Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Potraga za dobrim zubarom!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Poll :: bojite li se zubara?

da
48%
 48%  [ 63 ]
ne
51%
 51%  [ 68 ]
Ukupno glasova : 131


Autor Poruka
fairy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1955
Lokacija: Ššššššume
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 21.09.2007. 12:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Loona je napisao/la (Pogledaj post): ›
CatCloe je napisao/la: ›
ni za živu glavu god vesne pollak-haring u domu zdravlja!!! zbog luđakinje imam između 2 zuba razmak kojeg tamo prije nije bilo, a da ne spominjem koliko puta mi je jezik porezala!


ona je užas, da, al nije više u domu zdravlja nego s mužem ima ordinaciju na Vukovarskoj preko puta atrija..
Ja idem kod muža njenog dr. Haringa i on je super, kako rekoh već, a najsmješnije mi je kad dođem tamo, i budući da imaju istu čekaonicu, njezina sestra izađe van i pita da li je netko za doktoricu, a nas 10 u čekaoni odmahuje glavom i svi čekamo kod doktora.. osijek031.com smile

ček, ček sam malo, lik se zove doktor haringa... osijek031.com smile aaaahhhaa,,joj,,joj,,,dosta,,dosta,,ne mogus e toliko smijati u uredu,,,

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Loona
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3713
Lokacija: somewhere on Mars
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 21.09.2007. 12:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

fairy je napisao/la: ›
ček, ček sam malo, lik se zove doktor haringa...


Ma nije haringa kao riba osijek031.com smile nego Haring.. blesava jedna osijek031.com smile osijek031.com smile

_________________
Svako rješenje ima problem.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
CatCloe
Offline
Ukupno postova: 3252
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 21.09.2007. 12:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

doktor haringa osijek031.com smile osijek031.com smile
osijek031.com smile


Zadnja promjena: CatCloe; 21.09.2007. 12:52; ukupno mijenjano 1 put.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fairy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1955
Lokacija: Ššššššume
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 21.09.2007. 12:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Loona je napisao/la (Pogledaj post): ›
fairy je napisao/la: ›
ček, ček sam malo, lik se zove doktor haringa...


Ma nije haringa kao riba osijek031.com smile nego Haring.. blesava jedna osijek031.com smile osijek031.com smile
...hi hihii..dosat joj joj...ali koga čega ? Haringa..... osijek031.com smile ...prestani,,,iovako me nasmijavaš na tri rječi,,,ne mogu više kulirat...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
vlale
Offline
Avatar

Ukupno postova: 392
Lokacija: os
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 21.09.2007. 18:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

bosonoga76 je napisao/la: ›
imam nesto novo!

troumim se izmedju PRPIC, ZOBUNDZIJA i J. MADJAR



ne znam je li još tako, ali ja sam otišla kod dr.Prpića (i nisam požalila) jer dr.Zobundžija ne prima nove pacijente

_________________
I've got plenty of common sense!
I just choose to ignore it.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anatema
Offline
Avatar

Ukupno postova: 21
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 27.09.2007. 22:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Blofeld je napisao/la (Pogledaj post): › Ne znam odakle te informacije, da se može tvditi da je neki zubar bez premca u Osijeku. To bi značilo da netko baš i ne pere zube, ali da voli mijenjati zubara, pa ih je sve obišao. Ili se radi o prijateljskom reklamiranju. Još nedavno su ljudi vezivali zub za kvaku.


zasigurno si jako pametan kad probleme sa zubima povezuješ isključivo s pranjem istih.
izjava za pet. kad naiđeš na dobrog zubara ne mijenjaš ga dok si živ ili dok je on živ, ali je svakako normalno da ih promijeniš nekoliko tijekom svog djetinjstva i odrastanja osim ako si srenik koji je odrastao bez nosanja aparatića ili se nisi opterećivao što su ti zubi raspašoj i bježao si od redovitih godišnjih pregleda k'o vrag od tamjana misleć da će svjež dah biti dragoj dovoljan, a smiješ se i tako zatvorenih usta.
nije prijateljsko reklamiranje. jako puno ljudi odlazi dr. Haringu i nisam nikada niti u čekaonici ni u razgovorima čula bilo što negativno.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Loona
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3713
Lokacija: somewhere on Mars
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 28.09.2007. 7:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

anatema je napisao/la: ›
jako puno ljudi odlazi dr. Haringu i nisam nikada niti u čekaonici ni u razgovorima čula bilo što negativno.


a još jedna pozitivna stvar je što mu u čekaonici nikada nije gužva i uvijek si na redu za kada si i naručen.. a možeš se ugurati i nenajavljen ako ti je baš nešt hića - natečeno, boli...

_________________
Svako rješenje ima problem.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Blofeld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 636
Spol: Muško Muško
Post Postano: 28.09.2007. 16:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

anatema je napisao/la: ›
Blofeld je napisao/la (Pogledaj post): › Ne znam odakle te informacije, da se može tvditi da je neki zubar bez premca u Osijeku. To bi značilo da netko baš i ne pere zube, ali da voli mijenjati zubara, pa ih je sve obišao. Ili se radi o prijateljskom reklamiranju. Još nedavno su ljudi vezivali zub za kvaku.


zasigurno si jako pametan kad probleme sa zubima povezuješ isključivo s pranjem istih.
izjava za pet. kad naiđeš na dobrog zubara ne mijenjaš ga dok si živ ili dok je on živ, ali je svakako normalno da ih promijeniš nekoliko tijekom svog djetinjstva i odrastanja osim ako si srenik koji je odrastao bez nosanja aparatića ili se nisi opterećivao što su ti zubi raspašoj i bježao si od redovitih godišnjih pregleda k'o vrag od tamjana misleć da će svjež dah biti dragoj dovoljan, a smiješ se i tako zatvorenih usta.
nije prijateljsko reklamiranje. jako puno ljudi odlazi dr. Haringu i nisam nikada niti u čekaonici ni u razgovorima čula bilo što negativno.


Ja jesam jako pametan (inače ne bi bio na čelu S.P.E.C.T.R.E.), bolje reći jesam dovoljno pametan da ne vezujem probleme sa zubima s bilo čim, jer da sam to htio, pokušao bi biti ozbiljan (i potkrijepio bi svoj post nekim terminološkim bogatstvom tipa endodoncija, ortodoncija, gingivitis i parodontitis -paradentoza -samo da ispadnem još pametniji).

A to da nisi u čekaoni nekog zubara nikad čula ništa negativno o istom, predstavlja oksimoron u duljem obliku. Naime, zar bi ti ljudi sjedili u čekaoni zubara o kojem loše misle? Bio bi to mazohizam par exellance, zar ne. Ljudi valjda idu kod onog zubara koji ih nije nikad izmasakrirao.

Dakle, ovo jest svojevrsna reklama, jer svaki stomatolog s ugovorom HZZO-a-a ima u prosjeku oko 2000 pacijenata, a među njima će uvijek biti i onih koji će ga pohvaliti. Stoga bi bilo bolje da se ovdje iznose samo negativna iskustva, kako bi se ljude upozorilo na opasnost, a pozivitivna ne, jer su upitna sa stručnog gledišta i rade besplatnu reklamu.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Loona
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3713
Lokacija: somewhere on Mars
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 29.09.2007. 9:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

dobro.. onda nikada nemojte ići kod dr. Švera!
ako je uopće živ i radi još.. osijek031.com smile
jednom mi je iščupao zub ničim izazvan, a jednom prilikom je i mama pobjegla samnom iz čekaonice koliko se neko dijete deralo unutra..

_________________
Svako rješenje ima problem.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
chobanka
Offline
Avatar

Ukupno postova: 38
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 29.09.2007. 22:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

[quote="vlale"]
bosonoga76 je napisao/la: ›
imam nesto novo!

troumim se izmedju PRPIC, ZOBUNDZIJA i J. MADJAR



nemoooj madjaricu majke ti janje,ak već moraš idi joj kod kćerke,al ta neurotična baba mi je prije koju godinu vadila zub i optužila me da mi ne djeluje anestezija radi straha!!ahah glupača!kao ja sam si umislila!pa jebote onda bi si umislila da me niš ne boli pa ni ne bi tražila anesteziju

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Sale car
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1703
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 30.09.2007. 10:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

vedran simic u strosiki...

lik je legenda... jednom kada mi je popravljao zub mi je spuco pet anestezija, a kad mi je vadiop zub onda mi je spuco neku nisam cijeli dan osjetio pola lica.... al zato kada je anestezija popustila nije bilo fino....

Lik je legenda i super radi svoj posao....

_________________
imam osjecaj da osjecam osjecajno jako

Bolje ispast glup nego iz tramvaja

mozda pijan ali nisam jako, Bože zdravlja pa kući polako

fuck you man čovječe
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Niandra Lades
Offline
Avatar

Ukupno postova: 26
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 30.09.2007. 10:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

dr. Haring je odličan..ja glasam za njega...
mirne je ruke, uvijek ispituje jel me boli ako nešto radi, i nudi injekciju osijek031.com smile ja inače nemam nekih većih problema, a injekcije se bojim ko samog vraga, tako da bol radije pretrpim

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tamna strana
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3515
Lokacija: Čepin
Spol: Muško Muško
Post Postano: 30.09.2007. 18:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...(ne znam da li je vec netko napisao)....
...moja preporuka je definitivno Zvonimir Mihaljević iz Čepina.....Cool

_________________
najbolje je biti glup, gluh, nijem i lijep osijek031.com smile

U duši sam dijete koje ne zna da mrzi...
U životu sam putnik koji uvijek pronađe pogrešan put...
A u stvarnosti sam budala koja uzalud VOLI.....
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DanicaV
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4765
Lokacija: ... gdje caruje drugarstvo...
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 30.09.2007. 19:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nisam nikada išla kod nekog zubara jer je najbolji nego gdje sam pripadala po nekoj podjeli (predškolski, to se sjećam da je bila dr. Benašić), školska ambulanta, studentska, a sad sam na Jugu jer mi je to najbliže.
Ili imaš dobre zube, kao ostatak moje porodice, ili ideš svako malo zubaru kao ja. Istina da nisu svi isti, ali ja sam dr. Krtić na Jugu zadovoljna. I dr. Pandžić, koja ju mijenja za porodnog dopusta je super.
Imam neki ludi princip da baš neću ići kod privatnika. Ako netko dobro radi svoj posao, radit će ga i ako nema skupu privatnu praksu.
Samo jedna zubarica mi je ostala u ružnom sjećanju, a na kraju sad žena napredovala i radi na Poliklinici.

Blofeld, moju generaciju za vađenje mliječnih zubi nisu vodili zubaru, neko dobiješ konac i vuci. U težim slučajevima, radila je i kvaka.

_________________
"To je nepravda" Kalimero
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
chobanka
Offline
Avatar

Ukupno postova: 38
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 30.09.2007. 19:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tamna strana je napisao/la: ›
...(ne znam da li je vec netko napisao)....
...moja preporuka je definitivno Zvonimir Mihaljević iz Čepina.....Cool


e kod njega i ja idem,samo kod njega,ne usudim se nigdje više.ja hepi jedino mi mal daleko

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: