud malo zastario, ili je svjetska psihologijska znanost u ozbiljnoj 100-godišnjoj krizi.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
insomnia
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2665
Lokacija: Osijek-finally!!!
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 18.09.2007. 23:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kopile je napisao/la: ›
insomnia je napisao/la: ›
neću se petljati u raspravu, jer trenutno imam toliko mnogo komentara na sve ovo da ne bi stalo u 15 topica, a ne u jedan..
ali OVO
kopile je napisao/la: ›
I ja tu nevidim ništa smiješno.Ovo je vrlo ozbiljna tema.Možda čak jedna od najozbiljnijih jer se cijeli svijet okreće oko ženskog međunožja

MORAM iskomentirati i reći da sam na ovo uuuumrla od smijeha.. !! joj momak al si ga ti zabrazdio... osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
A reci mi molim te oko čega se okreće.Šta ti misliš šta je u biti temeljna motivacija za 90% onoga što većina muškaraca radi u životu.Uostalom Freud je to ustvrdio prije 100 godina a i mnogi drugi veliki umovi,nisam ja izmislio tu tezu(pri tome mislim da na seks kao jednu od najvećih motivacija u životu muškaraca).

e, ma znaš šta - apsolutno mi NE PADA NA PAMET komentirati niti tebe, niti išta vezano uz tvoj topic!

_________________
Da se bojim skakavaca, ne bih bosa po livadi hodala!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
031OS
Offline
Avatar

Ukupno postova: 41
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.09.2007. 2:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kopile je napisao/la: ›
A šta misliš koja je svrha toga što su one "skockane"? Odgovor je vrlo jednostavan ,a on je nemoj me ni pogledat a kamoli nešto više ako ne zadovoljavaš određene kriterije(prije svega ekonomske).U ostalom pogledajmo s kime takve djevojke u velikoj većini slučajeva završe.Statistika je neumoljiva.



koja statistika? jebote koji si ti primitivac

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
legica_os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4562
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 19.09.2007. 2:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

031OS je napisao/la: ›
kopile je napisao/la: ›
A šta misliš koja je svrha toga što su one "skockane"? Odgovor je vrlo jednostavan ,a on je nemoj me ni pogledat a kamoli nešto više ako ne zadovoljavaš određene kriterije(prije svega ekonomske).U ostalom pogledajmo s kime takve djevojke u velikoj većini slučajeva završe.Statistika je neumoljiva.



koja statistika? jebote koji si ti primitivac


on ti hoće time reći....cura...završila primjerice geodetski fakultet,radi u nekoj geod.firmi,cca 25 godina,ima plaću preko 10 000kn,odlično izgleda, digla kredit za auto koji si može priuštiti i koji će si sama odplatiti svojim zarađenim novcem i koja si može priuštiti skupe krpice...zašto bi se ona dovodila u takvu situaciju da izađe van u novom bmwu i pijucka skupa pića i da bude prozvana sponzorušom?svi će prvo pomisliti gdje joj je stari matori jebač koji je sve to kupio...e pa nisu sve cure takve....a to muškarci ne mogu shvatiti...
uglavnom..mogu prepoznati sponzorušu ,nanjušim je odmah osijek031.com smile
i stvarno..jebale vas više sponzoruše..uvijekih je bilo i uvijek će ih biti
laku noć

_________________
osijek031.com smile Sada sam shvatila da ti je bilo teško,dok sam te varala,lagala te sa smiješkom,šta mogu kada sam
takva, rođena sa greškom osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
toni
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2180
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.09.2007. 8:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

MacaPapucharica je napisao/la: ›

Uostalom, ja sam svom decku jednom platila ljetovanje.


jel ti mogu ja bit decko ? Laughing

Citat: ›
Jel' zbog toga on "muska sponzorusa"?


ne. on je covjek koji je bio u pravo vrijeme na pravom mjestu Wink

Citat: ›
Ne kazem da mi nikada nitko nije nista platio, ali najcesce svoje troskove placam sama.A ostalo ide po nacelu reciprociteta: ja tebi - ti meni.


Slazem se.. ali isto tako ako si ti vece platezne moci, ne bi trebala pravit problem oko placanja kave/piva/ljetovanja.. samo treba paziti da to ne pređe u klasicno grebanje.. ja sam vishe puta imao prilike cuti; "ti si moj decko i ti meni moras placati" .. wtf? mora se samo umrijet.. a i to ce uskoro rijesiti Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kent_slip
Offline
Ukupno postova: 101
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.09.2007. 8:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ja sam imao curu koja je zahtjevala da ja sve placam,nije to rekla tako ali nije se nijednom ponudila da plati svoje a ne da mene pocasti. i onda kad sam ja to njoj reko,jer uvijek kazem ono sto me smeta ona je rekla kao da sam ja musko i da pravo musko sve placa...osijek031.com smileosijek031.com smileosijek031.com smile
sva sreca pa sam to brzo rijesio...
mozda bi to i proslo da radim i da imam para ali student sam pa to neide bas lako....

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fairy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1955
Lokacija: Ššššššume
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.09.2007. 8:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kent_slip je napisao/la (Pogledaj post): › ja sam imao curu koja je zahtjevala da ja sve placam,nije to rekla tako ali nije se nijednom ponudila da plati svoje a ne da mene pocasti. i onda kad sam ja to njoj reko,jer uvijek kazem ono sto me smeta ona je rekla kao da sam ja musko i da pravo musko sve placa...osijek031.com smileosijek031.com smileosijek031.com smile
sva sreca pa sam to brzo rijesio...
mozda bi to i proslo da radim i da imam para ali student sam pa to neide bas lako....

Pa nemogu vjerovati da kod ljudi uopće dolazi do takvih rasprava,,,ali, moram priznati da sam na tvojoj strani,,,upravto to što si napisao,,,studenti se moraju pomagati....a poslije bi ju još više zbog toga poštivao....

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kent_slip
Offline
Ukupno postova: 101
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.09.2007. 9:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pa dodje do rasprave jer jedna strana zamraci i naravno prisere drugoj.... da,i onda je ona mene tako poklopila.... pa sam onda pricao sa njenom starijom sestrom koja mi je sve to isto potvrdila... nisam mogao vjerovati kad mi je to pricala.
jos je bilo zahtjevano da ja dolazim svaki glupi dan na drugi kraj grada i vozim nju(curu) gdje se njoj prohtije....
mislim,zamracio sam....

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fairy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1955
Lokacija: Ššššššume
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.09.2007. 9:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kent_slip je napisao/la (Pogledaj post): › pa dodje do rasprave jer jedna strana zamraci i naravno prisere drugoj.... da,i onda je ona mene tako poklopila.... pa sam onda pricao sa njenom starijom sestrom koja mi je sve to isto potvrdila... nisam mogao vjerovati kad mi je to pricala.
jos je bilo zahtjevano da ja dolazim svaki glupi dan na drugi kraj grada i vozim nju(curu) gdje se njoj prohtije....
mislim,zamracio sam....

jeli???? neka fina guza ta tvoja mala????

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bazooka_joe
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3237
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.09.2007. 9:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kent_slip je napisao/la: ›
ja sam imao curu koja je zahtjevala da ja sve placam,nije to rekla tako ali nije se nijednom ponudila da plati svoje a ne da mene pocasti. i onda kad sam ja to njoj reko,jer uvijek kazem ono sto me smeta ona je rekla kao da sam ja musko i da pravo musko sve placa...osijek031.com smileosijek031.com smileosijek031.com smile


Gurnut ju iz jurećeg auta van... Evil or Very Mad

_________________
"We've arranged a global civilization in which most crucial elements profoundly depend on science and technology. We have also arranged things so that almost no one understands science and technology. This is a prescription for disaster. We might get away with it for a while, but sooner or later this combustible mixture of ignorance and power is going to blow up in our faces." - Carl Sagan
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kent_slip
Offline
Ukupno postova: 101
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.09.2007. 9:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ma kitu fina guzica,samo glumi da je sva neka fina... ma smuci mi se kad se sjetim sveg toga...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Kiki_08
Offline
Avatar

Ukupno postova: 102
Lokacija: i tu i tamo
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 19.09.2007. 9:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kent_slip je napisao/la: ›
pa dodje do rasprave jer jedna strana zamraci i naravno prisere drugoj.... da,i onda je ona mene tako poklopila.... pa sam onda pricao sa njenom starijom sestrom koja mi je sve to isto potvrdila... nisam mogao vjerovati kad mi je to pricala.
jos je bilo zahtjevano da ja dolazim svaki glupi dan na drugi kraj grada i vozim nju(curu) gdje se njoj prohtije....
mislim,zamracio sam....
Daleko od toga da ja zastupam takav stav kod žena i kod muškaraca,ali me ne iznenađuje jer sve kreće od kućnog odgoja,a kod nas uglavnom prevladava tvrdi patrijahalni odgoj,gdje je muškarac glava obitelji i raspolaže svim financijama!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
SmokeY
Offline
Avatar

Ukupno postova: 371
Lokacija: Mece
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.09.2007. 10:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kopile je napisao/la: ›
fairy je napisao/la: ›

a kad je bivši dobio otkaz ja sam doalzila po njega i kupila mu pljuge i sve što je trebalo,,,,i opet super,,,,,
Pa vjerojatno je bivši zato što je dobio otkaz.


Ha haaaaa.... Smile

_________________
People that scan away messages for entertainment are pathetic. Let me know if you find any good ones.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
SmokeY
Offline
Avatar

Ukupno postova: 371
Lokacija: Mece
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.09.2007. 10:41 
Naslov:  Re: Sponzoruse, sponze, sponzorstvo...
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kent_slip je napisao/la: ›
ja sam imao curu koja je zahtjevala da ja sve placam,nije to rekla tako ali nije se nijednom ponudila da plati svoje a ne da mene pocasti. i onda kad sam ja to njoj reko,jer uvijek kazem ono sto me smeta ona je rekla kao da sam ja musko i da pravo musko sve placa...osijek031.com smileosijek031.com smileosijek031.com smile
sva sreca pa sam to brzo rijesio...
mozda bi to i proslo da radim i da imam para ali student sam pa to neide bas lako....


I ja sam bio u slicnoj fazi. Jos sam s tom djevojkom i stvari su se popravile.
Ja radim, ok. Imam redovnu placu i tako i ona. Ali su nam izlasci u principu pomaknuti prema mome novcaniku sto je i mene nakon nekog vremena natjeralo da nesto kazem jer i ona zaradjuje a ja ne uzivam u plodovima njenog truda. Uvijek bude nesto tipa... moram tenkirati, imam registraciju, pravim zub, izlazim iz minusa....
A sta je s mojim minusom, mojim zubom i mojom registracijom?

Sto se promijenilo na bolje da smo i danas ostali zajedno?
To da sam uspio preusmjeriti njezin red cascenja u izlasku na nekakvo materijalno cascenje pa samim time je obecala da ce kupiti posteljinu, zavjese, uzela mi je ortopedske papuce 2 komada za kucu i posao. Tako da je to win-win situacija... jer glupo mi je da mi cura placa cugu kad smo vani ako vec imam love.

Evo jos jedan pozitivan primjer.... neki dan sam ju vodio na veceru a danas ona mene vodi u kino.... Razz

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
betty
Offline
Ukupno postova: 838
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.09.2007. 10:46 
Naslov:  Re: Sponzoruse, sponze, sponzorstvo...
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kent_slip je napisao/la: ›
ja sam imao curu koja je zahtjevala da ja sve placam,nije to rekla tako ali nije se nijednom ponudila da plati svoje a ne da mene pocasti. i onda kad sam ja to njoj reko,jer uvijek kazem ono sto me smeta ona je rekla kao da sam ja musko i da pravo musko sve placa...osijek031.com smileosijek031.com smileosijek031.com smile
sva sreca pa sam to brzo rijesio...
mozda bi to i proslo da radim i da imam para ali student sam pa to neide bas lako....
Shocked Shocked Shocked .

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: