Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Potraga za dobrim zubarom!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Poll :: bojite li se zubara?

da
48%
 48%  [ 63 ]
ne
51%
 51%  [ 68 ]
Ukupno glasova : 131


Autor Poruka
Jaz
Offline
Avatar

Ukupno postova: 142
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 22.10.2013. 19:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Evo upravo čula preporuke od frendice za Cupec, kaže da je fantastična i sve ti priča i objasni što ti radi i to je sve što znam...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zaljubljena u Osijek
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2366
Lokacija: OS
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 23.10.2013. 19:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Jaz je napisao/la: ›
Evo upravo čula preporuke od frendice za Cupec, kaže da je fantastična i sve ti priča i objasni što ti radi i to je sve što znam...

A radi li za HZZO ?

_________________
Ljudi su stvoreni da se vole. Stvari su stvorene da se koriste. Svijet je u neredu zato što se stvari vole, a ljudi koriste! osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
milo_moje
Offline
Ukupno postova: 2875
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 23.10.2013. 20:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zaljubljena u Osijek je napisao/la: ›
A radi li za HZZO ?

a jel tebe boli zub, ili ti pitaš onako informativno, da se prebaciš

_________________
Život je teška škola, prvo ti da test, pa onda lekciju!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zaljubljena u Osijek
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2366
Lokacija: OS
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 23.10.2013. 21:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

milo_moje je napisao/la: ›
zaljubljena u Osijek je napisao/la: ›
A radi li za HZZO ?

a jel tebe boli zub, ili ti pitaš onako informativno, da se prebaciš

Želim se prebaciti, ali da ne dopadnem bilo kome i da opet moram mijenjati. Ne bojim se zubara, ali ne volim kad dođem k njemu da me prima s visine kao da mi čini posebnu milost što me pustio u ordinaciju i što me uopće stavlja na tu stolicu.
Nikad nikakav savjet ni o čemu, a kad samoinicijativno dođem na pregled - samo što ne kaže: "Kog si vraga dolazila kad nemaš zub za vađenje"?
Ne čudim se što u čekaonici nikad nikog nema. Valjda su se i ostali pacijenti razbježali. Rolling Eyes

_________________
Ljudi su stvoreni da se vole. Stvari su stvorene da se koriste. Svijet je u neredu zato što se stvari vole, a ljudi koriste! osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
sremica
Offline
Ukupno postova: 1
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 30.10.2013. 14:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kako vam se čini zubarica Irena Radin Nujić na Industrijskoj? Sestra joj je jako bezobrazna

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
gfosa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 19.11.2013. 17:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Da li je netko radio navlake ili most ili nadogradnju kod dr. Tomičić htjela bih se prebaciti pa samo da vidim ima li pozitivnih iskustava?
hvala

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
žak
Offline
Ukupno postova: 80
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.12.2014. 23:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Vorih Seleši je isto u Hutlerovoj.. Meni: hladna, nepristupačna, nekomnikativna, ledenog osmjeha, tek toliko jer eto možda bi se pacijentu i trebalo nasmijati pri ulasku ili odlasku iz ordinacije. I nije prepoznala potrebu za nekom terapijom zubiju koju su nakon nje svi stomatolozi rekli.. zašto, ne znam..i to me jako čudi.. Ne mogu puno reći jer bijah svega 3x, ali odoh.. E da, i narudžba idep o sistemu: nazoveš 20-og u mjesecu, nema više mjesta u ovom mjesecu, neka nazovem prvoga slijedećeg. Ja nazovem prvog u mjesecu tijekom prijepodneva i naruči me tamo za neki 18.-ti .. Pa zamolih ima li što ranije jer zubi trnu i bole.. onda ajde može ubaciti za koji dan.. Ni to mi nije jasno. A u čekaonici nikada gužve..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Renchi
Offline
Avatar

Ukupno postova: 22
Spol: Muško Muško
Post Postano: 23.02.2015. 23:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Zna li mozda neko kada nada Mihaljicic radi? parni neparni datuMi?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Queen86
Offline
Ukupno postova: 1
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 02.06.2015. 14:29 
Naslov:  Re: Potraga za dobrim zubarom!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pozdrav svima!
Citala sam malo prethodne postove ali dosta su stari postovi pa da se malo raspitam.
Cula sam da je dr. Mihaljevic Zvonimir jako dobar. Htjela bi kod njega ali cula sam da ne prima nove pacijente. Zna li netko jel se nešto promjenilo po tom pitanju?
Takoder, dr. Lidija Prpic, radi li ona još uvijek? Kakva su vaša novija iskustva?

Hvala vam na odgovorima.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lena25
Offline
Ukupno postova: 1
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 29.09.2015. 1:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pozdrav! stvarno mi treba dobri zubar u Os, da nije privatan. nadam se da će mi netko odgovoriti i da imate prijedloge?

hvala na odgovorima, stvarno su mi potrebni

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Samo_ja
Offline
Ukupno postova: 1
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 21.10.2015. 21:39 
Naslov: Warning ! Re: Potraga za dobrim zubarom!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pozdrav svima!
Trebala bi kod stomatologa pod hitno da riješim ovaj kamenac. Može privatni. Dr Čes i Siber sam probala se naručit ali daju mi termin tek u 11. mjesecu. Pa trebam pomoć, ima li itko da naručuje u roku par dana?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Lea Nea
Offline
Ukupno postova: 3
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 29.08.2016. 23:45 
Naslov:  Re: Potraga za dobrim zubarom!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pozdrav svima!

Zaista je šteta što od 2015. nije bilo aktivnosti na ovu temu, budući da mi je ova ovdje jedna od najdražih glede forumskih tema. Wink

Poučna, informativna, s osobnim iskustvima potkrepljena, a nikako neću izostaviti da sam se, čitajući ju od prve do zadnje stranice, na nekim njenim dijelovima uspjela i nasmijati do suza i to pored zubobolje zbog koje sam se odlučila ovdje potražiti mišljanja i dojmove o pojedinim zubarima iz našeg grada i okolice! Laughing

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Lea Nea
Offline
Ukupno postova: 3
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 30.08.2016. 0:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

lena25 je napisao/la: ›
Pozdrav! stvarno mi treba dobri zubar u Os, da nije privatan. nadam se da će mi netko odgovoriti i da imate prijedloge?

hvala na odgovorima, stvarno su mi potrebni


Draga Lena…u potpunosti suosjećam s tobom! Osobno imam isti problem skoro pa godinu dana poslije tebe. Smile
Ako si ti do sad uspjela sretno riješiti svoj problem, volila bi čuti za kog zubara si se ti odlučila?
Ja ti iz osobnog iskustva mogu samo savjetovati da zaobiđeš u što širem luku Madjarice!
Samo žele zaraditi dodatno iako ideš kod njih kao ugovorni pacijent. Kad vide da nisi "krava muzara" i da se od tebe neće "puno" obogatiti, iznimno neljubazne i hladne…mlađa ni tri riječi neće progovoriti, a kamoli da se dogovarate što bi radila s tvojim zubima, nego samo sjedni i zini…digni se, plati (naravno bez računa) i možeš ić kući, a jedan te isti zub će ti raditi šro duže može kako bi ti svaki put ponovo mogla još neku po njenom mišljenju izvanstandardnu uslugu naplatiti. Evil or Very Mad

Ukoliko netko ima friških iskustava i s ovim novim/starim zubarima, dajte ljudi šerajte!

Kakvih iskustava imate s dr. Martinom Čalušić? Dr. Vakanjcem? Dr. Marinić Knežević? Jel tko bio kod nekog od njih? Neutral

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ireland 17
Offline
Ukupno postova: 3
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 22.05.2017. 21:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

koje privatne zubar mi preporucujete

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
jacika
Offline
Ukupno postova: 296
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 23.05.2017. 6:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

..eee,.moji,.d.ragi..ili.rd.Agi..for.UM.ašiii,.da.je.lega.pit'o.gdje.su.prave."cajke...o'ma.,.evo..milijarde.od.govoraaa...a.kad.je.već.tako../pa.i."kljovopopravljači"..propustiše.sami.uradit.si.promo..(i.:kakav.takav.:.poSAO!)..odi.ti.,dragi."irac"/..ali.racio...!)..Goo.gle-aj.dalje.,i.šire...prekriži."DOMaće",.pa.:.put.Mađe,.itd..pa.i.do."White-city"jaaa...jer.i.ja,(terra.lokal-patriot-ica).delam.'prav.tak'..!!!.Hough..!!Wink))

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: